Nagyon megyõzõen tartotta itthon a 3 pontot U18-as csapatunk a Sárvár ellen, míg egy izgalmas meccsen sikerült mindez az U16 B-nek.
18 éves lányaink kikaptak a Pápától, a 15 évesek 4 mérkõzés után is hibátlanok a bajnokságban!
Magabiztos sikert ért el Hévízen U14-es és U15-ös csapatunk.
Az OTP Bank Bozsik Program eseményein vettek részt a kisebbek.
EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

GYIRMÓT SE GYÕR U19 – MERCEDES-KECSKEMÉTI LA U19 4-2 (3-1)
NAGY ATTILA EDZÕ: A mérkõzést úgy kezdtük, ahogy elterveztük. Agresszív Labdaszerzés gyors pontos támadásvezetés jó befejezések. Stílusosan futballozó csapatot sikerült legyõznünk!

GYIRMÓT SE GYÕR U18 – SÁRVÁR FC U19 10-1 (3-1)

GERMÁN FERENC EDZÕ: Az elsõ félidei játékunk katasztrofálisra sikeredett. Rengeteg pontatlanság jellemezte a játékunkat, körülményesek voltunk és nagyon sokszor indokolatlanul vesztettünk labdát amibõl az ellenfélnek több lehetõsége is lett, de azt egy kivételével el is puskázott. Félidei fejmosás használt a csapatnak, akkor már rengeteg labdát szereztünk az ellenfél térfelén és azokból sok lehetõségünk adódott, amiket jó százalékban ki is tudtunk használni.
GYIRMÓT SE GYÕR LÁNY U18 – PÁPAI ELC LÁNY U18 0-1 (0-0)

CSAPÓ SÁNDOR EDZÕ: hamarosan…
DVTK U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U17 5-1 (2-0)

GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Vereséget szenvedtünk a DVTK akadémiai rendszerében készülõ fiataljaitól. Ellenfelünk egyéni hibák miatt jutott vezetéshez a szünetig. A félidõ után jól kezdtünk, szépítettünk (2-1), érezhetõen feldobta a fiúkat a gól, lélektani elõnybe kerültünk. Sajnos ezt egy gyorsan jött szabadrúgásgól miatt nem tudtuk a saját magunk javára fordítani, így megérdemelten nyert a DVTK.
DVTK U16 – GYIRMÓT SE GYÕR U16 3-1 (2-1)

POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Remek elsõ félidõt játszottunk, sok helyzetet alakítottunk ki, ebben a játékrészben kihasználtuk, hogy a középpálya közepén létszámfölényben játszunk, több lövõhelyzetet is kialakítottunk az ellenfél 16-osánál. Gyors gólváltás után a félidõ elõtt hátrányba kerültünk. A második játékrész legelején ismét gólt kaptunk, ami után sokan feladták a mérkõzést.
GYIRMÓT SE GYÕR U16 – SÁRVÁR FC U17 2-1 (1-1)

TÖRÖK SZABOLCS EDZÕ: Nehezen indult a mérkõzés, már a 3. percben egy jogos büntetõbõl hátrányba kerültünk. Még az elsõ félidõben sikerült egyenlíteni és nyomás alatt tartani ellenfelünket. A második játékrészt ott folytattuk, ahol az elsõt abbahagytuk, így meg is tudtuk fordítani az eredményt. Megérdemelten nyertünk.
HÉVÍZ SK U15 – GYIRMÓT SE GYÕR U15 1-5 (0-3)

RADICS ZSOLT EDZÕ: A múltkori mérkõzésbõl kiindulva sokkal agresszívebb, keményebb labdaszerzést kértem a párharcoknál. Ezt az egész játékidõ alatt sikerült megvalósítani, melynek eredményeként még gólt is tudtunk szerezni. Sok gólhelyzetet alakítottunk ki mind az elsõ, mind a második félidõben, de sajnos a végrehajtásnál nem koncentráltunk eléggé és rendre elpuskáztuk azokat.
HÉVÍZ SK U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14 1-4 (0-2)

