Szenzációs sikert értek el U 15-ös és U 13-as NB I-es csapataink, aki az MTK nevelõegyesületét a Goldballt fektették két vállra Gyirmóton, ezzel begyûjtve 3-3 pontot. U 15-ös csapatunk ezzel pontszámban beérte a Videotont, akikkel a 7. hely megszerzéséért vagyunk nagy csatában.

Szintén sikeres volt U 14-es csapatunk, aki idegenben, nagy csatában gyõzték le a tavalyi bajnokot!

A mérkõzésekrõl készült képeket Fehér Viktor jóvoltából megtekinthetik az alábbi linkekre kattintva:

U 18

Pápai ELC U 17 -Gyirmót SE Gyõr U 18 2-3 (1-2)

Gulyás Imre edzõ:  Ma remekül játszottunk elõre sok helyzetet dolgoztunk ki sok gólt rúghattunk volna de elhibáztuk a lehetõségeinket. Amit megbeszéltünk az öltözõben abból sokat kaptam vissza és ez jó mert így gyorsabban tudunk fejlõdni. Gratulálok mindenkinek szép gyõzelem volt és a fiatal Kondor kapusnak a debütálásához.

JEGYZÕKÖNYV ITT!

U 16

PÁPAI ELC U 19 – GYIRMÓT SE GYÕR U 18 0-1 (0-0)

RADICS ZSOLT EDZÕ: A mérkõzés túlnyomó részében mezõnyben folyt a játék. Sok átadási hibával játszott mindkét csapat és kevés gólszerzési lehetõség adódott. Sajnos egy-két játékos mélyen tudása alatt, nem megfelelõ hozzáállást tanúsítva lépett pályára.

U 15

Gyirmót SE Gyõr U 15 – Goldball FC U 15    2:1   /1:0/

Kiss Zoltán edzõ: Küzdelmes mérkõzésen  egy nagyon jó ellenfelet sikerült legyõznünk. Az elsõ félidõben szereztünk vezetést, változatos játék folyt több lehetõséggel mindkét oldalon. A  második félidõben növeltük az elõnyünket , majd a végjáték izgalmasra sikerült.

Ki kell emelnem Török, Szabó és Horváth M. játékát, gratulálok a csapatnak.

U 14

HÉVÍZ U 15 – GYIRMÓT SE GYÕR U 14 2-3 (2-2)

Domanyik Szilárd edzõ: Szenzációs gyõzelmet arattunk a tavalyi bajnok otthonában. Gyõzelmünk értékét növeli, hogy kiváló csapatot sikerült legyûrnünk. Az elején nekik ugrottunk és gyorsan két gólos elõnyre tettünk szert. Óriási egyéni hibák miatt döntetlennel mentünk szünetre. A második félidõben azonban kiváló erõnlétünknek köszönhetõen végig kontrolláltuk a mérkõzést, végül egy pontrúgás után megszereztük a gyõzelmet. Azt gondolom, hogy a szezon legjobb játékát nyújtottuk, gratulálok gyerekek, így tovább!

U 13

Gyirmót SE Gyõr – Goldball 2-1 (2-0)

Bencze Károly edzõ: Nagyon, de nagyon örülünk a mai gyõzelmünknek, hiszen õsszel Budapesten, nagy arányú vereségbe futottunk bele. Játékosaim ennek szellemében léptek pályára, és fegyelmezett játékkal, sok gólhelyzetet alakítottak ki. Ez kapcsán megérdemelten szereztünk két gólos vezetést az elsõ félidõben. A második játékrészben továbbra is mi domináltunk, és  ha pontosabbak vagyunk a gólhelyzetek kihasználásában, akár nagyobb arányban is nyerhettük volna meg a mérkõzést. Gratulálok a játékosaimnak az értékes gyõzelemhez, hiszen mindenki erõn felül teljesített. Csak így tovább fiúk!

Gólszerzõink: Tóth Máté, Kiss Ábel

JEGYZÕKÖNYV ITT! U” target=”_blank”>
U
12

Hévíz U 13 – Gyirmót SE Gyõr U 12 12-0 (8-0)

Bencze Károly megbízott edzõ: Körülményes utazásunk után, fáradtan kezdtük a mérkõzést. Az ellenfél két büntetõvel nyitott és további gólokat szerzett az elsõ félidõben. Tartalékos csapatom a második játékrészben már jobban teljesített és helyzeteket is alakítottunk ki. A körülményekhez képest, összességében elégedett vagyok a játékosokkal. Úgy  gondolom, hogy becsülettel helytálltunk. Kiemelem a második félidõ játékát.

Jók: Horváth Ambrus, Kiss Gergõ, Vékássy Dániel, Csáki Adrián

U
9

Talentum torna ETO PARK

Deli Zoltán edzõ: Az elsõ alkalommal rendezték meg az ETO PARK-ban a talentum tornát, a 2003, 2004-es korcsoportoknak.

A 2004-es korcsoportban 8 csapat vett részt és minden csapat 5 mérkõzést játszott. Színvonalas tornán vehettünk részt, mert jó csapattokkal játszottunk, és a szervezés is megfelelõ volt.

A fiúk kitettek magukért mert jó cselek szép passzokat, csodálatos támadásokat és remek gólokat szereztek. Mindenki nagyon jól érezte magát, és ez volt a legfontosabb ezen a napon is.

A mérkõzések után mindenki egy oklevéllel gazdagodott, na meg sok szép élménnyel. Gratulálok Mindenkinek