Szenzációsan szerepelt az elsõ NB I-es szezonjában az U 15-ös és U 13-as csapatunk ! A nagyok itt döntetlent értek el Felcsúton, itthon a bajnok ETO ellen, de legyõzték többek között a Videotont, az FTC-t és a kaposvári akadémia csapatait is. A nagyok a 8.- míg a kicsik a 11. helyen végeztek az elsõ évükben az NB I-ben. Bravó fiúk!

A serdülõknél a kicsiknek tanuló év volt az idei, de becsületükre legyen mondva, végig jól küzdöttek, és felkészültek a jövõ évi feladatokra.

A bajnoki rendszer jövõre átalakul, de egyelõre részleteket nem tudunk. Ha az MLSZ megküldi a részletes versenykiírásokat, honlapunk foglalkozik a kérdéssel.

Fehér Viktor jóvoltából az utánpótlás mérkõzésekrõl képeket nézhetnek meg az alábbi linkeken:

BAJNOKSÁG BEFEJEZÉSÉT KÖVETÕEN HELYEZÉS A TABELLÁN: 3. HELY

Csorna U 19 – Gyirmót SE GYÕR U 19 4-7 (1-2)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Tét nélküli mérkõzésen a védekezésünk gyenge volt, inkább a támadásokra, a gólszerzésre figyeltünk, és ezt bizonyítja az eredményünk is. Gratulálok a csapatnak a bronzéremhez. Köszönöm mindenkinek az egész éves munkáját.

JEGYZÕKÖNYV ITT!

U 19

GYIRMÓT SE GYÕR U 19 – ÜSTÖKÖS U 19 5-1 (3-1)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Egységesen, taktikusan, a tavaszi szezon legjobb játékával nyertünk egy kulturáltan futballozó csapat ellen. Az elsõ félidõben ragyogóan játszottunk, sokat birtokoltuk a labdát és magabiztosan vezettünk. A 2. félidõben volt 20 perc, amiben kicsit tompábbak voltunk, de a mérkõzés végére újra felpörögtünk. Ezzel a gyõzelemmel bebiztosítottuk 3. helyünket a bajnokságban. Gratulálok az egész csapatnak.

U 18

BAJNOKSÁG BEFEJEZÉSÉT KÖVETÕEN HELYEZÉS A TABELLÁN: 6. HELY

Gyirmót SE Gyõr U.18 – ELSÕ MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 4-1 (1-0)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Nagyon fegyelmezetten és jól futballoztunk. Hozzáállás és az eredmény remekül sikerült. Gratulálok a csapatnak.

U 18

GYIRMÓT SE GYÕR U 18 – HÉVÍZ U 19 7-4 (2-3)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Támadó játékunk ma is nagyszerûen mûködött, sok helyzetet dolgoztunk ki, és sok gólt is rúgtunk. Védelmünkben sok volt a hiba, bár voltak biztató jelek. Többször voltunk vesztes állásban, de hittünk a gyõzelemben, és ma sikerült is megvalósítani amihez mindenkinek gratulálok.

U 18

KÖRMEND U 19 – GYIRMÓT SE GYÕR U 18 4-3 (1-2)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Mai mérkõzésen szokásos egyéni hibáink miatt vesztettünk. Mérkõzés végén nekünk volt meccs labdánk, de kihagytuk. Õk berúgták és így eldõlt a mérkõzés. Akarat gyenge játékunkra nincs mentség, megérdemelten kaptunk ki egy gyengébb képességû csapattól.

U 18

GYIRMÓT SE GYÕR U 18- RÉPCELAKI SE U 19 12:0 (3:0)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Gyõztünk egy gyenge képességû csapat ellen. Mindenkinek tudtam játéklehetõséget biztosítani. Ami tetszett, hogy a játékban fegyelmezettek tudtunk maradni, és ebben sokat léptünk elõbbre. Gratulálok az egész éves teljesítményhez.

U 17

GYIRMÓT SE GYÕR U 17 – ÜSTÖKÖS U 17 2-4 (1-4)

GYURMÁNCZY ATTILA EDZÕ: Tavaly október 7-e óta tartó veretlenségi sorozatunk szakadt meg, sajnos a legrosszabbkor, így elúszhat az ezüst érem. Ellenfelünk jobban és agresszívebben játszott. Mi idegesen, görcsösen akartuk a sikert, és aztán a játékban sok hiba csúszott, pontatlanok lettünk. A jövõre nézve nagyon sok tanulság volt a mérkõzésben!

