A 21 évesek mindkét mérkõzésüket megnyerték. A 16 évesek kedden Szombathelyen játszottak döntetlent, majd magabiztos sikert értek el Mosonmagyaróváron.

Emellett U13-as csapatunk is magabiztos sikert ért el hazai pályán a Rajka ellen. Alacsonyabb korosztályú csapataink pedig Bozsik tornákon szerepeltek eredményesen Zalaegerszegen illetve Csornán.
Mindezek mellett április 2-án és 3-án Gyirmóton került megrendezésre az U13 alközponti tábor, melyre 11 fõ labdarúgónk került meghívásra. A folytatásban az edzõi értékelések mellett errõl a táborról is részletesebben olvashatnak!

EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

GYIRMÓT SE GYÕR U21 – SZÁZHALOMBATTAI VUK SE U21  5-1 (3-0)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Az elsõ félidõben magabiztosan vezettünk 3-0-ra. A 2. félidõben is nyomás alatt tartottuk az ellenfelet, többször kerültünk a védõk mögé, de sajnos a helyzetek kimaradtak. Gyõzelmünk ilyen arányban is megérdemelt volt.
DOROGI FC U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U21  0-1 (0-0)
VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Jó hozzáállással, szervezetten játszottunk. Az elsõ félidõben volt két nagy lehetõségünk, de sajnos kimaradtak. A 2. félidõben tovább fokoztuk a tempót, és a mérkõzés vége felé sikerült a gyõztes gólt belõnünk. A helyzetek és a mérkõzés képe alapján gyõzelmünk megérdemelt. Az egész csapatnak gratulálok a fegyelmezett játékért.
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U19  2-1 (1-0)
GULYÁS IMRE EDZÕ: Egyenrangú csapatok közül a szerencsésebb nyert. A mérkõzésnek több olyan pontja volt, amikor eldönthettük volna azt javunkra, de mindig hiba csúszott a játékunkba. Sokat tettünk azért, hogy kiegyenlítsünk ez még sikerült is, de az utolsó percben egy sorozatos védekezési hibából kikaptunk. Az akarással, a hozzáállással nem volt gond, de újra megkel tanulnunk nyerni.
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U21  3-1 (1-0)
GULYÁS IMRE EDZÕ:
GYIRMÓT SE GYÕR U17 – SZÁZHALOMBATTAI VUK SE U17  2-2 (1-1)
NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Csapatunk elhitte, hogy alázat, odaadás és koncentráció nélkül is gyõzelemmel fejezheti be meccseit. Tévedett! Mély gödörben vagyunk és az újabb döntetlen világossá tette, hogy sürgõs változtatásokat kell eszközölni a siker érdekében.
DOROGI FC U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U17  1-5 (0-3)
NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Ebben a bajnokságban, most elõször történt meg, amit még nem tapasztaltunk. Játszott, futballozott, a tehetségükhöz képest a legtöbbet próbálta mutatni a ellenfelünk, ami nagy öröm volt számunkra. Ezúton is szeretnék gratulálni a Dorog csapatának, megköszönni a játékot és sok sikert kívánni nekik, mert ez az út vezet a fejlõdéshez! Csapatunk feledtette a hétvégi borzalmas teljesítményét és remélem újra el tudunk indulni a fejlõdés útján!
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U16  1-1 (1-0)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Az elsõ félidõben a hazai csapatot támogatta az óriási szél, akik jobb játékot is produkáltak nálunk, majd megszerezték a vezetést. A szünet után változott a játék, átvettük az irányítást és jött a gól is. Lehetõség volt a csapatoknál, de gól nem született. Végül reális eredményt hozott az összecsapás.
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U16  1-7 (0-1)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: A tabellán elfoglalt helyezésbõl kiindulva gyõzelmet reméltünk. Hoztuk is mert játékosaink teljes odafigyeléssel tették a dolgukat. A várt jó egyéni teljesítmények is megkönnyítették a mérkõzés menetét. Csak így érdemes fiúk!
GLORIETT SE U15 – GYIRMÓT SE GYÕR U15  1-2 (1-1)
