Magabiztos sikert ért el U14-es csapatunk Gyirmóton a Csorna ellen, míg a 15 évesek egy gól gazdag mérkõzésen eggyel többször vették be a megyei rivális kapuját, mint fordítva.
A 17 évesek Hévizen arattak magabiztos sikert, U19-es csapatunk nem tudott nyerni, szintén Hévizen játszottak, õk 2-2-t.
A 13 évesek magabiztos gyõzelmet arattak Péren, míg a 12 éveseknek a fizikálisan és korban is fölöttük járó Gyõrújbarát otthonában nem tudtak nyerni.

EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

HÉVÍZ SK U19 – GYIRMÓT SE GYÕR U19  2-2 (1-0)
NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Az elsõ félidõben kiegyenlített játék folyt, de sajnos hátrányba kerültünk a 15. percben egy büntetõt követõen és ezután is csak lehetõségekig jutott a két csapat. A második játékrészben átvettük az irányítást és odaszegeztük ellenfelünket kapujuk elé. Csak idõ kérdése volt, mikor szerzünk gólt, ez a 65. percben el is jött. De sajnos két perccel késõbb újra hátrányba kerültünk, amit három perc múlva egalizáltunk. A 70. perctõl számos helyzetet dolgoztunk ki, amelyekbõl egy fejes gólt is elértünk, de sajnos a játékvezetõ nem vette észre, ám az egyoldalúvá vált játék ellenére sem tudtunk újabb gólt szerezni. Csapatunk nagyon jó mentális és fizikai állapotban van, amit mutat a többszöri hátrányból való felállás. Megérdemelt gyõzelmet szalasztottunk el, amibõl nagyon sokat tanultunk.
DIÓSDI TC-SELECT – GYIRMÓT SE GYÕR U18  2-7 (0-3)
GULYÁS IMRE EDZÕ: Sok gólt rúgtunk, de nem játszottunk jól. Az idõjárás nem fogadott kegyeibe minket, a hatalmas, kavargó szélben, illetve a kemény, kopott mûfüvön nem tudott folyamatos játék kialakulni. Kapott góljainkat figyelmetlenség okozta. Két szerkezetben játszottunk, egyiknél sokat birtokoltuk a labdát, a másiknál több gólt rúgtuk. Célunkat elértük, mert gyõztünk, amihez gratulálok a csapatnak!
HÉVÍZ SK U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U17  1-7 (0-4)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Szemre is tetszetõs támadásokat vezettünk, a jó támadó játékunk remek egyéni teljesítményekkel párosult. Mindenki jól játszott ,de a mai napon kiemelkedett Széles, Varga T., Gelencsér, és Csányi játéka.

DIÓSDI TC-SELECT U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U16  2-3 (0-0)
VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Mezőnyben jól játszottunk, sokat birtokoltuk a labdát. Sajnos elöl kevés veszélyt jelentettünk, nem vagyunk elég agresszívek. 3:0 után úgy éreztem sima mérkőzés lesz, azonban a végén izgulnunk kellett, de győzelmünk megérdemelt.
GYIRMÓT SE GYÕR U15 – CSORNAI SE U15  5-4 (3-3)
POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Jól kezdtük a mérkõzést és a vezetést is megszereztük. Sajnos nem sokáig örülhettünk, mert a Csorna szinte minden hibánkat kihasznált a következõ 20 percben és egymás után 3 gólt is rúgott. Továbbra is mi maradtunk támadásban és még a félidõ elõtt kiegyenlítettünk. A második félidõben mentünk elõre a gyõzelemért, de az ellenfél szerzett újra vezetést. Miután ezt is kiegyenlítettük, egy szép akció végén a gyõztes gólt is sikerült belõni. Gratulálok a csapatnak, mert végig küzdöttek és bár sok hibát követtünk el hátul, megnyertük a mérkõzést. A játékunk most nem volt annyira gördülékeny.

