EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:
GYIRMÓT FC GYÕR U21 – FC ESZTERGOM U21  2-0 (0-0)
VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Egy fegyelmezett és szervezett csapatot sikerült legyõznünk. A vendég csapat zártan védekezett, gyorsan visszahúzódtak saját térfelükre, de a 2. félidõben lõttünk két gólt, és ha nehezen is, de itthon tartottuk a három pontot.
SÁRVÁR FC U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U19  0-3 (0-1)
GULYÁS IMRE EDZÕ: Elõzõ mérkõzésekhez képest nagyot fordult velünk a világ, mert nyertünk. Volt aki a helyzeteit berúgta, és ez adott a csapatnak egy tartást. Védekezésünk is jól sikerült, mert nem kaptunk gólt. Összegezve teljesen megérdemelten nyertünk, sokat is tettünk érte, jól fociztunk. Gratulálni tudok, szép csapat munka volt!
GYIRMÓT SE GYÕR U17 – FC ESZTERGOM U17  8-1 (4-1)
NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Végre ismét a tavalyi formájukat mutatták a fiúk. Remélem nem csak egy meccs erejéig! Nagyon meggyõzõ, helyenként látványos játékkal gyõztük le az Esztergom csapatát. Rég nem tapasztalt érzéssel fejeztük be a mérkõzést, minden csapatrésszel elégedett voltam az eredménytõl függetlenül. Ha elhiszik végre, hogy a sikerért nagyon sokat kell tenni, újra elindulhatunk a fejlõdés útján.
SÁRVÁR FC U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U16  1-3 (0-3)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Az elsõ félidõ fegyelmezett jó játéka után fölényben játszottunk, és jöttek a gólok is! Meg voltam elégedve a csapat játékával! A szünet után visszavettünk sajnos, és a kapu elõtti több rossz döntésünk következményeként szerényebb eredmény értünk el a vártnál.
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U15 – GYIRMÓT SE GYÕR U15  4-1 (3-0)
POLYÁK GÁBOR EDZÕ: A szezon legrosszabb teljesítményét nyújtva megérdemelten kaptunk ki simán a számunkra verhetõ ellenfél ellen. Ezen a teljesítményen 3-4 játékoson kívül mindenkinek el kell gondolkodnia. A mutatott játék és hozzáállás a megyei bajnokságban sem lenne elegendõ, nemhogy az NB I-ben. A jövõ héten helyre kell raknunk a dolgainkat, mert az eddigi mérkõzéseken nem ez volt ránk jellemzõ.
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14  3-5 (3-0)
RADICS ZSOLT EDZÕ: A mérkõzés elsõ félidejét átaludtuk. Kocogósra vettük az iramot, nem voltunk elég határozottak és az ellenféltõl is messze helyezkedtünk. A második félidõben feljebb helyezkedtünk, közelebb az ellenfélhez, melybõl rengeteg labdát szereztünk és kellõ koncentrálással gólra is váltottuk ezeket.
LÁNY U15, ÉSZAK-NYUGATI CSOPORT, 11. FORDULÓ, GYÕR-GYIRMÓT
KÁLMÁN TIBOR EDZÕ: Küzdelmes mérkõzések, rúgott gólok nélkül. Így lehetne összefoglalni röviden a mai teljesítményünket. Mindhárom mérkõzésen volt helyzetünk, sõt a Sopron ellen kihagyhatatlannak tûnõ is akadt, de mégsem sikerült megszakítanunk ezt a rossz sorozatot. Remélem, a sok gyakorlás, melyet az edzéseken ezzel a céllal  végzünk, végül meghozza a várt eredményt.
BOZSIK TORNA U13, GYÕR-GYIRMÓT
DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Ismét egy jól sikerült tornán vagyunk túl, jó szerepléssel. Kiváló idõ, jó szervezés jellemezte a körülményeket. Csapatom ismét remekül helytállt, példamutatóan akartuk a sikert. Mind eredményességben, mind játékban felvettük a versenyt az Akadémiai csapatok ellen. Sokat cseréltem, de ez sem rontott sokat a teljesítményünkön. Ezzel a mentalitással tudjuk eltüntetni a jobb csapatokkal szemben a meglévõ különbséget. Azt gondolom, hogy jó úton indultunk el. Ominger Bence oklevelet kapott kiváló teljesítménye miatt!