BENCZE KÁROLY MEGBÍZOTT EDZÕ: 2015.04.07-én kedden Budapesten került sorra a mérkõzésre. Kellemetlen szeles idõben, lejátszott mérkõzésen összességében megérdemelten hoztuk el a nagyon fontos három pontot, és ezzel helyett is cseréltünk a tabellán az ellenféllel. Kicsit tartottam a mérkõzéstõl, hiszen már rég voltam edzõként az NB-I-ben. Gratulálok a fiúknak, hiszen Õk is átérezték a felelõsséget, és ennek alapján küzdöttek. Az elsõ játékrészben kicsit gyengébben, viszont a második félidõben már teljes egészében mi játszottuk a labdarúgást. A gyõztes gólunkat egy látványos és szép akció végén tudtuk megszerezni. Ezenkívül még négy tiszta ziccerünk maradt kihasználatlanul.
FÕNIX-GOLD FC U15 – GYIRMÓT SE GYÕR U15  7-0 (3-0)
POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Az elsõ perctõl ránk erõltette az akaratát a sokkal jobb hazai csapat. Ilyen különbséggel is megérdemelten nyertek. Nekünk csak momentumaink voltak. Sokat kell edzenünk, hogy erre a szintre eljussunk.
GLORIETT SE U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14  3-3 (1-3)
RADICS ZSOLT EDZÕ: A mérkõzés elejétõl fegyelmezetten, kellõen agresszívan játszott a csapat. Rengeteg nagy helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos nem összpontosítottunk eléggé,így nagyobbnál nagyobb helyzetek maradtak kihasználatlanul. Az elsõ félidõben minket, a másodikban ellenfelünket támogatta a szél, ami hozzá is járult az eredmény alakulásához. összességében egy nagyon jó, izgalmas mérkõzést játszottunk.
FÕNIX-GOLD FC U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14  5-0 (3-0)
RADICS ZSOLT EDZÕ: Rossz felfogásban kezdtük a mérkõzést, melyhez sorsdöntõ egyéni hibák párosultak. Ellenfelünk határozottan, kellõ agresszivitással játszott,így szinte az összes párharcot elveszítettük. Nem tudtunk gólhelyzetbe kerülni és hamar megadtuk magunkat. A második félidõ már kiegyensúlyozottabb volt, de még ennél is nagyobb akarat kell a gyõzelemhez.
GYIRMÓT SE GYÕR U13 – RAJKA SE U14  11-1 (5-1)
DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Az orkánszerû szélben próbáltuk kizárni a körülményeket, ami azt gondolom sikerült is. Végig agresszíven, folyamatosan letámadva az ellenfelet játszottunk, ezáltal jöttek is a gólok. Mindenki lehetõséget kapott, hiszen a szünetben sort cseréltem. Rengeteg lehetõséget puskáztunk el a sok gól ellenére, ezen feltétlenül javítani kell. Az igazsághoz tartozik, hogy az ellenfelünk nem képviselt komoly játékerõt, de így is dicséret illeti a csapatot.
BOZSIK TORNA U12, CSORNA
BENCZE KÁROLY EDZÕ: Vasárnap került megrendezésre a tavasz 2. Bozsik tornája Csornán. Jó szervezés, kellemes idõ és kiváló pálya feltételek várták a csapatokat: ETO, Sopron, Csorna, Gyirmót, Mosonmagyaróvár és Ménfõcsanak. Ez kapcsán öt mérkõzést játszottunk. Három döntetlen (ETO 0-0, Ménfõcsanak 1-1, Sopron 1-1) és két vereség (Csorna 0-2, Mite 0-1) lett mérlegünk. Úgy gondolom, hogy az egész tornán fegyelmezetten játszottunk. Az edzéseken tanultakat még jobban láttam a játékosaimnál. Sok-sok gólhelyzeteket alakítottunk ki, de ezekbõl keveset tudtunk értékesíteni (a kapufa még nem gól). Kis szerencsével jobb eredményt is elérhettünk volna. Az együttes letámadásokba és a labdakihozatalba továbbra is fejlõdnünk kell. Egyébként látványos és közönség szórakoztató volt a játékunk. Gratulálok a fiúknak és a Szülõknek is, akik sok tapssal és biztatással voltak irántunk. Köszönet illeti Kecskés Barnabás játékosunkat, aki betegen eljött velünk és szorított a csapatnak. Külön oklevelet kapott Prácser Ádám Bence bátor és ügyes játékárért.
KIEMELT BOZSIK TORNA U11, ZALAEGERSZEG
KEGLOVICH FERENC EDZÕ: Szokásos jól szervezett torna. Három gyõzelem, két vereség a mérlegünk, 9-9-es gólkülönbséggel. Öröm, hogy a kilenc rúgott gólból Lányi Dominik hatot szerzett. Ennyi gólt még egy tornán sem szerzett egyetlen játékosunk sem. Úgy látszik a harmadik tornára újra felvettük a ritmust a többi csapattal.

