GYIRMÓT FC GYŐR II – TATABÁNYA FC 2-2 (2-0)
JÁTÉKVEZETŐK: Horváth Máté – Csóra Szabolcs, Kovács Brankó
GYIRMÓT FC GYŐR II: Hrabina A. – Veres M., Nagy B., Lázár P., Szücs G. – Szabó T., Paku R. (Gál I. – 62.p.), Beliczky G. (Kovács Zs. – 46.p.) – Dávid L., Farkas Z., Gyurján B. (Füleki N. – 62.p.)
VEZETŐEDZŐ: Nagy László
TATABÁNYA FC: Szatmári Z. – Katona K., Katona A., Krupánszki B., Gaszner R. – Velkey A. (Rebők I. – 60.p.), Huszárik Zs., Soltész B., Farkas V. (Pump Sz. – 77.p.) – Kiss B., Kiss K. (Bogár L. – 90+2.p.)
VEZETŐEDZŐ: P. Nagy László
GÓLSZERZŐK: 30.p. Paku R., 44.p. Beliczky G. ill. 48.p. Kiss K., 73.p. Kiss K. (11-esből)
SÁRGA LAPOK:90+3.p. Farkas Z. ill. 90+3.p. Szatmári Z.
PIROS LAPOK: nem volt
30.p. Paku szerzett labdát az ellenfél térfelének közepén, majd 25 méterről remekül észlelte a kinn álló kapust, és védhetetlenül lőtt a kapu bal oldalába, a felső léc alá. 1-0
38.p. Paku parádés labdaátvétel után hasonló helyzetből, mint góljánál kapura emelt, azonban ezúttal a labda centikkel a felső léc főlé vágódott.
44.p. Szabó T. adott élesen középre a jobb szélről, a rövid kapufához Beliczky érkezett, aki a hálóőrt is megelőzve a kapuba fejelt. 2-0
48.p. Kiss K. kapott labdát a bal oldalon, majd a 16-oson belül kapura fordult, és lőtt 12 méterről védhetetlenül a felső léc alá. 2-1
50.p. Farkas Z. adott jobbról a középen érkező Szabó T. elé, de a lapos, középre tartó lövést Szatmári lábbal hárította.
73.p. Egy kezezésért megítélt büntetőt lőtt Kiss K. magabiztosan a balra elmozduló Hrabina mellett a kapu jobb oldalába. 2-2
VÉGEREDMÉNY: 2-2 (2-0)
NB III-as csapatunk első hazai mérkőzésén az első félidő első felében csak kiegyenlített mezőnyjáték folyt, kapura lövések nélkül, egészen a 29. percig, amikor Paku távolról szánta el magát lövésre, és rendkívül látványos találatot ért el. Ezután mi voltunk a kezdeményezőbbek, melynek eredményeképp a félidő lefújása előtt Beliczky révén újabb gólt tudtunk szerezni.
A nagy hőségben ránk nézve hideg zuhanyként hatott, hogy a második félőd 3. percében máris szépíteni tudott a Tatabánya. Ezt követően meg volt az esély, hogy azonnal visszaállítsuk a kétgólos különbséget, de ezzel nem sikerült élnünk. A félidő derekán egy büntetőből kiegyenlítettek a kék-fehérek, de lehetőségeink továbbra is akadtak, de sajnos ki is maradtak.