Gólokban gazdag mérkõzésen gyõzelem a megyei rangadón.
GYIRMÓT SE GYÕR U14 – CSORNAI SE U14  5-0 (2-0)
RADICS ZSOLT EDZÕ: Az egész mérkõzésen csapatom irányította a játékot. Mezõnyben pontatlanabbak voltunk és kevésbé agresszívak, mint múlt héten. Sok helyzetet dolgoztunk ki, de nem összpontosítottunk kellõen így lövéseink rendre elkerülték a kaput. Védekezésben nem volt probléma és kapusainknak sem volt sok dolga.
Magabiztos siker a Csorna ellen.
PÉR LSE U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U13  1-10 (0-4)
BENCZE KÁROLY EDZÕ: Idegenben nagyszerû teljesítményt nyújtottunk. A sok passzos játékunk mellett nagyon szép támadásokat vezettünk. Jobb koncentrációval, még nagyobb arányú gyõzelmet arathattunk volna a lelkes házigazdák ellen. Gratulálok a csapatomnak, csak így tovább!
GYÕRÚJBARÁT SE U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U12  3-0 (2-0)
KEGLOVICH FERENC EDZÕ: 3-3-2-es felállásban kezdtük a játékot. Az egyik csapat sem tudott fölényt kiharcolni, mégis 2-0-val fordultunk. A második félidõben egy büntetõbõl az ellenfél beállította a végeredményt. Vereségünk oka, hogy csapatunk megijedt a nagyobb gyerekektõl, illetve kapusunk mindhárom gólnál nagyot hibázott. A második félidõben jól játszottunk, voltak idõszakok, hogy ellenfelünket kapujukhoz szorítottuk. Kisebb sérüléseink voltak, a mérkõzés végén nem tudtam cserélni.
KÖLYÖKLIGA U10, KOMÁROM
KOVÁCS ZSOLT EDZÕ: Kapusaink, Nad Noel, Kernács Máté a szép védéseik mellettelkövettek egy két hibát is, de összességében jó teljesítményt nyújtottak. Akapott góljainkat általában egyéni hibákból kaptuk, egyik ellenfelünk sefocizott le minket. A védelemben: Földes Szilárd, Jó Barnabás, Murvai-Kiss Gellért,és Ács Balázs is keményen és bátran játszott, a labda kihozatalban jól vettekrészt. Középpályán Markó Levente nagyon hasznos volt, Jánoki-Jászai Donáttólszép cseleket láthattunk, Farkas Ádám jó megoldásaival tett a csapatteljesítményéhez. Lõtt góljaink közül kettõt emelnék ki, Hauzer Bálint szögletutáni szép fejes gólját, és Pécsi Barnabás higgadtan helyezett találatát, amigyõzelmet is ért a csapatnak . Csatárunk Kukorelli Zsolt ügyesen tartotta meg alabdákat míg a többiek csatlakoztak a támadásokhoz. Az összjátékunk helyenkéntelfogadható volt. A csapat összes játékosa hozzáállása jó volt, nem féltünksenkitõl se. A helyzet kihasználáson sokat kell javítani. Csapatunk a múlt hetiprodukciójához képest néhány dologban (pl. labdaszerzés után már jólkiürítettük a saját térfelünket) kicsit elõre lépett, de még van mit csiszolni,ami ebben a korban természetes. Dicséretben részesítem még Bakó Bálintot is,aki sérülten is elutazott a csapattal. A mai tornán Dénes Raul volt csapatunklegjobb játékosa, aki elöl-hátul szinte hiba nélkül teljesített.

Komáromban szerepelt U10-es csapatunk.

OTP BANK BOZSIK TORNA U9, GYÕR, DAC PÁLYA

DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Két csapattal indultunk az elsõ õszi tornán. Csapataim rendkívül jól szerepeltek ismét, hiszen egyik nagy különbségekkel az összes mérkõzését megnyerte, a másik 4-bõl hármon aratott sikert. Végig támadó felfogásban játszottunk, nyomás alatt tartottuk ellenfeleinket, ez volt sikerünk kulcsa. Egyéni elismerést kapott Mondovics Kevin illetve Szemeti Dávid. Gratulálok minden játékosnak!