GYIRMÓT FC GYÕR II – LÉBÉNY SE 6-1 (2-1)

2015.11.08. 13.00-óra, Gyõr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 4-es pálya, 150 nézõ
JÁTÉKVEZETÕK: Ábrahám Tibor – dr. Egedy Tamás, Kerekes Zsolt

GYIRMÓT FC GYÕR: Somogyi Cs. – Hajba T., Molnár M., Varga R., Szücs G. – Bohner R., Tóth L. – Imres D., Füleki N., Szegi V. – Farkas Z.
VEZETÕEDZÕ: Nagy Attila

LÉBÉNY SE: Élõ E. – Kálmán A., Varga Z., Sallai D., Frank V. – Németh D. – Hujber B., Lanzendorfen J., Czeitler D., Sárközi A. – Kocsis M. Z.
VEZETŐEDZŐ: Berta József
17.p. Farkas Z. bal oldali beadása után az érkezõ Irmes lõtt középrõl laposan az elmozduló Élõ helyére! 1-0!
22.p. Szücs jobb oldali szabadrúgása zúgott el a sorfal alatt, majd az Élõrõl kipattanó labdát Irmes lõtte a kapuba! 2-0!
23.p. Czeitler kapott labdát a bal szélen, majd higgadtan a kimozduló Somogyi mellett a kapuba lõtt. 2-1.
49.p. Irmes jobb oldali beadását a hosszú oldalon érkezõ Füleki gyönyörûen a kapu bal oldalába visszarúgta a labdát! 3-1!
55.p. Szegi szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Farkas elé készített, aki a kimozduló Élõ mellett a kapu jobb oldalába bombázott! 4-1!
79.p. Hajba jobb oldali beadása után Farkas lövése a kapufáról visszavágódott Irmes elé, aki laposan a kapu közepébe lõtt! 5-1!
80.p. Bohner jobb oldali beadása után a középen érkezõ Farkas lõtt a kapu jobb oldalába! 6-1!
VÉGEREDMÉNY: 6-1 (2-1)
A mérkõzésen végig a mi akaratunk érvényesült, már az elsõ félidõ elsõ felében kétgólos elõnybe is sikerült kerülnünk. A második gólunkra gyorsan tudott válaszolni a Lébény, ez talán valamelyest megfékezte csapatunkat, igaz az elsõ félidõ hajrájában Farkas tört elõre a jobb szélen, majd beadását a hosszú oldalon érkezõ Szegi lövését védte Élõ
De a második játékrészben aztán újabb szebbnél szebb találatokkal növeltük elõnyünket. A 49. percben lõtt Irmes-gól után Szegi lövését blokkolták a vendég védõk, illetve -, hogy csak a legnagyobb helyzeteket emeljük ki – a 87. percben Hajba kapáslövése is csak centikkel kerülte el a kaput.
Teljesen megérdemelten nyert második számú csapatunk, így továbbra is az élen állnak. Jövõ héten pedig a Rajka otthonában kell szerepelniük.