EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:
VÁC VÁROS LSE U19 – GYIRMÓT SE GYÕR U19 0-1 (0-0)

NAGY ATTILA EDZÕ: A mérkõzés során a csapatjátékunk nem nagyon mûködött, technikailag sem voltunk a megszokott szinten, bár megjegyzem, nagyon mélytalajú pályán játszottunk. Viszont, ami mindenképp dicséretet érdemel, az a csapategység és a küzdõszellem. Ennek köszönhetjük a gyõzelmet.
GYIRMÓT SE GYÕR U19 – GROSICS AKADÉMIA FK U19 1-4 (0-3)

NAGY ATTILA EDZÕ: Egy gyenge elsõ félidõ után, amiben mindenkinek meg van a maga felelõsége, a második játékrészre feljavult csapatjátékunk már csak az eredmény kozmetikázására volt elég.
GYIRMÓT SE GYÕR U18 – SZOMBATHELYI HALADÁS U19 4-1 (1-1)
GERMÁN FERENC EDZÕ: hamarosan…
GYIRMÓT SE GYÕR U17 – SZEOL SC U17 9-0 (3-0)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Nagyon érdekes meccs volt, hiszen fél éve nem játszottunk nálunk gyengébb csapat ellen. Egy félidõ kellett, mire ráéreztünk, mit is kell tennünk ebben a helyzetben. Majd remekül kezeltük a szituációt és hoztuk a kötelezõt.
GYIRMÓT SE GYÕR U16 – SZEOL SC U16 1-0 (1-0)

POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Az elmúlt meccsek sikertelensége után nehéz összecsapásra számítottam, ami be is igazolódott. Szerencsére egy szép szabadrúgás góllal sikerült megnyerni a mérkõzést, ami a végén lehetett volna megnyugtatóbb is, de kihagytuk a ziccerünket. Kevés lehetõséget engedélyeztünk ellenfelünknek. Remélem az önbizalmunk visszajön és hétvégén már a játékunk is minõségibb lesz.
GYIRMÓT SE GYÕR U16B – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U17 1-1 (0-1)

TÖRÖK SZABOLCS EDZÕ: Remek mérkőzésen a listavezető ellen egy teljesen megérdemelt pontszerzés. Jól kezdtünk felvettük a bajnokesélyes ritmusát, de egy teljesen jogos tizenegyesnek köszönhetően hátrányba kerültünk. Egy percre sem adták fel a Srácok, és a 90.percben sikerült az egyenlítés, nem érdemtelenül. Gratulálok a játékosoknak, sok ilyen mérkőzésre van szükségük!
GYIRMÓT SE GYÕR U15 – PÁPAI ELC U15 2-0 (1-0)
RADICS ZSOLT EDZÕ: Rengeteg labdakezelési hiba és pontatlan, rossz átadás jellemezte hétvégi játékunkat. Teljesen az öltözõben megbeszéltek ellenkezõjét csináltuk. Pozitívum, hogy kapott gól nélkül lehoztuk a mérkõzést, a többit el kell felejteni.

GYIRMÓT SE GYÕR U14 – PÁPAI ELC U14 3-0 (1-0)
ÖRDÖG JÓZSEF EDZÕ: Koncentrált fegyelmezett játékkal győztük le a bajnokesélyes Pápát. Gratulálok a csapatnak!
GYIRMÓT SE GYÕR U13 – DAC UTÁNPÓTLÁS FC U14 4-0 (3-0)

BENCZE KÁROLY EDZÕ: Gyakorlatilag úgy kezdtük a mérkõzést, ahol a Ménfõcsanakkal a második félidõt szerdán abbahagytuk. Gyors góllal indítottunk Kalmár Péter fejesével. Utána még kettõt szereztünk szépen felépített támadásokat követõen. A második félidõben sem álltunk le, tovább játszottuk a saját sok passzos játékunkat. Igyekeztünk a labdabirtoklásra koncentrálni. Elmondhatom, hogy könnyû gyõzelmet arattunk a szép számú közönség elõtt. Kalmár Péter igazi vezére volt a csapatunknak. Nyolc nap alatt három bajnoki mérkõzést sikerült megnyernünk (12:1 gólarány). Gratulálok a játékosaimnak az õsz folyamán nyújtott teljesítményéhez.
GYIRMÓT SE GYÕR U13 – WHB MÉNFÕCSANAK ESK U14 3-1 (1-1)

BENCZE KÁROLY EDZÕ: A Ménfõcsanakkal mindig kiélezett mérkõzéseket vívtunk, így volt ez most is. Az elsõ félidõben kicsit bátortalanul játszottunk magunkhoz képest, a második játékrészben viszont egyértelmûen mi játszottuk a labdarúgást. Csodálatos és pontos játékunk kapcsán közönség szórakoztató gólokat (Bonnyai Milán, Sipõcz Merse és Tankovics Máté) szereztünk. Mi uraltuk a játékot. Nagyon tetszett, hogy csapatként tudtunk fölé nõni az idõsebb ellenfélnek. Gratulálok a csapatnak és külön azon játékosoknak akik most jöttek hozzánk: Sipõcz Mersének és Simon Attilának.