JÁTÉKVEZETŐK: Görög Márió – dr. Bede Tamás, Czinder Imre
GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. (Rusák E. – 46.p.) – Présinger Á. (Nagy S. – 77.p.), Balogh B. (Szekeres A. – 64.p.), Lengyel D. – Völgyi D. (Lázár P. – 64.p.), Paku R. (Madarász M. – 46.p.), Kiss M. (Deli M. – 88.p.), Vass P. (Nagy O. – 64.p.), Bori G. (Szegi V. – 46.p.) – Simon András (Máté J. – 77.p.), Simon Attila (Sallói D. – 46.p.)
VEZETŐEDZŐ: Urbányi István
ZTE FC: Szappanos P. (Kovács D.) – Forgács A. (Ágoston D.), Szakály A. (Hegedűs T.), Városi V. (Fujsz R.), Patvaros Zs., Daru B. (Ekker M.), Babati B. (Gottfried D.), Villám B. (Sundas A.), Króner M., Kretz B. (Nagy T.), Bedi B.
VEZETŐEDZŐ: Csató Sándor
42.p. Paku kapott labdát a bal szélen, kicselezte védőjét, majd a középen érkező Vasshoz passzolt, aki a rövidre mozduló kapus mellett a hosszú alsó sarokba passzolta a labdát! 1-0
76.p. Kiss húzott el a jobb szélen, több zalai védő is próbálta, de nem tudta szerelni, végül pedig éles szögből kilőtte a hosszú alsó sarkot! 2-0
88.p. Ekker csapott le egy eladott labdára, amit átvétel után közelről kapunkba lőtt. 2-1
VÉGEREDMÉNY: 2-1 (1-0)
Agresszívan kezdte a mérkőzést a ZTE, de mi az idő múlásával egyre inkább ragadtuk magunkhoz az irányítást, mígnem a szünet előtt nem sokkal sikerült a vezetést is megszereznünk. A második 45 percben szinte végig inkább mi irányítottunk, s vezettünk olykor nagyon is tetszetős támadásokat, sőt a 76. percben vezetésünket is sikerült megduplázni. Egy figyelmetlenséget könyörtelenül kihasznált a lefújás előtti másodpercekben a ZTE, így szépíteni tudtak. De összességében jól sikerült a főpróba, így jövő héten szombaton, 18 órától kezdődhet az előadás Mezőkövesden!