A 17 évesek szintén 10-0-ra gyõztek a Gárdony ellen, s õk így az élen telelnek, a 16 évesek ugyan rangadót veszítettek Veszprémben, de így is a 4. helyen állnak féltávnál.

A 14 és 15 évesek sajnos vereséggel zártak Felcsúton.

A szezon végén sikeres OTP Bank Bozsik tornán szerepeltek a 11 évesek.

EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

GYIRMÓT SE GYÕR U21 – GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDÕ U21  10-0 (4-0)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Voltak jó periódusai a mérkõzésnek,de összességében nem játszottunk jól.Siettettük a góllövést,ezért sok pontatlanság volt a játékunkban.Az õszi teljesítményhez gratulálok mindenkinek,a téli szünetre pedig jó pihenést kívánok!

VESZPRÉMI FC USE U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U19  2-3 (1-1)

GULYÁS IMRE EDZÕ:
Elértük célunkat egy fegyelmezett játékkal, Ma nagy betûs CSAPATKÉNT játszottunk, mindenki nagyon akarta a sikert, sokat tettünk a gyõzelemért. Mindenkinek gratulálok az õszi teljesítményéhez, aki játszott az U19-es csapatban és játékával segített, hogy dobogón teleljünk. Most lehet szusszanni, hogy új erõvel várjuk a tavaszt. Boldog Karácsonyt és sikeres új évet kívánok a gyirmóti futball-család összes tagjának.

GYIRMÓT SE GYÕR U17 – GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDÕ U17  10-0 (7-0)

NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Az õszi szezon záró fordulójára sajnos a játékunk nem volt gördülékeny és rengeteg gólhelyzetet elpuskáztunk, de így is nagyarányú gyõzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak az eddigi teljesítményükhöz!

VESZPRÉMI FC USE U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U16  10-2 (5-0)

GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Szép félévet produkált a csapat, negyedik helyen zártuk az idényt, 10 gyõzelemmel, 4 vereséggel! Köszönöm mindenkinek a remek hozzáállást és a helyenkénti jó játékot! Kellemes ünnepeket, és jó pihenést kívánok!

PUSKÁS AKADÉMIA FELCSÚT U15 – GYIRMÓT SE GYÕR U15  7-1 (4-0)

POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Az ellenfél az elsõ perctõl ránk erõltette az akaratát. Még az elsõ félidõben voltak lehetõségeink, de sajnos az ellenfél 16-osán belül nem voltunk elég bátrak ahhoz, hogy gólt érjünk el. A 2. félidõben is kontrákból próbálkoztunk és akár több gólt is szerezhettünk volna. A hazai csapat sokkal erõsebb és gyorsabb gondolkodással játszott, mint mi. Ilyen arányban is megérdemelten nyerték meg a mérkõzést.

PUSKÁS AKADÉMIA FELCSÚT U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14  10-1 (2-0)

RADICS ZSOLT EDZÕ: Az elsõ félidõben szervezetten, fegyelmezetten mozgott a csapat. Remek volt a védekezés, negyed óra elteltével bátrabban játszottunk és a kontráink is veszélyesek voltak. A második félidõben a kellõ koncentráció hiányzott a csapatból. Nagyon szétesett a védekezésünk és ellenfelünk könyörtelenül kihasználta a lehetõségeit.

KIEMELT OTP BANK BOZSIK TORNA U13, GYÕR, ETO PARK

DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Idei utolsó Bozsik tornán vettünk részt, ezúttal az ETO pálván. Szereplésünket nagyban befolyásolta, hogy rendkívül tartalékosan tudtunk csak szerepelni, egyéb okok miatt. Kapusaim hiányoztak! Mindenki sokat játszott, ez néha az eredményesség rovására ment. Összességében ezen a tornán nyújtottuk a leggyengébb teljesítményt, mind játékban, mind eredményesség tekintetében. Azt gondolom, hogy nagyon hasznosak ezek a komoly csapatokból álló versenyek, csak profitálhatunk belõlük!

KIEMELT OTP BANK BOZSIK TORNA, U12, GYÕR-GYIRMÓT, GYIRMÓT STADION

BENCZE KÁROLY EDZÕ: A hét végén került megrendezésre az idei év utolsó Bozsik tornája hazai környezetben. Csapatom az erõs ellenfelekkel (pld: ETO 1-1) szemben jól helytállt. Az elmúlt tornák és megyei U-14 bajnokság színvonala jól szolgálta a játékosok egyéni és a csapat fejlõdését. Azt gondolom, hogy jó úton járunk. Egyre többet látom a mérkõzéseken (nyomás alatt), hogy a játékosok az edzésen tanultakat (letámadás, labdakihozatal, aktív párharcok) visszaadják és alkalmazzák a játékban. Természetesen dolgozunk tovább, hogy tavaszra még jobb teljesítményt tudjunk nyújtani. Gratulálok a játékosoknak az õszi teljesítményhez.

KIEMELT OTP BANK BOZSIK TORNA U11, GYÕR, ETO PARK

KEGLOVICH FERENC EDZÕ: Ebben a félévben az utolsó és egyben a legjobban sikerült tornán vettünk részt. Négy gyõzelem mellett egy vereséget könyvelhettünk el, gólkülönbségünk 7:4, ami elõször lett számunkra pozitív. Egyetlen vereségünket az Illés Akadémiától szenvedtük el, az összes kapott gólt is õk rúgták nekünk.

LÁNY U15, 6. FORDULÓ, FELCSÚT

KÁLMÁN TIBOR EDZÕ: Az elsõ mérkõzésünkön gyengén, szétesõen kezdtünk, a Pápának átadtuk a területet, amely van olyan jó csapat, hogy ezzel éljen. Az utána következõ mérkõzéseken már gyorsabb, erõszakosabb védekezést és a széleken kinyújtva a játékot, pontosabb támadásvezetéseket kértem, ami többé kevésbé megvalósult. A jobb oldalon Vangel Celina továbbra is a legveszélyesebb támadónk, de végre Mohácsi Dóra is tudásához mérten játszott. A  Felcsút ellen az õ gólja döntött. A védelem, Timár Orsi irányításával, a legstabilabb csapatrészünk, talán az õsszel elvégzett munkának ez a legnagyobb hozadéka. Remélem a tavaszi fordulókon már egyenletesebben teljesítünk. Köszönöm minden edzõkollégámnak a segítséget, aki edzõmeccselt velünk, vagy tanáccsal látott el minket!