KIEMELT BOZSIK TORNA U12, SOPRON
BENCZE KÁROLY EDZÕ: Szombaton, Sopronban folytattuk a Megyei Kiemelt torna 3. fordulóját. A jól elõkészített és szervezett rendezvényen a csapatom öt mérkõzést játszott (100 perc) kiváló ellenfelek ellen. Két vereség (ETO 0-1, Sopron 0-2), két döntetlen (Ménfõcsanak 1-1, MITE 1-1) és egy gyõzelmünk (Csorna 2-0) lett a mérlegünk. A játék során agresszív letámadó játékot igyekeztünk megvalósítani, ami részben sikerült is.  A helyzet kihasználásban továbbra is javulnunk kell. A játék felépítésében, úgy gondolom, hogy sikerült fejlõdnünk. A tornán a csapatomból Horváth Marcell kapott külön oklevelet bátor játékáért és töretlen fejlõdése végett. Gólszerzõink: Nemes Adrián 2, Kállai László 1, Milos Milán 1. A pénteki bajnoki és a szombati kemény mérkõzések, tovább erõsítették a csapat egységét és biztosították a játékosok egyéni fejlõdését. Gratulálok ismét a játékosoknak és a Sopronba elkísérõ Szülõknek is, akik sok tapssal biztattak minket.
ESK MÉNFÕCSANAK U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U12  7-0 (4-0)
BENCZE KÁROLY EDZÕ: A többszörösen elhalasztott mérkõzés számunkra kedvezõtlen volt. A pénteki napon lejátszott találkozón csapatom az elsõ húsz percig kiválóan játszott. Sok gól helyzetet teremtettünk, de sajnos ezeket ismét kihagytuk. A futball ismét büntetett és nyolc perc alatt eldõlt a három pont sorsa. A második félidõben sokat cseréltem, de a nagy hátrányból már nem tudtunk újítani. Ettõl függetlenül elégedett vagyok a fiúk játékával, hiszen sok olyan elemmel találkoztam, amelyet edzéseken tudatosan gyakorlunk. Ezen vereségbõl is sokat tanultunk. Gratulálok a csapatomnak, hiszen emelt fõvel jöttünk le a pályáról.

KIEMELT BOZSIK TORNA U10, SOPRON
KISS ZOLTÁN EDZÕ: Szép tavaszi napsütésben rendezett soproni Bozsik tornán vettünk részt. Az ETO és a Sopron ellen kiütközött a képességbeli különbség, de a mérkõzések elején még jól tartottuk magunkat. A többi mérkõzéseken változatos, kiegyenlített küzdelem folyt, de nagyon látszott, hogy egy évvel fiatalabbak vagyunk. Még nagyon sokat kell gyakorolni a pontos átadásokat és az egyéni megoldások helyett a csapattársak megjátszását. A lelkesedéssel, küzdelemmel nem volt probléma. Kiemelem Fekete Martin és Forgó Patrik jó játékát.
KÖLYÖKLIGA U8, MOSONMAGYARÓVÁR
DELI ZOLTÁN EDZÕ: Mosonmagyaróváron került megrendezésre az U8-as kölyökliga torna elsõ fordulója nagyon jó füves pályán és szikrázó napsütésben. 10 csapat nevezett és közölük öttel játszottunk most, és öttel fogunk a következõ körben, június elején. Nagyon színvonalas mérkõzéseket játszottak a csapatok, sok gól született, remek egyéni, és csapat játékot láthattak a kilátogató szülõk, hozzátartozók. 11 gólt szereztünk, és 5-öt kaptunk. Nagyon jó egyéni teljesítményeket láttam, nem csak támadásban, védekezésben is. Nagyon fegyelmezetten nagy akarással és gyõzni tudással sikerült megörvendeztetnünk a lelkes szülõket, akik végig sportszerûen, jó hangulatot teremtve szurkoltak a gyermekeiknek. A csapatból nem tudok kiemelni senkit, mert mindenki a saját tudásán felül focizott. Gratulálok az egész csapatnak!