U 17

CSORNA U 17 – GYIRMÓT SE GYÕR U 17 1-4 (0-1)

GYURMÁNCZY ATTILA EDZÕ: Ha az idegenbeli eredményt nézzük, akkor jó az idényzárásunk. A játékunk viszont nem közelítette meg valódi tudásunkat. Azonban az éves eredményünk, a harmadik hely dicséretes és valós. Gratulálok minden játékosnak az éves teljesítményéhez! Köszönöm mindenki munkáját akik hozzásegítettek bennünket a dobogós hely eléréséhez!

U 16

GYIRMÓT SE GYÕR U 16 – HÉVÍZ U 19 8-0 (2-0)

RADICS ZSOLT EDZÕ: Az elsõ félidõben a nagy labdabirtoklási fölényünk ellenére kevés gólszerzési lehetõségünk adódott. Szünet után a pontosabb passzoknak, és széleken való elfutásoknak köszönhetõen a gólok is megérkeztek.

U 16

KÖRMEND U 17 – GYIRMÓT SE GYÕR U 16 0-6 (0-3)

RADICS ZSOLT EDZÕ: Esõ és napsütés jellemezte a mérkõzésünket. Végig mi irányítottuk a játékot, de a betömörülõ védelem ellen végül átlövésekbõl és szabadrúgásból szereztünk gólt. A második játékrészben is sok helyzetünk volt, de nagyon pontatlanok voltunk a kapu elõtt.

U 16

GYIRMÓT SE GYÕR U 16 – ELSÕ MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904  U 17 3-0 (1-0)

RADICS ZSOLT EDZÕ: Két egyforma képességû csapat mérkõzött egymással, és egy nagy szabadrúgás góllal kerültünk elõnybe. A második félidõben jól kontráztunk, és kihasználtuk az ellenfél hibáit. A mérkõzésre jellemzõ volt, hogy mindenki  nagy akarással, fegyelmezetten játszott.

U 16

GYIRMÓT SE GYÕR U 16 – RÉPCELAKI SE U 17 7-4 (3-2)

RADICS ZSOLT EDZÕ: A nagy melegben lejátszott találkozó elsõ félidejében végig futottunk az eredmény után. Mindig több volt a csel a kelleténél, és az ellenfél egy-két érintõvel játszva jól megtartotta a labdát. A végét jobban bírtuk erõvel, és ez az eredményben is megmutatkozott. Köszönöm mindenkinek az éves munkát, és jó pihenést a nyárra.

U 15

BAJNOKSÁG BEFEJEZÉSÉT KÖVETÕEN HELYEZÉS A TABELLÁN: 8. HELY

PAKSI FC – GYIRMÓT FC GYÕR 0-0 (0-0)

KISS ZOLTÁN EDZÕ: Jó iramú, változatos mérkõzést játszottunk. Az elején nekünk voltak lehetõségeink, a végén pedig az ellenfélnek. Így igazságos döntetlen született. Kiemelem Járóka játékát aki ismét 11-est védett.
Köszönöm az egyesület vezetésének a lehetõséget, hogy a csapat az NB-I-es serdülõ bajnokságban játszhatott, ahol neves ellenfelekkel küzdhetett. Úgy vélem, magasan felülmúltunk minden várakozást a teljesítményünkkel, ami végül a 8. helyet jelentette. A játékosok rengeteget fejlõdtek mind taktikailag, mind technikailag. Köszönöm a szülõknek is a támogatásukat. A nyárra kellemes pihenést és feltöltõdést kívánok mindenkinek.

U 15

GYIRMÓT SE GYÕR U 15 – PUSKÁS AKADÉMIA U 15 0-1 (0-0)

KISS ZOLTÁN EDZÕ: Változatos jó iramú mérkõzést játszottunk a nagyon jó erõkbõl álló ellenféllel szemben. A mezõnyben kiegyenlített játék folyt, nekünk volt több helyzetünk, de sajnos nem sikerült gólt elérni. Sajnos a futball örök törvénye érvényesült, és a hosszabbításban az ellenfél szerzett gólt.

