Az U19-es és U16-os csapatunk a Sopront múlta felül, de az elsõ osztályban játszó korosztályaink sajnos egyaránt vereséget szenvedtek a Puskás Akadémiától.

U17: CSEPEL FC – GYIRMÓT SE GYÕR KÉPEK ITT!
U17: HOLLER UFC – GYIRMÓT SE GYÕR KÉPEK ITT!

A képeket köszönjük Kalmár Lászlónak!

EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

CSEPEL U21 – GYIRMÓT SEGYÕR U21  2-2 (1-1)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Jólkezdtünk, a mérkõzés elején hamar gólt lõttünk. Utána is voltak lehetõségeink,de sajnos kimaradtak. Az elsõ félidõ végén az ellenfél egy pontrúgásbólegyenlített. A játékunkban sok hiba volt, kapkodtunk, pontatlanul játszottunk.Az ellenfél egy távoli lövéssel vezetést szerzett. Utána nagy nyomás alatttartottuk õket, lõttünk két kapufát is, és sikerült kiegyenlítenünk. Gyengébbjátékkal is közelebb álltunk a gyõzelemhez.(

HOLLER UFC U21 – GYIRMÓTSE GYÕR U21   1-9 (1-5)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Jólkezdtünk, a mérkõzés elején hamar gólt lõttünk. Utána is volt lehetõségünk,desajnos kimaradtak. Az elsõ félidõ végén az ellenfél egy pontrúgásbólegyenlített.A játékunkban sok hiba volt, kapkodtunk, pontatlanul játszottunk.Az ellenfél egy távoli lövéssel vezetést szerzett. Utána nagy nyomás alatttartottuk õket, lõttünk két kapufát is,és sikerült kiegyenlítenünk. Gyengébbjátékkal is közelebb álltunk a gyõzelemhez.

GYIRMÓT SE GYÕR U19 – SCSOPRON U19  4-1 (1-1)

GYURMÁNCZY ATTILA EDZÕ: Megérdemelt, igazságos gyõzelem volt amai! Nem játszottunk sziporkázóan, azonban jól küzdöttünk. Az ellenfél ishasonló kaliberû csapat volt, döntõnek bizonyult, hogy mi jobban használtuk kiadódó lehetõségeinket. Küzdöttünk, nyertünk, ami nagyon jó, de a jövõbenfelszabadult örömteli játékot várok, persze ugyanígy gyõzelemmel! Gratulálokminden játékosnak!

CSEPEL U17 – GYIRMÓT SE GYÕRU17  0-10 (0-5)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Elmaradtmérkõzést pótoltunk Csepelen. Mérkõzést végig uraltuk, bár ma nem játszottunkolyan jól, mint a hétvégén. Nem kedvezett a pálya, mert nagyon keskeny ésegyetlen volt. Nem tudtunk sok támadást vezetni, mert nem volt hely, azellenfél meg jól tömörült. Amik jók voltak ma, az agresszív labdaszerzés,átlövések, és a pontrúgások. Gratulálok a csapatnak az újabb gyõzelmének. (KÉPEK ITT!)

HOLLER UFC U17 – GYIRMÓTSE GYÕR U17  2-7 (1-1)

GULYÁS IMRE EDZÕ:Tanulságos mérkõzést játszottunk. Játékot uraltuk, sok helyzetet dolgoztunk ki,de azokat rendre ki is hagytuk, vagy a hazai kapus védett nagyszerûen. Elõlkimaradt, hátul meg bement (futball törvényszerûsége). A hazai csapat jólhasználta ki lehetõségeit, mert háromból kettõt berúgott. Cseréink jól szálltakbe, és eldöntötték a mérkõzést. Összegezve csapatként jól fociztunk, szépdolgokat csináltunk, egyéni hibáinkat meg kijavítjuk. Gratulálok, jó volt. (KÉPEK ITT!)

GYIRMÓT SE GYÕR U16 – SCSOPRON U16  7-0 (3-0)

NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: A 3. fordulóban, jó idõben és kiválójátékvezetés mellett láttuk vendégül az SC Sopron csapatát. Ellenfelünk nagyonszerény erõket képviselt, de ennek ellenére játékosaim egy percig sem becsültékle õket és nagyon elszánt, kemény és céltudatos játékkal múltuk õket felül 9-0 arányban! Az eredmény még így sem tükrözi a két csapat köztikülönbséget a szombati napon, mivel dupla annyi gólszerzési lehetõségetdolgoztunk ki, mint amennyit értékesítettünk. A koncentráción, ahelyzetkihasználáson és a játék pontosságán kell még javítanunk. A csapatminden játékosát szeretném kiemelni, a hozzáállásuk és a teljesítményük miatt! Azelsõ gyõzelmünk volt ebben a bajnokságban, ráadásul nagyarányú és remélem, ezkellõ önbizalmat és lendületet ad a csapatnak a késõbbi mérkõzések sikeresmegvívásához! Lapot nem kaptunk!

GYIRMÓT SE GYÕR U15 –PUSKÁS AKADÉMIA U15  0-4 (0-1)

KISS ZOLTÁN EDZÕ: Az elsõ30 percig jól tartottuk magunkat, majd fokozatosan kijött a két csapat köztitudásbeli különbség, ráadásul néhány játékos a tudása alatt játszott.Lelkesedéssel, akarattal nem volt probléma, de ez a mai meccsen kevésnekbizonyult.

GYIRMÓT SE GYÕR U14 –PUSKÁS AKADÉMIA U14  0-1 (0-0)

POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Azelõzõ fordulóhoz hasonlóan ismét egy akadémiai csapattal játszhattunk. Agyerekek egész mérkõzés alatt fegyelmezetten és bátran fociztak. Remekmérkõzést játszottunk, ahol mindkét csapatnak voltak helyzetei. Sajnos nekünknem sikerült egyet sem gólra váltani, így elmaradt a mérkõzés összképe alapjánreális eredmény, ami a döntetlen lett volna. Készülünk tovább, és remélemminden mérkõzésen ilyen lesz a srácok hozzáállása, mert akkor sok pontot fogunkszerezni.