GYIRMÓT FC GYÕR II – KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1-1 (0-0)
2016.11.27. Gyõr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 4-es pálya, 200 nézõ
JÁTÉKVEZETÕK: Szalai László – dr. Szabó Péter, Nagy Viktor
GYIRMÓT FC GYÕR II: Hrabina A. – Veres M., Nagy B., Lázár P., Aranyos M. – Horváth A. – Nagy O., Kõris K., Paku R. (Madarász M. – 46.p.), Borkai Á. (Kovács Zs. – 81.p.), Szegi V. (Dávid L. – 63.p.)
VEZETÕEDZÕ: Nagy László

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC: Somodi B. – Nagy J., Ludánszki B., Lakatos G., Hadaró V.. – Nagy K., Vadas Z. – Kertész T. (Hampuk Á. – 45.p.), Hujber T., Kollega K. (Házi B. – 79.p.), – Jovánczai Z.
VEZETÕEDZÕ: Waltner Róbert
79.p. Egy kezezésért megítélt büntetõt Nagy O. lõtt a balra elmozduló Somodi mellett a jobb alsó sarokba. 1-0
82.p. Hujber 16 méterrõl eleresztett lövése vágódott a kapuba. 1-1
VÉGEREDMÉNY: 1-1 (0-0)
Csapatunk teljes mértékben egyenrangú partnere volt az egyik, bajnokság megnyerésére is esélyes csapatnak. A 20 perc után két egymást követõ lehetõséünk is volt a vezetés megszerzésére, de Aranyos lövésénél Somodi védett bravúrral, míg Borkai ollózása centikkl tévesztett célt. Így gól néküli elsõ játékrész után vonulhattak szünetre a csapatok.
A második félidõ is kigyenlített játékot hozott, egészen a hajráig kellett várni, hogy gólt lássanak a kilátogató érdeklõdõk, ekkor egy gyors gólváltást követõen alakult ki az igazságosnak mondható 1-1-es végeredmény.
EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

NAGY LÁSZLÓ: A csoport egyik legerõsebb csapatát sikerült úgy megszorítanunk, hogy akár gyõzelmet is ünnepelhettünk volna, de sajnos egyetlen védelmi kihagyásunk gólt eredményezett.
WALTNER RÓBERT: Úgy érzem megérdemeltük volna a gyõzelmet, több nagy helyzetet kidolgoztunk. Az utolsó pillanatig küzdött a csapatunk a gyõzelemért és ennek a hozzá állásnak meglesz az eredménye.