JÁTÉKVEZETÕK: FARKAS TIBOR, KÓBOR PÉTER, ARADI JÓZSEF

Gyirmót FC Gyõr: Holczer Á., Csizmadia Cs.,  Balog Z., Gévay Zs., Illés Gy., Molnár B., Regedei Cs., Cseri T., Magasföldi J., Laki B., Oross M.

Vezetõedzõ: Csank János

SZTK-ERIMA: Kozma T., Oliviera K.C., Kornis A., Szamosszegi G., Csiszár Z., Szamosi T., Besztercei A., Barna Zs., Lannert B., Kiss K., Márkus T.

Vezetõedzõ: Horváth Ferenc

CSERÉK

GYIRMÓT FC GYÕR: szünetben Laki B. – Varga L., 69.p. Cseri T. – Fitos L., 77.p. Molnár B. – Tóth N.

SZTK-ERIMA: 62.p. Márkus T. – Urbán G., 69.p. Kiss K. – Bali P., 75.p. Besztercei A. – Zsivóczky N.

GÓLLÖVÕK

GYIRMÓT FC GYÕR: 1-0 27.p. Magasföldi J., 86.p. 2-1 Tóth N.

SZTK-ERIMA: 1-1 42.p. Márkus T.,

SÁRGA LAP:

GYIRMÓT FC GYÕR: 62.p. Molnár B., 73.p. Csizmadia Cs.,

SZTK-ERIMA: 18.p. Szamosszegi G., 45.p. Márkus T., 53.p. Lannert B., 65.p. Urbán G.

PIROS LAP: nem volt

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

10.P. Magasföldi passzolt Illésnek, aki a bal oldalról, 18 méterrõl kapásból lõtt fölé.

11.p. Laki szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Cserinek passzolt, aki középrõl, 20 méterrõl lõtt, de a vendég kapus védett.

12.p. Szamosi bal oldali beadásáról Márkus maradt le centikkel, nagy helyzetben.

18.p. Szamosszegi kapott sárga lapot Molnár buktatásáért.

20.p. Ahogy ígérték az ellenfélnél, bátran támadnak a vendégek.

20.p. Regedei labdájával Laki ugrott ki ziccerben, majd a kifutó kapus mellett Orossnak passzol középre, aki egybõl lõtt, de egy védõ visszaért, és az üres kapuból menteni tudott. Óriási helyzet volt.

23.p. Szamosi lõtt keresztbe a kapunk elõtt a bal oldalról.

24.p. Regedei lõtt mintegy 35 méterrõl középrõl, de a vendég kapus szépen védett, a labdát a léc alól szögletre ütötte.

25.p. Magasföldi végzett el szabadrúgást 30 méterrõl és Regedeinek gurította le a labdát, aki középrõl, 30 méterrõl a jobb alsó sarok mellé lõtt.

27.p. 1-0 Cserit buktatták 20 méteren, szabadrúgás. A szabadrúgást Magasföldi mintaszerûen tekerte a kapu jobb oldalába.

31.p. Besztercei lõtt a jobb kapufa mellé 25 méterrõl.

36.p. Szamosi lõtt szabadrúgásból kapura, Holczer a jobb felsõ sarokból szépen ütötte ki a labdát.

40.p. Kiss ugratta ki Márkust a jobb oldalon, akinek éles szögbõl, 6 méterrõl leadott lövését Holczer ütötte szögletre.

41.p. Ellentámadást Oross passzolt Laki elé, aki elõl Szamosi mentett az utolsó pillanatban, nagy helyzetben.

42.p. 1-1 Szamosi ment el a bal oldalon, majd középre ívelt, ahol Márkus 5 méterrõl, középrõl fejelt a hálóba.

45.p. Márkus kapott sárgát, mert visszahúzta Lakit.

SZÜNET 1-1

46.p. Megkezdõdött a második félidõ, szünetben Laki Balázst Varga László váltotta.

53.p. Lannert rúgta fel Magasföldit, amiért sárga lapot kapott.

54.p. Magasföldi lõtt fölé 25 méterrõl, a bal oldalról, szabadrúgásból.

56.p. Varga élesen adott középre, de a kivetõdõ vendég kapus szépen védett.

62.p. Molnár Balázs kapott sárga lapot.

63.p. Cserélnek a vendégek, Márkus helyett Urbán a pályán.

65.p. Mezõnyjáték folyik a pályán, felváltva birtokolják a labdát a csapatok, helyzet nélkül

65.p. Az imént beállt Urbán kapott sárga lapot, mert sípszó után rúgta el a labdát.

69.p. Mindkét csapat cserélt, nálunk Cserit Fitos váltotta, míg a vendégeknél Kiss helyett Bali a pályán.

73.p. Csizmadia kapott sárga lapot.

75.p. Besztercei helyett Zsivóczky a pályán a vendégeknél.

77.p. Molnár Balázs helyett Tóth Norbert a pályán.

79.p. Bali jobb oldali beadását Urbán lõtte kapura a hosszú oldalon nagy helyzetben, Holczer bravúrral védett.

86.p. 2-1 Illés szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Orossnak passzolt, aki egybõl kiugratta Tóth Norbertet, aki a kifutó kapus mellett elhúzta a labdát, és az üres kapuba lõtt.

89.p. Fitos jobb oldali beadását Tóth fejelte mellé.

90.p. 3 perc hosszabbítás következik.

92.p. Szamosi kapott sárga lapot reklamálásért.

VÉGEREDMÉNY 2-1 (1-1)

EDZÕI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYÕR VEZETÕEDZÕJE: VIDEÓINTERJÚ ITT !

HORVÁTH FERENC AZ SZTK-ERIMA VEZETÕEDZÕJE: VIDEÓINTERJÚ ITT !

ÖSSZEGZÉS

Jó iramú összecsapást láthattak a Gyirmótra kilátogató nézõk az elsõ félidõben. A vendégek – ígéretükhöz híven – bátran, támadólag léptek fel, így mindkét kapu felváltva forgott veszélyben, és jó volt az iram.

A félidõ derekán jobban játszottunk, és többet támadtunk, így megérdemelten szereztünk vezetést. A félidõ végén azonban feljöttek a vendégek, átvették az irányítást, és megszerezték az egyenlítõ gólt.

A második félidõben is folytatódott a magas színvonalú játék, a csapatok gyõzelemre játszottak, és így jó mérkõzés kerekedett. Sok helyzet nem volt, de ez a jó védekezéseknek tudható be.

A mérkõzés vége felé aztán megint nálunk volt többet a labda, és bár sok helyzetünk nem volt, Tóth Norbert szokásos villanása eldöntötte a mérkõzést.

Az SZTK-ERIMA férfias partner volt a küzdelemben, és látszott rajtuk, hogy jól összerakott masszív csapat és ha így folytatják, akkor nem lesz gondjuk az ötbe kerüléssel.

Mivel ma jó csapatot sikerült legyõznünk nagyon fontos három pontot szereztünk, és jól kezdtük a szezont. Folytatás jövõ pénteken Zalaegerszegen, ahol 15.00-órától játszunk. A mérkõzést a Duna TV élõben közvetíti.