ÖRDÖG JÓZSEF EDZÕ: Az ellenfelünk fizikai fölényét higgadt kombinatív összjáték technikával kompenzáltuk amivel meg is nyertük a mérkõzést.
LÁNY U15, 2. FORDULÓ, MOSONMAGYARÓVÁR, WITMANN ANTAL PARK

KÁLMÁN TIBOR EDZÕ: Jó iramú mérkõzések, sok gól, kreatív játék és sok kiemelkedõ teljesítmény. Minden csapatrészünk fegyelmezett mezõnymunkát végzett és technikailag jó szinten teljesített. A góljaink tudatosan felépített támadásokból születtek, és a befejezések is sikerültek, ami növelte a támadóink önbizalmát. Bízom a hasonló folytatásban!
Az U15 lány korosztályos futballcsapatunk közös fotót készített a német nõi válogatott csapattal, akik örömmel teljesítették a felkérésünket.
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U13, GYÕR-GYIRMÓT, ALCUFER STADION

BENCZE KÁROLY EDZÕ: Vasárnap hazai környezetben rendeztük meg a OTP Bank Bozsik Kiemelt Régiós tornát, ahol kiemelkedõ csapatok ellen játszottunk. 1 gyõzelem (Sopron ellen), két döntetlen (a Lurkó FC 1-1, és az ETO FC Gyõr ellen szintén 1-1-et értünk el), két vereségünk (az Illés Akadémia és ZTE FC ellen kaptunk ki) egyaránt 2-0-ra. Minden mérkõzésen bátran és határozottan játszottunk. Igyekeztünk a sok passzos játékunkat továbbra is alkalmazni. Külön kiemelném, hogy a letámadásokat és a párharcokat most még jobban tudtuk alkalmazni mint a legutóbbi tornán. Továbbra is elõre kell lépnünk a labdakihozatalokban és a helyzet kihasználásokban. Horváth Zétény bátor és példaértékû játéka végett kapott külön oklevelet
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U11, GYÕR-GYIRMÓT, ALCUFER STADION
KOVÁCS ZSOLT EDZÕ: A gyerekek nagy lelkesedéssel, és óriási küzdõszellemmel vetették magukat a mérkõzésekbe. Örömmel láttam, hogy nagy nevû ellenfeleinkkel is felvesszük a versenyt, Helyenként ötletes játékkal rukkoltak ki a fiúk. Szép gólokat lõttünk, voltak idõszakok, amikor nyomást gyakoroltunk vendégeinkre. Összjátékunk tovább csiszolódott, de még van rajta javítani való. Labdakihozatalaink már sokszor sikerülnek, de ha „besül”, gólt kapunk belõle. Játékosaink igyekeznek a megszerzett labdákat megjátszani, kevés a vaktában továbbított labda. A tornán oklevél jutalomban részesült kiismerhetetlen cseleiért Jánoki-Jászai Donát. Többen is nagyon jó teljesítményt nyújtottak, õk Földes Szilárd, Markó Levente, Szabó Ábel, Ács Balázs, de minden játékos a maximumot próbálta teljesíteni.

KIEMELT OTP BANK BOZSIK PROGRAM U10, CSORNA, CSORNAI SE SPORTTELEP

DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Csapatom remekül helyt állt az egy évvel idõsebbek ellen. Végig támadó focit játszottunk, remekül sikerültek a labdaszerzések, jól mûködött a visszatámadás is. A labdabirtoklásban még van mit javulnunk, de folyamatosan fejlõdünk. Mélységi passzaink alakulnak, de a szélességi még javítandó. Összességében az elsõ tornához képest sokkal jobban, szervezettebben játszottunk, ami bizakodásra ad okot. Csorba Trisztán oklevelet kapott bátor támadójátékáért.