2016.01.16. 13.00-óra, Alcufer Stadion (Műfüves pálya), 20 néző

GYIRMÓT FC GYŐR II: Dukát P. (Szebényi D. – 46.p.) – Veres M. T., Török B. (Horváth M. – 55.p.), Szigeti N., Szekeres K. – Balogh L. (Simon K). – 46.p.), Füleki N. (Tar P. – 64.p.) – Molnár G. (Takács T. – 46.p.), Pintér M. (Gál I. – 46.p.), Szücs G. – Kovács Zs. P.
VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila
25.p. Pintér M. kapott labdát, majd lőtt laposan a kapuba! 1-0!
27.p. Jobb oldali beadás után Varga V. lőtt a hosszú felső sarokba. 1-1.
40.p. Dukát labdájára csapott le Keszeg, majd lőtt a bal alsó sarokba. 1-2.
44.p. Bal oldali szöglet után Füleki fejese gurult a hálóőr alatt a kapuba! 2-2!
50.p. Fülekit buktatták a 16-oson belül, 11-es. A büntető maga a sértett rúgta a kapu jobb alsó sarkába a kapusnak esélyt sem adva! 3-2!
61.p. Kovács Zs. jobb oldali szögletét Füleki fejelte a kapufa segítségével a kapuba! 4-2!
63.p. Kovács Zs lőtt távolról laposan a kapuba! 5-2!
70.p. Levágódó labdát Tar P. lőtt közelről a kapuba! 6-2!
80.p. Honyák vezette egyedül Szebényire a labdát, kimozduló kapusunk először hatalmas bravúrral hárított, de a kipattanó visszakerült a soproni csatár elé, akinek így már csak az üres kapuba kellett emelnie. 6-3.
VÉGEREDMÉNY: 6-3 (2-2)
Fiatal, tehetséges csapat ellen kezdte felkészülési mérkőzéseinek sorát második számú csapatunk. A soproniak nagyon sokat futottak, ezzel pedig az első félidő összképét tekintve el tudták tüntetni a két osztálynyi különbséget a csapatok között. Persze tudtuk, nem szabad őket lebecsülni, ugyanis eddig 100%-osak bajnokságukban, ami soha nem lehet a véletlen műve.
A második félidőben már nem tudtak annyit futni ellenfeleink, így több lehetőségünk nyílt a játékra, amit kihasználva, többek közt szép megoldásokat alkalmazva sikerült magabiztos sikert aratnunk.
Második számú csapatunk a jövő héten szombaton és vasárnap az Alcufer kupán játszik legközelebb mérkőzéseket.