JÁTÉKVEZETÕK: BOGNÁR TAMÁS, TAKÁCS GÁBOR, GYÜRÜSI GÁBOR

GYIRMÓT FC: DELI Z., LÁZÁR P., KOZMÉR L., MAKRAI L., SZABÓ CS., TÓTH B., LANNERT B., CSERI T., LAKI B., VARGA L., CSOPAKI I.

VEZETÕEDZÕ: SOÓS IMRE

MTK BUDAPEST: HEGEDÛS L., WOLFE R.R., SZEKERES A., KÁLNOKI KIS D., VADNAI D., ZSIDAI L., KANTA J., GÁL A., PÁL A., KÖNYVES N., FRANK R.

VEZETÕEDZÕ: GARAMI JÓZSEF

CSERÉK

GYIRMÓT FC: 38.p. Varga L. – Czanik K., szünet: Csopaki I. – Tóth N., 79.p. Cseri T. – Weitner Á.

MTK BUDAPEST:  szünet: Wolfe R.R. – Hajdú S., 61.p. Frank R. – Tischler P. 79.p. Kanta J. – Nikházi M.

GÓLLÖVÕK

GYIRMÓT FC: 84.p. 1-3 Weitner Á.

MTK BUDAPEST: 7.p. 0-1 Wolfe R.R., 27.p. 0-2 Frank Richárd; 67.p. 0-3 Tischler P.

SÁRGA LAP

GYIRMÓT FC: 45.p. Tóth B.,

MTK BUDAPEST: NEM VOLT

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

7.p. 0-1 Wolfe szerelte Vargát a 16-osunk elõtt, és 25 méterrõl, jobbról a jobb alsó sarokba bombázott.

16.p. Vadnai ugratta ki a bal oldalon Könyvest, aki 6 méterrõl, bal oldalról lõtt, de a kifutó Deli hatalmas bravúrral védett.

17.p. Kanta bal oldali, 20 méteres lövése ment a jobb kapufa mellé.

21.p. Pál – Kanta kényszerítõ után, utóbbi nagy helyzetben, 15 méterrõl a jobb oldalon a hosszú, jobb kapufa mellé lõtt.

27.p. 0-2 Frank vezette keresztbe a 16-osunk elõtt a labdát, majd ballal, 20 méterrõl hatalmas gólt lõtt a jobb felsõ sarokba.

34.P. Frank ugrott ki a bal oldalon, majd balról, 6 méterrõl a kifutó Deli mellett a hosszú, bal lsó sarok mellé lõtt.

38.p. Lázár lõtt jobb oldalról éles szögbõl, de a vendég kapus bravúrral hárított.

40.p. Pál ugratta ki a jobb oldalon Zsidait, aki jobbról, 17 méterrõl, kissé kisodródva a hosszú, jobb alsó sarok mellé lõtt.

SZÜNET 0-2

48.p. Cseri szerzett labdát az ellenfél büntetõterületén belül, visszagurított Czaniknak, aki egybõl lõtt, de fõlé.

53.p. Tóth Norbert passzolt Czanik elé, aki jobb oldalról nagy helyzetben lõtt, de egy védõ bevetõdve, önfeláldozóan menteni tudott.

54.p. Tüzijáték az MTK kapuja elõtt, elõbb Tóth Nobert, mad Cseri és végül Czaik lövésébe is belelptek a védök.

58.p. Czanik lõtt mellé 25 méterrõl.

63.p. Cseri ívelte át a labdát a bal oldalról a hosszú oldalra, Makrai visszafejelte középre, ahol Tóth Balázs 8 méterrõl a felsõ kapufát találta telibe, majd a védõk felszabadítottak.

66.p. Tóth Balázs lõtt a jobb kapufa mellé.

67.p. 0-3 Tischler bombázott 25 méterrõl, jobb oldalról a kapuba úgy, hogy Deli még bele tudott érni a labdába, de a nagy erõ miatt a hálóban kötött ki a labda

74.P. Könyves bombázott fölé 25 méterrõl a jobb oldalról.

76.p. Hajdú ment el a jobb oldalon, kicselezte Delit, középre adott a nagy helyzetben lévõ Tischler elé, de Kozmér az utolsó percben felszabadított.

84.p. 1-3 Czanik passzolt Weitner elé, aki a jobb oldalról, 10 méterrõl fordulatból hatalmas gólt lõtt a rövid, bal felsõ sarokba.

VÉGEREDMÉNY 1-3

EDZÕI NYILATKOZATOK

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETÕEDZÕJE:

VIDEÓINTERJÚ ITT!

GARAMI JÓZSEF AZ MTK BUDAPEST VEZETÕEDZÕJE:

ÖSSZEGZÉS: NB I-es szintû összecsapást láthatott ma a szép számú nézõsereg Gyirmóton. Errõl gondoskodtak a csapatok, így nagy iramú, élvezetes mérkõzés kerekedett ki ma este.

Jól kezdtük a mérkõzést és látszott, hogy egyenrangú ellenfelei leszünk a tavaly még NB I-es kékeknek. Sajnos azonban korán gólt kaptunk, így ez visszavetette a csapatot.

A második félidõben jobban játszottunk, de a fordulópontok ma ellenfelünket segítették, akik így megérdemelten gyûjtötték be a 3 pontot.

Javítani a jövõ hét végén, vasárnap Pakson lehet.