SZTK-ERIMA U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U21  0-3 (0-1)

GYIRMÓT SE GYÕR U19 – SC SOPRON U21  1-2 (1-0)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Ez volt az a mérkõzés,hogy nem érheti kritika a játékosokat! Mindent megtettek a fiúk a gyõzelemért,nagy energiát mozgósítottak,sajnos nem sikerült. Az öt profit felvonultató ellenfelünk végül erõsebbnek bizonyult!
SZTK-ERIMA U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U17  0-0
GULYÁS IMRE EDZÕ: Érdekes mérkõzést játszottunk, bármelyik csapat nyerhetett volna helyzetei alapján, mivel ezek kimaradtak, így 0-0 lett a vége. Hajtós, jó iramú meccs volt. Védelmünk nagyszerûen dolgozott. Támadóinkról már ez nem mondható, el sokkal több felelõsséggel kell játszani egy kiélezett helyzetben és akkor az ilyen mérkõzést is meg fogjuk nyerni. Összegezve gratulálok a csapatnak!
GYIRMÓT SE GYÕR U16 – SC SOPRON U17  1-3 (1-3)
NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Nagyon jól kezdtük a mérkõzést! Koncentráltan,gyorsan és pontosan játszottunk, amire a nagyon jó erõkbõl álló Sopron nem volt felkészülve és a 15.percben megszereztük a vezetést. Sajnos fél óra elteltével egyenlítettek és 10 percére rá pedig már meg is fordították az állást, két nagyon buta, védelmi fegyelmezetlenség elõzte meg találataikat, amiket még az elsõ félidõ 44. percében növelni tudtak, ráadásul ezt követõen egy-egy kiállítás is történt,  amikor a kapusunk egy soproni csatárral került összetûzésbe. Így 10-en,10-en, 1:3-as állásnál mentünk szünetre! A második félidõben többségében mezõnyjáték folyt, de több szépítési lehetõségünk is adódott, de elhibáztuk azokat, ezért a fordulatos, eseménygazdag mérkõzésen 1:3 arányban vereséget szenvedtünk. Nagyon tanulságos meccs volt.
GYIRMÓT SE GYÕR U15 – TABÁNI SPARTACUS KSE U15  1-1 (1-1)
KISS ZOLTÁN EDZÕ: A két hasonló képességû csapat mérkõzése változatos csatát hozott, mindkét oldalon alakultak ki helyzetek. Ha jobban koncentrálunk a végjátékban és a párharcokban agresszívabbak  vagyunk több pontot szerzünk. Ki kell emelnem Gelencsér Gy. játékát aki szép gólt lõtt.
GYIRMÓT SE GYÕR U14 – TABÁNI SPARTACUS KSE U14  2-2 (0-1)
POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Az elsõ félidõben többnyire a mezõnyben folyt a játék, de az ellenfél egy hibánkat kihasználta így vezetést szerzett. Keveset passzoltunk és bátortalanul játszottunk. A 2. félidõ elején ismét gólt kaptunk. A cserékkel próbáltam támadóbb csapatot játszatni így áttevõdött az ellenfél térfelére a játék. Szerencsére két szép góllal egyenlíteni tudtunk és a végén akár a gyõztes találatot is megszerezhettük volna. Gratulálok a csapatnak a küzdeni tudásához és a cseréknek a hozzáállásukhoz amikor pályára kerültek. Játékban idegesek vagyunk és kapkodunk, de ez törvényszerû, mivel sok vereségen vagyunk túl. Edzünk tovább és reméljük a fejlõdésünkkel a hátra levõ meccseken sok pontot tudunk még szerezni.
GYIRMÓT SE GYÕR U13 – GYÕRÚJBARÁT SE U14  4-2 (3-1)
OZORÓCZI GÁBOR EDZÕ: Az elõzõnapi Bozsik torna után hazai pályán fogadtuk az eddig veretlen Gyõrújbarát csapatát. Az elsõ félidõben a játékunk rendben volt viszont a helyzetkihasználásunk messze elmaradt az elvártaktól. Szinte a kihagyhatatlant is kihagytuk és az 5-6 gólos vezetésünk helyett szûk elõnnyel tértünk pihenõre. A második félidõben a játékunk visszaesett, de így is több nagy ziccert alakítottunk ki, amiket sorra rontottunk el. Az ellenfél próbálkozásait jól kontrolláltuk. Szerdán ismét bajnoki mérkõzés vár ránk. Gratulálok az egész csapatnak!
KÉPEK ITT! (Tóth Szilárdnak köszönjük!)
KIEMELT BOZSIK TORNA U13, GYÕR, ETO PARK
OZORÓCZI GÁBOR EDZÕ: A negyedik kiemelt U13-as Bozsik tornára az ETO parkban került sor. Sûrû hét elsõ állomása volt a vasárnapi. Hétfõn, szerdán bajnoki és vasárnap szintén Bozsik torna vár ránk. Ma 2 gyõzelem (Ménfõcsanak, Csorna), 2 döntetlen (Sopron, Motim) mellett 1 vereséget (ETO) szenvedtünk. Ismét tapasztaltuk, hogy a megfelelõ agresszivitás és akarat nélkül nem lehet folyamatosan jó teljesítményt nyújtani. Persze hétrõl-hétre fejlõdés látható az egyéni és csapatjátékban, de az elõbb említett területek miatt hiányérzetünk van. A mai torna is jól szolgálta a fejlõdésünket és mindig tanulunk a mérkõzésekbõl. A szülõk ismét sokat segítettek, amit nagyon köszönünk!
BOZSIK TORNA U12, NYÚL
DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Remek idõben,sajnos játékvezetõk nélkül megrendezett tornán vettünk részt. Csapatom még a tanulási folyamat elején tart,ezért sok a rossz döntés a játékunkban,de a fejlõdésünk töretlen.Sok szép dolgot csinálunk,ami mindenképpen biztató lehet a jövõre nézve.Két döntetlen,egy gyõzelem,egy vereség a mérlegünk. Ki kell emelnem a két Nagy Máté teljesítményét,végig jól teljesítettek a meccseken.