A Holler UFC idõsebb labdarúgói ellen ért el 3-0-s sikert U16-os csapatunk, míg minimális vereséget szenvedett szintén idõseb dunaföldváriak ellen U18-as csapatunk.
Izgalmas mérkõzésen 2-2-es döntetlent értek el szintén Gyirmóton a 19 évesek a Sárvár ellen, míg a 15 évesek 1-0-ra nyertek a Szombathelyi Haladás ellen.
A 7 és 8 évesek Komáromban játszottak a Kölyökliga utolsó idei fordulójában.
Az OTP Bank Bozsik Program Mosonmagyaróváron szerepelt U12-es és U10-es csapatunk, Sopronban léptek pályára a 11 és 13 évesek.

EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

GYIRMÓT SE GYÕR U19 – SÁRVÁR FC U19 2-2 (2-2)
NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: A tizedik percbe már kétgólos hátrányba kerültünk, ami hûen mutatja játékosaink figyelem- és fegyelemhiányát. Nem ez az elsõ eset, hogy lebecsüljük aktuális ellenfelünket, ezzel magunkat súlyos hátrányba sodorva a végeredmény alakulásában. Viszont a második bekapott gól után felébredtünk, és teljesen átvettük az irányítás a szünetre pedig sikerült is kiegyenlítenünk. Ekkor minden jel arra mutatott, hogy sikerül megnyerni a mérkõzést, ám annak ellenére, hogy második félidõben is a nagy nyomás alatt tartottuk a Sárvár csapatát, és dolgoztuk ki a nagyobbnál nagyobb gólhelyzeteket, nem tudtuk feltenni az i-re az pontot. Hogy még fájóbb legyen az eredmény, a 75. perctõl emberelõnyben játszottunk, és tíz perccel a vége elõtt büntetõt is hibáztunk. Volt pár kiemelkedõ teljesítmény, ám sajnos több volt azon játékosaink száma, akik nem tudtak felnõni a célul kitûzött feladathoz, és nagyon rossz felfogásban léptek pályára, így csak döntetlent tudtunk elérni a Sárvár ellen.
GYIRMÓT SE GYÕR U18 – ZEUSPORT HOLLER UFC U19 0-1 (0-0)
GULYÁS IMRE EDZÕ: Rangadót játszottunk, de sajnos nem sikerült nyernünk. Csapatomat dicséret illeti, mert jól fociztak, de egy figyelmetlenség, fegyelmezetlenség megpecsételte sorsunkat. Gyõzni szerettünk volna, ezért sokat is tettünk, lehetõségeink is megvoltak, de nem sikerült gólt rúgnunk. Így pedig lehetetlen nyerni, nem elég a helyzeteket kidolgozni, azokat be is kell rúgni, ha ez a folytatásban sikerülni fog, akkor mi örülünk majd a mérkõzés végén.
GYIRMÓT SE GYÕR U17 – SÁRVÁR FC 20-1 (8-1)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Megtiszteltük ellenfelünket játékunkkal, végig fegyelmezetten, odaadóan játszott a csapat.Remek támadások, egyéni akciók jellemezték a játékot. Gratulálok minden játékosnak!
GYIRMÓT SE GYÕR U16 – ZEUSPORT HOLLER UFC U17 3-0 (1-0)
VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Szervezetten, fegyelmezetten játszottunk. Sok labdát szereztünk a középpályán. Jól tartottuk a játékszert, végig mi irányítottunk. Több helyzetet alakítottunk ki, melyekbõl szép gólokat lõttünk. A csapat hozzáállásával teljes mértékben elégedett vagyok. Gratulálok a fiúknak!
GYIRMÓT SE GYÕR U15 – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U15 1-0 (1-0)
POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Az elsõ perctõl beszorítottuk az ellenfelünket, többször szélrõl mögéjük kerültünk, valamint pontrúgásokból is helyzeteket alakítottunk ki, de csak egyet sikerült értékesíteni. Ebben a játékrészben dinamikusan és jól játszottunk. Végig uraltuk a mérkõzést, az ellenfelünknek csak pár helyzete volt, de mivel nem rúgtuk be a második gólunkat, így nyílt maradt a mérkõzés. A második félidõben is helyzeteket alakítottunk ki, de itt már kevesebb dinamika, és néha rossz gondolkodás jellemezte a játékunkat. A gyõzelmünk megérdemelt, de az elsõ félidei mentalitást, dinamikát és gondolkodást szeretném látni egész mérkõzés alatt.
GYIRMÓT SE GYÕR U14 – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 7-1 (1-0)
RADICS ZSOLT EDZÕ: Az első félidőben küzdöttek egymással a csapatok. Többet birtokoltuk a labdát és viszonylag hamar vezetést is szereztünk, de ezután ellenfelünknek is akadt gólhelyzete. A második félidőben gyorsabban és pontosabban játszott, ami gólokban is megmutatkozott. Ellenfelünk túlságosan kinyílt, ami több elfutásra adott lehetőséget. Ebben az időszakban fejben nagyon koncentrált volt a csapat.
GYIRMÓT SE GYŐR U14 – VESZPRÉMI FC USE U14 7-1 (1-0)
RADICS ZSOLT EDZŐ: Egy nagyon színvonalas, jó mérkőzést játszottunk hét közben a veszprémi csapattal. Mindkét csapat jól védekezett, de előttünk adódott több gólszerzési lehetőség. Sajnos egy elkerülhető góllal ellenfelünk szerzett vezetést, de gyorsan egyenlíteni tudtunk és ez plusz erőt adott a srácoknak a folytatáshoz. Többet birtokoltuk a labdát és kapura is veszélyesebbek voltunk ellenfelünknél így megérdemeltük a győzelmet. Gratulálok a fiúknak.
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U13, SOPRON
BENCZE KÁROLY EDZÕ: A hétvégén, vasárnap Sopronban rendezték a 4. Bozsik régiós fordulót. A kellemetlen szeles idõben lejátszott tornán a csapatom jól szerepelt. Igaz, hogy a mérlegünk nem ezt mutatja, de játékban nem maradtunk le az akadémista csapatok ellen. Négy minimális vereséget (Haladás 1-2, Illés Akadémia 0-1, Sopron 1-2, ETO FC Gyõr 1-3), és egy gyõzelmet (ZTE 1-0) jegyeztünk a játéknapon. A öt mérkõzésen a játékosaim az edzéseken tanult feladatokat jól visszaadták, gondolva itt a párharcokra, labdakihozatalokra, és az egymás közti együttmûködésre. Végig tudatosság jellemezte játékunkat. Külön öröm, hogy a csapatunkat a torna végén Bakos Roland Régiós Bozsik Program Vezetõ is megdicsérte a folyamatos fejlõdésünk okán. A jelenlegi megye válogatottjaink is (Kocsis Gergõ, Kocsis Zoltán, Milos Milán és Sujtner Kristóf) nagyszerûen teljesítettek. Továbbá Sujtner Kristóf belsõ védõnk külön motivációs oklevelet kapott kiemelkedõ játékáért. A tornán 15 játékosom szerepelt, akiknek gratulálok a teljesítményükhöz!
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U12, MOSONMAGYARÓVÁR