U 14

BAJNOKSÁG BEFEJEZÉSÉT KÖVETÕEN HELYEZÉS A TABELLÁN: 13. HELY

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U 15 – GYIRMÓT SE GYÕR U 14 7-2 (4-0)

DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Vérmes reményeink nem voltak a meccs elõtt, hiszen soha nem látott összeállításban kellett pályára lépnünk, sérülések és egyéb okok miatt. Ennek ellenére becsülettel tettük a dolgunkat, megnehezítettük a kiváló játékosokból álló hazaiak dolgát. Erõnlétben, hozzáállásban nem volt különbség a csapatok között, csak a játék minõségében. Utolsó hazai mérkõzésünkön megpróbálunk javítani, ami nem lesz egyszerû, hiszen az Illés Akadémia lesz az ellenfelünk!

U 14

GYIRMÓT SE GYÕR U 14 – SZOMBATHELYI HALADÁS KFT U 15 0-4 (0-2)

DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Szerettünk volna szépen búcsúzni a bajnokságtól, de a jobb játékosokból álló vendégek ellen csak a tisztességes helytállás sikerült. Helyzeteink nekünk is voltak, de nem tudtunk élni velük, míg szombathelyiek értékesítették õket. Ennyivel jobbak voltak!

U 13

BAJNOKSÁG BEFEJEZÉSÉT KÖVETÕEN HELYEZÉS A TABELLÁN: 11. HELY

PAKSI FC – GYIRMÓT FC GYÕR 1-3 (0-1)

BENCZE KÁROLY EDZÕ: Gratulálok a játékosaimnak, hiszen végig fegyelmezetten és jól játszottak. Szép gólokat rúgtunk, és kezünkben tartottuk a mérkõzést. Úgy gondolom, hogy méltóan fejeztük be a szezont, hiszen gyõzelemmel zártunk. Ez azt jelenti, hogy összesen 28 pontot szerezve a 11. hely elérésével szép teljesítményt nyújtottunk újoncként az NB-I-ben.

Gólszerzõk: Kuroli Kristóf, Tóth Máté és Kiss Gábor

U 13

GYIRMÓT SE GYÕR U 13 – PUSKÁS AKADÉMIA 0-8 (0-6)

BENCZE KÁROLY EDZÕ: Nagyon tiszteltük az ellenfelünket, és ez meg is látszott a játékunkon, hiszen álmosan és gyengén játszottunk az elsõ félidõben. Ennek meg is lett az eredménye, mert nagyarányú elõnyre tett szert az ellenfél. A második félidõben már jobban koncentráltunk, és szorosabbá tettük a játékot. Sajnálom, hogy sok alapjátékosunk a képességeihez képest gyengébben teljesített. Gratulálok az ellenfélnek. Szeretném kiemelni Szilasi Dominik és Németh Richárd mai játékát, akik az NB-I-ben most szerepeltek elõször. Jók: Kiss Ábel, Décsi Gábor.

U 12

BAJNOKSÁG BEFEJEZÉSÉT KÖVETÕEN HELYEZÉS A TABELLÁN: 15. HELY

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U 13 – GYIRMÓT SE GYÕR U 12 13-2 (5-0)

POLYÁK GÁBOR EDZÕ: A bajnokcsapat ellen léptünk pályára, akik egész mérkõzésen fölényben játszva ilyen arányban is megérdemelten nyertek. Örömteli, hogy rúgtunk nekik két gólt. Keveset ütköztünk, mivel messze álltunk az emberünktõl. Sok védekezési hibát követtünk el, és így könnyû gólokat szerezhetett a hazai csapat.

Gólszerzõ: Mayer Ádám 2

U 12

GYIRMÓT SE GYÕR U 12 – SZOMBATHELYI HALADÁS KFT U 13 2-6 (1-3)

POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Az elsõ félidõben egyenlõ partnerei voltunk a hasonló korú szombathelyi gyerekeknek. A tavalyi eredményhez képest hatalmas változás volt ez. Sokat fejlõdtek a gyerekek, akik nagyon nehéz éven vannak túl. A következõ évben sokkal sikeresebb lesz a csapat eredmény szempontjából, de ennél fontosabb, hogy fejlõdjenek a gyerekek.

Gólszerzõ: Káldi Bence, Vékássy Dániel

KÖLYÖKLIGA GYIRMÓT (KÉPEK ITT!)

U 11

NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: A hétvégi, záró kölyökliga forduló, U-11-es alsóházi mérkõzésink a következõképpen alakultak.

