VASAS FC: Németh G. – Horváth L., Lopes, Nagy G., Engel A. – Recklet, Gál M.,  – Remili M., Cseke B., B. Hohmann. – Zamostny B.

Cserék: 40.p. Remili – Szedlár, 66.p. Hohmann – Boda

GYIRMÓT FC GYÕR: 71.p. Erõs, 72.p. Cseri

GYIRMÓT FC GYÕR: 62.p. Beliczky, 89.p. Magasföldi

VASAS FC: 60.p. Hohmann, 89.p. Recklet

PIROS LAP:

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

1.p. Mi kezdtük a mérkõzést. A Vasas piros-kékben, mi tiszta sárgában játszunk.

3.p. Remili húzott el a balo oldalon, de lövése keresztbe gurult a kapunk elõtt.

9.p. Remili lövését védte Holczer.

10.p. Hajba jobb oldali beadását Oross nem tudta levenni a 16-oson belül, amikor már csak a kapussal állt volna szemben.

15.p. Magasföldi a 16-os jobb sarkáról elvégzett szabadrúgása ment centikkel a bal kapufa mellé.

20.p. Egy jobb oldali szöglet után Magasföldi jobb alsó sarokba tartó kapáslövését bravúrral védte a Vasas kapusa.

26.p. Erõs bal oldali szabadrúgását Magasföldi csúsztatta kapu fölé.

29.p. Cseri lövését védte a jobb alsóból Németh.

35.p. Engel beadását húzta le Holczer.

38.p. Hajba jobb oldalról adott középre, ahol az érkezõ Oross centikkel a bal kapufa és a keresztléc  találkozása fölé fejelte a labdát.

40.p. Kényszerû csere a Vasasnál. Remili helyett Szedlár a pályán.

45+1.p. Tóth Andrást elküldte a játékvezetõ a Vasas kispadjáról.

45+1.p. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 0-0

46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

50.p. Sisa Tibor cserére szánta el magát. Fejes helyett Beliczky a pályán.

57.p. Beliczky passza nem volt megfelelõ Orossnak, így csatárunk próbálkozása nem talált kaput.

59.p. Magasföldi szabadrúgást végezhetett el a kaputól 19 méterrõl, de a lövés a sorfalban elakadt.

60.p. Hohmann kapott sárgát.

60.p. Farkas a jobb oldalról ívelt be egy szabadrúgást, de az ívelést Németh lehúzta.

62.p. Beliczky is sárga lapot kapott.

65.p. Horváth L. buktatta Orosst, amiért a játékvezetõ sárga lapot adott neki.

66.p. Cserélt a Vasas: Hohmann helyett Boda játszik.

67.p. Mi is cserélünk: Oross helyett Tóth a pályán.

71.p. A középen, a 16-os vonalán helyezkedõ Beliczkyrõl balra lepattanó labdát Erõs rúgta a kapu közepébe. 1-0.

72.p. Erõs indult meg a bal oldalon, majd a jobb oldalra átívelte a labdát, amit Cseri vett le, és igaz a labda egy védõn megpattant, de a kapuba jutott! 2-0.

82.p. Gál 14 méteres lövését bravúrral védte Holczer.

86.p. Boda ívelésének csúsztatását Holczer mellel vettel le.

87.p. Harmadik cserelehetõségünket is kihasználjuk: Cseri helyett Lázár a pályán.

89.p. Magasföldi és Recklet kapott egyszerre sárga lapot.

90+3.p. Vége a mérkõzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 2-0

Az elsõ félidõt a Vasas kezdte jobban, talán kicsit meg is leptek minket, de az elsõ 10 percet követõen mi is elkezdtünk egyre veszélyesebb támadásokat vezetni, de gólt nem sikerült elérnünk sem Magasföldi sem Oross életveszélyes próbálkozásaiból. Ekkor már mi irányítottuk a mérkõzést.

A második félidõ kiegyenlített játékkal kezdõdött, majd átvettük az irányítást. Ekkor két gyors góllal kicsit meg is leptük ellenfelünket. Ezután a Vasas nagyon veszélyes támadásokat már nem vezetett, és elõttünk is adódtak még kisebb-nagyobb helyzetek.

A mérkõzés összképét nézve megérdemelten szereztük meg a gyõzelmet.

Folytatás jövõ héten szombaton Szolnokon, ahol 20.00-órakor játsszuk elsõ bajnoki mérkõzésünket.