U 12-es, U 13-as és U 14-es csapatainknak ezúttal sem termett babér, bár NB I-es, U 13-as csapatunk 1-0-ás veresége minimálisnak mondható.

Ifjúsági csapataink valamint U 15-ös, NB I-es csapatunk hozta a saját mérkõzését úgy, hogy ezen az öt találkozókon 34-3 volt a rúgott, és a kapott gólok aránya.

Külön ki kell emelni U 15-ös csapatunk sikerét, aki a Paks legyõzésével ismételten egy NB I-es felnõtt csapattal rendelkezõ gárdát gyõzött le – kapott gól nélkül -, ami ami erõt adhat a folytatáshoz.

Utánpótlás csapataink még két hétig edzenek, majd utána következik a jól megérdemelt pihenõ.

Eredmények:

U 19

GYIRMÓT SE GYÕR U 19 – CSORNAI SE U 19 6-1 (1-1)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Az elsõ félidõben pontatlanul játszottunk,sok eladott labdánk volt,keveset futottunk. A 2.félidõben kis átszervezéssel és a cseréknek köszönhetõen dinamikusabbak, gyorsabbak lettünk, és végén simán gyõztünk.

Gratulálok csapatomnak az õszi 2. helyezéshez!

JEGYZÕKÖNYV ITT!

U 18

RÉPCELAKI SE U 19 – GYIRMÓT SE GYÕR U 18 0-12 (0-4)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Szépen zártuk az õszt amihez gratulálok a csapatnak .Ma i mérkõzés a papírformának megfelelõen alakult szép gólokat rúgtunk és végig mi birtokoltuk a labdát .Ha a fejlõdésünk ilyen ütemben fog folyni és egyes játékosok nem gátolják a munkát akkor szép és eredményes tavasz elé nézünk .Levezetésünk december 15 -ig tart.

Az edzés 2013 Január 15.-én kezdõdik.

Kedves szülõknek és vezetõinknek békés boldog karácsonyt és egészségben, sikerekben gazdag újévet kívánok Gulyás Imre edzõ.

U 17

GYIRMÓT SE GYÕR U 16 – CSORNAI SE U 17 10-0 (2-0)

GYURMÁNCZY ATTILA EDZÕ: Szép szezon befejezés,fölényes megérdemelt eredménnyel!

Gratulálok minden játékosnak a félévben nyújtott teljesítményéhez!

Örömteli a második helyezésünk fõleg úgy,hogy az elsõ hely látótávolságon belül /3pont/ van!

Büszkék lehetünk a 91! lõtt gólunkra is ami a legtöbb a mezõnyben!

Csak így tovább fiúk az a 3pont ledolgozható,irány a bajnoki cím!

Jó pihenést kívánok mindenkinek!

U 16

RÉPCELAKI SE U 17 – GYIRMÓT SE GYÕR U 16 2-4 (1-2)

RADICS ZSOLT EDZÕ: Az elsõ félidõben játékosaim többsége mélyen tudása alatt játszott. Nem tartottuk be az utasításokat, és rendre elveszítettük a párharcokat. A második félidõben határozott, keményebb játékkal, sokat passzolva szép támadásokat vezettünk, és nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.

U 15

GYIRMÓT SE GYÕR U 15 PAKSI FC U 15 2-0 (1-0)

KISS ZOLTÁN EDZÕ: Ismét egy nagyon jó képességû ellenféllel játszottunk. A mezõnyben hullámzó játék folyt, mindkét kapu többször is veszélyben forgott, de mi lõttünk gólt és vezetést szereztünk. Az ellenfél mindent megtett az egyenlítésért, de nagyon jól védekeztünk és szép támadásokat vezettünk. A mérkõzés végén még növeltük is az elõnyünket. Mindenkit dicséret illet a teljesítményéért, de ki kell emelnem Járóka István, Török Balázs, Mészáros Márk,Gál István, Tóvizi Patrik játékát.

Köszönöm mindenkinek az õszi idényben mutatott jó teljesítményt, hiszen 22 pontot szereztünk. Köszönöm a szülõknek, a vezetõknek a támogatást és jó pihenést kívánok a téli szünetre.

U 14

ILLÉS AKADÉMIA U 14 – GYIRMÓT SE GYÕR U 14 8-1 (2-0)

DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Kitûnõ játékosokból álló csapat ellen játszottunk,ennek ellenére az elsõ harminc perc jól sikerült. Stabilak voltunk, jól védekeztünk. Utána két egyéni hiba miatt hátrányba kerültünk. Szünet után sérülések miatt meg kellett bontanom a védelmet, ezáltal többször megvertek bennünket a párharcokban. Sajnos több játékosom gyenge teljesítmény nyújtott,ez vezetett a nagy arányú vereséghez.Azt még hozzá tenném, hogy az ellenfélnél mindenki futballista szeretne lenni,míg nálunk sokan csak focizgatnak! Ez volt a tanulsága a mérkõzésnek !

U 13

GYIRMÓT SE GYÕR U 13 – PAKSI FC U 13 0-1 (0-1)

BENCZE KÁROLY EDZÕ: A mai mérkõzésen, sajnos nem tudtuk kihasználni  a hazai pálya elõnyét. Figyelmetlenségünk végett, az elsõ félidõben hátrányba kerültünk. A második félidõben egy lapra tettünk fel mindent, de nem tudtuk gólra váltani a meddõ fölényünket. Az a csapat, aki nem tud hazai pályán gólt rúgni, az nem érdemel még döntetlent sem. Sajnálom, hogy pont nélkül zártunk az õszi szezont.

Úgy gondolom, hogy összességében nem kell szégyenkeznünk, hiszen 13 pont begyûjtése után, az erõs bajnokság 11. helyén zártuk az õszi szezont. Gratulálok a játékosaimnak.

U 12

ILLÉS AKADÉMIA U 12 – GYIRMÓT SE GYÕR U 12 8-0 (6-0)

POLYÁK GÁBOR EDZÕ: A mérkõzés elején remekül tartottuk magunkat a nagyon ügyesen és szépen játszó ellenfél ellen. Sajnos 3 szögletbõl is gólt kaptunk, amit úgy gondolom, kivédekezhettünk volna ha fegyelmezetten elmegy mindenki az emberével. Amikor megkaptuk az elsõ gólt utána kicsit
összeestünk és ezért gyorsan kaptunk sajnos 6 gólt.

A második félidõben egyenrangúak voltunk, de sajnos nem sikerült gólt rúgnunk.

Remélem a téli felkészülés alatt sok változás lesz hozzáállásba és ezeken a meccseken sokkal szorosabb eredmény fog születni.