Az U19-es csapatunk az FC Ajka ellen játszott Gyirmóton, és egy szoros mérkõzésen szerzett gyõzelmet. 16 éveseinknek nem sikerült a gólszerzés a Veszprém megyeiek ellen, azonban védelmük helyén volt, 0-0-t játszottak.

Az elsõ osztályban szereplõ korosztályainknak nem jött össze a gyõzelem, de a 15 évesek jó játékkal szenvedtek vereséget – úgy hogy a mérkõzés elején a gyõzelmet is õk szerezték meg, – az ezen szinten elismert PMFC-Matias ellen. Az U14-esek sem vallottak szégyent a tavalyi 3. helyezett Pécs ellen.

Az U13-as Gyõrújfalu SE – Gyirmót SE Gyõr mérkõzésrõl Tóth Szilárdtól kaptunk képeket, amiketMEGTEKINTHETNEK ITT, A KÉPGALÉRIÁBAN! Köszönjük!

EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

III. KERÜLETI TVE U19 – GYIRMÓT SE GYÕR U21  2-1 (1-1)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Az elsõ félidõben eldönthettük volna a mérkõzést. Sajnos hátul hibáztunk, ami döntõnek bizonyult. A végén nagy erõket mozgósítottunk az egyenlítésért, a helyzeteink kimaradtak, és elvesztettük a mérkõzést. A játék képe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.

GYIRMÓT SE GYÕR U19 – FC AJKA U21  1-0 (0-0)

GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ:

Nehéz mérkõzésen vagyunk túl. Szervezetten játszó csapatot sikerült legyõznünk, mert több lehetõségünkbõl végül nekünk sikerült betalálnunk. Második félidei játékunk a cseréknek köszönhetõen aktívabb lett, ezzel sikerült magunk javára fordítani a mérkõzést. A jó hozzáállás eredménye, hogy két mérkõzés óta nem kaptunk gólt.
Gratulálok mindenkinek!

III. KERÜLETI TVE U16 – GYIRMÓT SE GYÕR U17  2-4 (1-1)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Nagyszerû ellenfelet sikerült legyõznünk egy olyan játékkal, ami idáig nem volt ránk jellemzõ. Pontatlanok voltunk, keveset futottunk, rendre rossz megoldásokat hoztunk. De egy úttal dicsérni is kell, mert sok volt a negatív külsõ körülmény (orkánszerû szél, esõ, ami a mû füvet felgyorsította és rosszul alkalmazkodtunk  hozzá, hazai szurkolók eltávolítása a pálya szélérõl, betegségi hullám még szerencse, hogy voltunk annyian ki tudtunk állni). Összegezve feszült mérkõzésen nyertünk, gratulálok a csapatnak.

GYIRMÓT SEGYÕR U16 – FC AJKA U17  0-0 (0-0)

NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Az eddigi legjobb játékunkat bemutatva játszottunk 0-0-s döntetlent az eddig 100 %-os Ajkával. Sajnos az eredmény most sem tükrözi játék képe alapján mutatott fölényünket. Továbbra is a helyzeteink kihasználása gátol meg minket a gyõzelem elérésében. Folyamatosan fejlõdünk, aminek nagyon örülök, de a sikerhez még egy kis plusz hiányzik!

GYIRMÓT SE GYÕR U15 – PMFC-MATIAS U15  3-5 (3-1)

KISS ZOLTÁN EDZÕ:

Nem érdemeltünk vereséget. Az elsõ félidõben nagyon jól játszottunk. A második félidõ elején súlyos játékvezetõi tévedések miatt hátrányba kerültünk. Felháborítónak tartom, hogy elsõ osztályú serdülõmérkõzésre ennyire alkalmatlan játékvezetõket küldjenek!

GYIRMÓT SE GYÕR U14 – PMFC-MATIAS U14  0-3 (0-0)

BENCZE KÁROLY EDZÕ: Bátran és agresszíven kezdtük a mérkõzést. Igyekeztünk már az ellenfél térfelén labdát szerezni. Ez néhányszor sikerrel is járt. Több lehetõségünk is volt, de sajnos a végén pontatlanok voltunk. A második játékrészben továbbra is kiegyenlített játék folyt, azonban a végjátékban elfáradtunk és ezt az ellenfelünk könyörtelenül ki is használta. 10 perc alatt kaptunk három gólt, ami eldöntötte a mérkõzést. Összességében elégedett voltam a csapat hozzá állásával. Jó teljesítményt nyújtottak: Ásványi Balázs, Felde Bence, Décsi Gábor, Kiss Ábel

GYIRMÓT SE GYÕR U13 – GYÕRÚJFALU U14   1-3 (1-1)

OZORÓCZI GÁBOR EDZÕ:  Nagyon vártuk már a bajnokság kezdetét. Ebben a bajnokságban csökkentett létszámmal (1+8 fõ) és kisebb pályán (a két tizenhatos között) játsszuk a mérkõzéseket. A mérkõzést szinte végig szakadó esõben játszottuk és a csúszós talaj a játék minõségére hatással is volt. Továbbá nehezítette a sok passzos játékunkat a pálya egyenetlen talaja is. Rettentõ elszánt ellenféllel találkoztunk és az elsõ félidõben ez meg is lepett Minket! A szünetben rendeztük a sorokat és a labdabirtoklás váltások utáni agresszív játékunknak illetve a ritmusváltásainknak köszönhetõen sorra dolgoztuk ki a helyzeteinket és ezekbõl kettõt sikerült is gólra váltani. Ebben az idõszakban az ellenfél 1-2távoli lövéssel próbálkozott sikertelenül. Összességében a gyõzelmünk tejesen megérdemelt és nagyon jól kontrolláltuk az ellenfél játékát. Gratulálok az egész CSAPATNAK!!!

KÉPEK ITT! (Tóth Szilárdnak köszönjük!)

U10 KÖLYÖKLIGA

KEGLOVICH FERENC EDZÕ: Jó idõ, jó pályák.Hat mérkõzést játszottunk, két gyõzelem, egy döntetlen három vereség. 14:15-ös gólkülönbség.Erõviszonyokat figyelembevéve megfelelõen szerepeltünk

U9 KÖLYÖKLIGA

DELI ZOLTÁN EDZÕ: Az elsõ fordulót rendezték meg a kölyökligában Csornán az U9-es csapatok számára! Ragyogó idõben a csornai mûfüves pályán remek szervezés mellett indult el a szezon a gyerekek számára. A 8 csapat körmérkõzéses rendszerben játszott. A csapatok a következõek voltak: DAC (két csapattal), Gyõrújfalu, Üstökös,Ménfõcsanak, Csorna, MITE és Gyirmót. Az eredmények jónak mondhatók három vereség, két döntetlen, és két gyõzelem a mérleg, ez 8 pontot jelent. Tetszett a csapat hozzáállásával, próbáltunk ügyesen játszani. Sok szép gólt lõttünk, bár kaptunk elkerülhetõ gólokat is, de igyekezünk ezeket kijavítani. Sok új játékos érkezett az elmúlt hetekben a csapathoz, ezért nem is tudtak annyit velünk edzeni, de velük, illetve mindenkivel elégedett voltam. Ebben az évben még szerepelünk három Bozsik tornán, és természetesen lesz folytatása a kölyökligának is. Gratulálok mindenkinek, külön kiemelnék három gyereket akik kiemelkedtek a társaik közül, még pedig: Ács Benedek, Forgó Patrik, Brandisz Dávid