BOZSIK TORNA U10, CSORNA
KISS ZOLTÁN EDZÕ: Csornán rendezték a soron következõ Bozsik tornát, melyen 14 játékossal vettünk részt. Változatos mérkõzéseket játszottunk, de sajnos a koncentráció hiánya miatt a döntõ helyzetekben többször hibáztunk. Még fel kell nõni a feladathoz egyes játékosoknak. A létszámunk folyamatosan nõ, de még sokat kell tanulni. Ki kell emelnem a kapus Forgó Patrik, a csatár Kelemen Milán játékát és Fekete Marci lelkes játékát.

BOZSIK U13 ALKÖZPONTI TÁBOR, GYÕR-GYIRMÓT

BENCZE KÁROLY: Sajnos a Ménfõcsanak, az Écs és Gyac csapatai nem képviseltették magukat az edzõtáborban. Az Écs és a Gyac csapatainál tudjuk az okot, hogy ilyen korcsoportjuk még nincsen.

A játékosok kiválasztása elsõsorban a felkészítõ edzõk javaslata alapján történt meg. Másodsorban egy elõzetes felmérésen néztük meg közösen az edzõkkel, hogy ki alkalmas a keretbe kerülésre.
2015.03.30-án Gyirmóton tartottunk egy edzést és mérkõzés játékot. Ez után véglegessé tettük a játékos állományt. Sajnálatos volt, hogy két játékos az utolsó pillanatban lemondta a tábort, így  két tehetséges (2003) játékost hívtam meg a Gyirmót csapatából a kiemeltek közé.
A négy edzést a központilag biztosított edzés vázlatok alapján vezettük le. A játékosok a feladatokat igyekeztek figyelmesen és jól végrehajtani. Élvezték az újszerû edzés módszereket és a kis játékokat is.
Cél volt, hogy a játékosok megértsék, hogy mit miért csinálnak és ezt hogyan tudják alkalmazni a mérkõzés játékban. Figyelembe véve a képzési célokat és a kiemelt feladatokat is.
A 4. edzés (péntek délután), mérkõzés játék volt, ahol a Gyirmót SE korosztályos csapatával játszottunk. Külön öröm volt, hogy a játékban látható volt az edzésen tanultak (labdakihozatal, három középpályás játéka, létszám fölényes játék stb). A tábort értékeléssel és házi feladattal zártam.
Egy hónap múlva Gyirmóton, egy közös edzéssel és  játékkal vissza ellenõrizzük a tanultakat és a játékosok fejlõdését.
A két nap folyamán Halász Attila (Tét), Lakatos Attila (Gyõrújbarát) és Kovács Ferenc (Gyömöre) felkészítõ edzõk segítették a munkámat.
Az ebéd az Aranyhal étteremben volt, ahol megkaptuk a délutáni hideg csomagot és üdítõt is.
Öltözõk, pályák biztosítottak voltak. Esemény nem történt.
Úgy gondolom, hogy a zord idõjárás ellenére a tábor elérte a célját, hiszen a játékosok jó hangulatban és hozzáállással edzettek és tanultak újakat. Ezenkívül fontosnak tartottuk, hogy egy jó közösség is kialakuljon.