GYIRMÓT FC GYŐR II – TISZAFÜREDI VSE 8-0 (5-0)
2016.06.08. 10.00-óra, Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 200 néző
JÁTÉKVEZETŐK: Kovács J. Zoltán – Becséri Gergely, Schweighardt Dániel – Jakab Géza
Megyei I. osztályozó, visszavágó
GYIRMÓT FC GYŐR II: Rusák E. – Molnár M., Lengyel D., Szigeti N., Szücs G. – Kiss M., Paku R. – Szegi V., Madarász M., Farkas Z. – Füleki N.
VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila

TISZAFÜREDI VSE: Ulviczki A. – Vadász B., Kovács R., Dorcsák Z., Bozsó L., Tóth T., PElles A., Serucza B., Pataki V., Szövetes K., Torma S.
VEZETŐEDZŐ: Dorcsák Zoltán
12.p. Kiss M. 19 méteres, bal alsó sarokba tartó labdáját védte Ulviczki bravúrral, a kipattanóra Füleki csapott le, de újból a vendégek kapusa mentett, harmadjára pedig már ő is tehetetlen volt, amikor Madarász a jobb alsó sarokba lőtt! 1-0
30.p. Jobb középre adott labdát az ott érkező Madarász lőtt nagy erővel a jobb felső sarokba! 2-0
36.p. Szegi kapott jó labdát a jobb szélen, majd éles szögből laposan a kapuba lőtt! 3-0
38.p. Szegi cselezte ki két védőjét a jobb szélen, majd higgadtan a kimozduló Ulviczki fölött a felső léc alá emelt! 4-0
42.p. Egy rossz hazaadásra csapott le Farkas Z., aki ezt követően kilőtte jobb alsó sarkot! 5-0
46.p. A csereként frissen beállt, középen érkező Dávid L. kapott jobbról labdát, amit egy átvétel után a kapuba lőtt! 6-0
53.p. Madarász szerzett labdát az ellenfél 16-osánál, majd Farkassal játszott össze, végül előbbi a kapuba lőtt! 7-0
62.p. Madarász jobb oldali lekészítése után a középen érkező Dávid L. lőtt a jobb alsó sarokba! 8-0
VÉGEREDMÉNY: 8-0 (5-0)
A mérkőzést jobb pozícióból várta csapatunk. Már a találkozó első perceitől mi irányítottunk, ezt bizonyíta Madarász jobb oldali beadása után Füleki lövése is, amit Ulviczkinek kellett hatástalanítania, vagy az 5. percben Farkas Z. lövése, ami kicsivel szállt csak kapu mellé. A 12. percben Madarász góljával sikerült a vezetést megszereznünk, majd az ezt követő két percen belül újból veszélyeztettünk, konkrétan Paku szánta el lövésre magát. A félidő végére aztán sikerült újabb gólokkal egyre magabiztosabb előnyre szert tennünk.
A második félidőt szenzációsan kezdtük, rövid időb belül újabb két gólt lőttünk, s végig támadásban maradtunk. De rengeteg szépségdíjas momentumot is láthattak a kilátogatók, ilyen volt például az 59. percben, amikor Madarász cselezte ki két védőjét a jobb szélen, de a középre adott labdáját Dávid L. tette kapura, ahol a hálóőr védeni tudott. A 64. percben Rusáknak is bravúrokat kellett bemutatnia, amikor Kovács R. bal oldalról a hosszú alsóba tekert labdáját szenzációsan tolta ki, majd Pataki V. ismétlésénél ismét védeni tudott. A 83. percben a vendég kapusának kellett képességeit megmutatni, amikor Farkas lövését ujjheggyel tolta kapu fölé, majd egy perccel később Dávid L. bombáját fogta Ulviczki.
A mérkőzésen végig dominálva, rengeteg támadást vezetve megérdemelt győzelmet arattunk. Így két sikerrel, 12-2-es összesítéssel kiharcolta II. számú csapatunk a jövő évi NB III-ban való indulás jogát.