GYIRMÓT FC GYÕR: 27.p. Simon Attila (1-0)
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
6.p. Simonfalvi jobb oldali beadása után Daru fejelt jobbról az oldalhálóba.
9.p. Vass indította remek ütemben a jobb szélen Simon Attilát, aki éles szögbõl lõtt, de Szappanos ki tudta ütni a labdát.
18.p. Bedi ívelte be a labdát védõink mögé, ahol Daru érkezett, de a kaputól 6 méterre nem találta el a labdát, így kirúgás lett belõle.
22.p. Vass készített a jobb szélen érkezõ Borihoz, aki középre adott, de Paku 12 méteres lövése elkerülte a kaput.
24.p. Városi lõtt a tizenhatos bal sarkáról, de a bal felsõbe tartó labdát Sebõk bravúrral ütötte ki.
25.p. Bori jobbról adott középre, de Paku lövése középre ment, így fogni tudta azt Szappanos.
27.p. Madarász csente el egy vendég védõtõl a labdát, majd jobbra kisodródott, de középre adott, ahol az érkezõ Simon Attila a balra elmozduló kapus helyére laposan, 5 méterrõl a kapuba lõtt!
37.p. Bori ugratta ki a jobb szélen Madarászt, akinek beadása kicsit hosszúra sikeredett, de Simon Attila visszakanalazta a játékszert, Paku lövése azonban kicsivel kapu fölé szállt.
39.p. Egy felívelt labdát Daru fejelt vissza Patvarosnak, aki nem találta el jól a labdát, lövése jócskán kapu mellé szállt.
41.p. Simon Attila szerzett labdát az ellenfél tizenhatosának közelében Gyagyától a bal szélen, majd kapura tört, de 12 méteres lövését bravúrral hatástalanította Szappanos.
45.p. Nincs hosszabbítás, vége az elsõ félidõnek.
FÉLIDÕ: 1-0
46.p. Megkezdõdött a második játékrész.
47.p. Fodor kapott sárga lapot.
60.p. Simon Attila ugratta ki a jobb szélen Borit, aki középre adott, ahol érkezett Simon András, de lövését blokkolták a zalai védõk.
62.p. Babati vétett el egy labdát a bal szélen, így az Völgyihez került, akinek beadását Vass lõtte kapásból laposan a jobb kapufa mellé.
63.p. Vass cselezett a jobb szélen, majd lövése centikkel zúgott el a rövid alsó mellett.
65.p. Kényszerû csere csapatunkban, Madarász helyén Horváth.
66.p. Daru fejesét ütötte ki hatalmas bravúrral Sebõk.
66.p. Cserélt Csank János is, Fodor helyén Szalkai.
70.p. Nagy T. kapott sárga lapot.
71.p. Völgyi jobb oldali, 18 méteres bal felsõbe tartó szabadrúgását bravúrral tolta szögletre Szappanos.
73.p. Csere mindkét oldalon, nálunk Simon András helyén Beliczky, a zalaiaknál Szakályén Szõllõsi.
80.p. Babati lõtt a tizenhatos jobb sarkáról, Sebõk úgy tûnt sikerül neki, de nem tudta megfogni a labdát, így Lázárnak kellett a gólvonalról hatalmas reflexszel az érkezõ Daru elõl elrúgnia a labdát.
82.p. Csere a ZTE-nél, Patvarost Koller váltotta.
86.p. Bene Ferenc, vezetõedzõnk is kihasználta utolsó cserelehetõségét, Vasst Lengyel váltotta.
90.p. Szõllõsi bal oldali szöglete után Sebõk hárított, de a kipattanóra Babati csapott le, s lõtt a tizenhatos vonaláról a lábak között laposan a kapu bal oldalába. 1-1.
90.p. 4 perc a ráadás.
90+4.p. Takács János játékvezetõ lefújta a mérkõzést.
VÉGEREDMÉNY: 1-1 (1-0)
Mi kezdtük jobban a mérkõzést, már az elsõ percekben adódtak lehetõségeink, és teljesen megérdemelten jutottunk a 27. percben Simon Attila góljával vezetéshez. Igaz, mindkét fél elõtt adódtak lehetõségek, de mieink voltak ezek közül a veszélyesebbek.
45 percnyi játék után megérdemelt hazai vezetésnél vonultak az öltözõben a felek, hogy aztán a második játékrészre egy agresszívebb Zalaegerszeg jöjjön ki. Ez nem jelentette azt, hogy elõttünk nem voltak helyzetek, kiegyenlítetté vált a játék. 1-0-s állásnál érthetõ okokból egyre bátrabban vonultak elõre vendégeink, míg mi kevesebb kockázatot vállaltunk.
Hiába volt összességében több veszélyes helyzetünk, mint Csank János csapatának, végül sajnos ezek megbosszulták magukat, és a 90. percben egyenlített a ZTE. Nagy taktikai csata volt a mai, közönségszórakoztató rangadó. A játék összképét azt kell mondjuk, reális eredmény született a két nyugati, bajnokság élmezõnyébe tartozó csapat összecsapásán.
Jövõhéten szombaton újra az Alcufer Stadionban lép pályára csapatunk, az ellenfél pedig a megyei rivális Soproni VSE lesz. Alighanem akkor is meg kell izzadnia csapatunknak, így 18 órától minél több kedves érdeklõdõt várunk akkor is stadionunkba!