GYIRMÓT FC GYÕR II – ÖTTEVÉNY TC 5-1 (1-0)
2016.04.17. 15.00-óra, Gyõr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 4-es pálya
JÁTÉKVEZETÕK: Takács Ryan Lee – Nagy Viktor, Németh Ádám

GYIRMÓT FC GYÕR II: Dukát P. – Veres M., Szigeti N., Présinger Á., Molnár Milán – Tóth L. (Kovács Zs. – 20.p.), Szücs G. – Gyurján B. (Balogh L. – 88.p.), Madarász M., Füleki N. (Dávid L. – 59.p.) – Szegi V.
VEZETÕEDZÕ: Nagy Attila
ÖTTEVÉNY TC: Molnár Martin – Nagy G., Kovács P., Wágenhoffer G., Pápai P. – Nagy L., Horváth B., Nyitrai Á. (Germán F. – 42.p.), Vígh N., Kovács S. (Bárdosi H. – 85.p.) – Nagy R. (Fenesi B. – 76.p.)
VEZETÕEDZÕ: Germán Ferenc
16.p. Madarász bal oldali, 20 méteres, nagy erejû szabadrúgása a jobb kapufáról vágodótt vissza pont az érkezõ Szegi elé, aki 5 méterrõl a kapuba püfölte a labdát. 1-0
46.p. Nagy L. szlalomozott el védõink között, majd amikor már csak Dukáttal volt szemben, 14 méterrõl a kapu hosszú oldalába lõtt. 1-1
49.p. Madarász bal oldali, 19 méteres életerõs, felsõ léc alá tartó szabadrúgásába Molnár Martin csak beleütni tudott, hárítani már nem. 2-1
67.p. Jobb oldali beadás után a hosszún érkezõ Szegi fejelt a felsõ léc érintésével védhetetlenül a jobb felsõ sarokba. 3-1
74.p. Présinger lõtt hatalmas bombagólt 28 méterrõl a felsõ léc alá. 4-1
78.p. Bal oldali beadásra Dávid érkezett középen, és lõtt 4 méterrõl a felsõ léc alá. 5-1
VÉGEREDMÉNY: 5-1 (1-0)
A mérkõzés elején mindkét oldalon adódtak kisebb lehetõségek, de itt a feleknek nem sikerült a kapuba találniuk. Majd az elsõ negyedóra leteltével egy szabadrúgás után vezetéshez jutottunk. A találat után is vezetett támadásokat mindkét csapat, például a 24. percben Vígh bal oldali szabadrúgásánál védett nagyot Dukát. Majd a másik oldalon Présinger lövését hatástalanította a 36. percben Molnár Martin.
A második félidõt a lehetõ legrosszabbul kezdtük, azonnal gólt kaptunk. De a csapat mindent megtett az újabb találatért, s a hajtás 5 perc elteltével már eredményt is hozott. Az idõ múlásával párhuzamosan egyre inkább fáradtak az öttevényiek, ezt kihasználva pedig újabb gólokat tudtunk szerezni. Gyõzelmünk jogosságához pedig kétség sem férhet.