KEGLOVICH FERENC EDZÕ: Három döntetlen mellett két egygólos vereséget szenvedtünk. 4:3:1-es felállásban játszottunk. A csapat egyre stabilabb lesz, melyet jelez az összes mérkõzésen elért szoros eredmény. A két vesztes mérkõzésen is reálisabb lett volna a döntetlen. A torna jól szervezett volt, minden rendben zajlott.
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U11, SOPRON
DÁSZKÁL ATTILA EDZÕ: hamarosan…
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U10, GYŐR-MÉNFŐCSANAK

KOVÁCS ZSOLT EDZŐ: A hétvégén szombat, vasárnap is remek lehetőséget kaptak fiaink tudásuk bemutatására. Szombaton Győrménfőcsanakon szerepeltünk remek környezetben a körzeti Bozsik torna aktuális fordulójában. A srácok egymást múlták felül. Kapuban Nad Noel, és Kernács Máté parádézott (Máté még büntetőt is hárított), lábbal is magabiztosan avatkoztak játékba. A mezőny játékosok a megszokott posztjaikon kívül más posztokon is szerepeltek. Öröm volt látni az edzésen gyakorolt cseleket, bátor játékot. A srácok egymást múlták felül. A mérkőzéseken igazi CSAPATOT láthatunk. Volt itt minden ami ezt igazolja: A kapussal szembeni önzetlen passz, kapott gólnál a kapus vigasztalása, egymásért való küzdés. A tornán minden játékos maximális erőbedobással játszott. Roppant elégedett voltam velük. Az oklevél díjazásban is mindenki részesült! Szombat este az NB II-es csapatunk Vác elleni mérkőzésén való szurkolás volt a programunk. Ez is remekül sikerült, hiszen 6-0-s győzelmet aratottak a fiúk, és utána az öltőzőbe is belátogathattunk. Köszönjük! Hajrá Gyirmót!
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U10, MOSONMAGYARÓVÁR
KOVÁCS ZSOLT EDZÕ: Vasárnap már nem volt hozzánk ennyire kegyes az időjárás. Hideg, és szél köszöntötte a csapatokat Mosonmagyaróváron a megyei kiemelt Bozsik tornán. A fiúk átmentették a tegnapi remek formájukat, és itt is kiváló teljesítményt nyújtottak. Teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk az összes ellenfelünknek. Játszottuk a saját labdakihozatalra épülő, cselezős magyaros játékunkat. Remek megoldásokat, és szép gólokat láthatunk. A sok remek egyéni teljesítményből külön kiemelem: Tréger Patrik, Jó Barnabás, Jánoki-Jászai Donát, Markó Levente produkcióját. A csapat hétvégi mutatványa csillagos ötös.
KÖLYÖKLIGA U8, KOMÁROM
IZSÁKI LÁSZLÓ EDZÕ: hamarosan…
KÖLYÖKLIGA U7, KOMÁROM
KÁLMÁN TIBOR EDZÕ: Az elsõ két mérkõzést “bealudtuk”, lassan, körülményesen, alulmotiváltan fociztunk, majd – miután rendet sikerült rakni a fejekben – elkezdett magasabb fordulatszámon játszani a csapat, és innentõl kezdve már jöttek a gólok is. Az elõkészítõ korcsoport tagjai ügyesek, imádnak focizni, minden játékos mozgásra vevõk. Ez alapján talán nem korai kijelenteni, hogy értékes korosztálya lehet a gyirmóti utánpótlásnak.