Játékvezetõk: Czinder Imre, Dr.Bede Tamás, Sisa Roland
Góllövõk: 85.p. 1-0 Dávid L. (Gyirmót FC)

GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák E., Molnár M. (Dávid L. 63.p.), Füleki N., Máté J., Farkas Z., Présinger Á., Szûcs G., Veres M. T., Takács T., Szigeti N., Lengyel D.

Vezetõedzõ: Nagy Attila
Lipót Pékség SE: Takács N., Ásványi T., Bieder G., Keszei J., Bella E., Póczik R., Csete Z. (Endrõdy I. 83.p.), Vojnisek T. (Varga B. 80.p.), Angyal Sz., Varga T., Zimonyi D.
Vezetõedzõ: Horváth Dénes
85.p. 1-0 Szûcs ment el a bal oldalon, és jól adott középre, ahol a jobbról érkezõ Dávid Levente 6 méterrõl lõtt a hálóba.
Nagy elánnal vetették bele a küzdelembe mindkét csapat játékosai. A tabella alapján igazi rangadóra volt kiváncsi a Gyirmótra kilátogató mintegy 400 szurkoló, és a látottak alapján nem is kellett csalódniuk.
A mérkõzést jobban kezdték a vendégek, és több helyzetet is kidolgoztak. Késõbb átvettük a játék irányítását, és nekünk volt több lehetõségünk, de a szünetig az eredmény nem változott.
A második félidõben folytatódott a nyílt sisakos, támadó játék. Látszott, hogy mindkét csapatnak fontos a mérkõzés, és mindkét csapat a gyõzelemre játszik.
Ennek megfelelõen felváltva forogtak veszélybe a kapuk, de gólt a mai napon csak nekünk sikerült szerezni.
A mérkõzés utolsó harmadában beszorítottuk a vendégeket, és megérdemelten szereztünk vezetést, így megérdemelten nyertük meg ezt a nagyon fontos mérkõzést.