Csapatunk rengeteg fejlõdésen ment keresztül, akár az egész évet, akár csak az elmúlt kölyökliga fordulót vesszük figyelembe!

Mind mentálisan, mind fizikálisan sokat fejlõdtek és a technikai-taktikai érettségük is egy szinttel feljebb lépett!
Örömteli volt látni, hogy az a hozzáállás, amit egész évben mutattak, rengetek, remek technikai kivitelezéssel párosult!
Az “A” és a “B” csapatunk is, a rendszeresen alkalmazott új edzésmódszereknek köszönhetõen egyre élvezetesebb (és ami külön öröm, számukra is egyre élvezhetõbb) mérkõzéseket vívnak!

Azok ellen a csapotok ellen, akik eddig esélyt sem adva vertek meg minket, most a versenyt felvéve játszottak velük nagyon szoros, sokszor gyõztes meccset!

Ugyan a rossz idõjárás nem engedte befejezni, a szerintem igen emlékezetes tornát díjátadóval, eredményhirdetéssel, de senki sem távozhatott keserû szájízzel a mutatott játékok alapján!
Ezúton is szeretnék gratulálni az U-11-es csapat összes tagjának, mert büszkék lehetünk, hogy hová értek el onnan, ahonnan elindultak!

U 9

DELI ZOLTÁN EDZÕ: Gyirmóton került megrendezésre a kölyökliga alsóházi zárófordulója. Sajnos az idõjárás miatt csak két mérkõzést sikerült lejátszanunk ebbõl a fordulóból, mert szinte folyamatosan szakadt az esõ. Az elsõ mérkõzésen 3:0-ra megvertük a Nebuló csapatát, míg a másik mérkõzésen szoros eredmény született, és csak egy góllal de 3:2-re kikaptunk a DAC csapatától. Amit kértem a gyerekektõl azt próbálták megoldani, és hellyel-közzel sikerült is nekik. Mivel a többi mérkõzés elmaradt, így ezt a két meccset beszámítva, plusz az elsõ forduló eredményét hozzáadva a csapat remekül helytállt és a dobogó alsó fokára állhattunk. Köszönöm a szülõknek, hogy ebben az idõben is kihozták a gyerekeket, és egy újabb élménnyel gazdagodhattak. Gratulálok mindenkinek, jó volt az egész csapat.

U 8

OROSS MÁRTON EDZÕ: A mai alsóházi küzdelmeket a nagyszerû gyirmóti létesítményben tartottuk. Tökéletes pályák és szervezés várta a csapatokat. Sajnos az esõ párszor ránk ijesztett, aztán sajnos el is mosta a tornát. Három meccset tudtunk lejátszani, ahol az ellenfelek fölényével nem tudtunk mit kezdeni, így nem sikerült pontot szerezni. A gyerekek nagyon jól küzdöttek. Szinte csere nélkül játszottuk végig a meccseket. Nagyon szép egyéni megoldásokat láttam, ami azt mutatja, hogy jó úton járunk, a fejlõdés vitathatatlan. Ennél a korosztálynál 1-2 hónap is sokat számít, így bízom benne, hogy jövõre megerõsödve térünk majd vissza a Kölyökliga küzdelmeibe.

KÖLYÖKLIGA, FELSÕ HÁZ, SZOMBATHELY

U 9

DELI ZOLTÁN EDZÕ: A kölyökliga felsõházi záró fordulóját rendezték meg a szombathelyi Illés Akadémián. Eredetileg 7 csapatosra szervezett tornára a Haladás csapata nem jött meg, ill. a Gyõrújfalu csapata sem tudott eljönni az árvíz miatt. A tornán tehát  5 csapat vett részt. A körmérkõzéseken a csapat kihozta magából a maximumot. A MITE csapatát szoros, és jó mérkõzésen sikerült 1:0-ra legyõznünk. Sajnos a többi mérkõzésünket elvesztettük, de a mutatott, és a kért játékot a gyerekek maximálisan teljesítették. Nagyon biztató jeleket láttam a mai nap is, és úgy gondolom, hogy jó úton haladunk. Gratulálok az egész csapatnak az elvégzett munkáért, és a tisztes helytállásért. Bízom benne, hogy jövõre még jobbak, és eredményesebbek leszünk. Köszönöm a szülõk hozzáállását, és kitartását, mindenkinek jó pihenést, és szép nyarat kívánok.