A hétvégén a koronavírus járvány miatt elmaradt a 17 és 16 éveseink mérkőzése. A legidősebb korosztályunk ki-ki mérkőzésen 5-4 arányban maradt alul az Újpest FC csapatával szemben. A megyei bajnokságban induló ifi csapatunk nagy arányú győzelmet aratott a Győrújfalu ellen. A 15 és 14 éveseink a Zalaegerszeg vendégei voltak, ahol az idősebbek 3-1 -es vereséget szenvedtek, míg a fiatalabbak egy igazi rangadón értek el 0-0-ás döntetlent. U13-as csapatunk 2-0-t játszott hazai pályán az Üstökös korosztályos csapapta ellen. A 12 évesek sajnos most sem ünnepelhettek győzelmet.

MLSZ Országos U-19 Alap Csoport, 4. forduló
Újpest FC – Gyirmót SE Győr 5-4 (2-1)

Gyirmót SE Győr U-19: Kecskés – Imre (68.p. Ferenczi), Görcs, Gergely, Simon Z. – Gelencsér, Buglyó (80.p. Vígh), Szokolics (68.p. Madarász) – Kovács O. (50.p. Dán), Szabó K., Mayer M.

Vezetőedző: Makkos Tamás – Nagy esélyt kaptunk azzal, hogy az ellenfél kapusát -jogosan- kiállították a mérkőzés elején. Fordulatos, gólgazdag meccs alakult ki, amelyben nem volt annyi tartásunk, hogy a négy rúgott gólunk ellenére pontot szerezzünk. Ezt sajnálhatjuk, de remélem, hogy azok akik jól játszottak ezen a meccsen, inspirálóak lesznek csapattársaiknak, akik most gyengébben teljesítettek.

Gsz.: Szabó K., Mayer, Imre, Simon Z.

Megyei I. U-19, 6. forduló
Gyirmót SE Győr – Turbo-Tec Győrújfalu SE 9-0 (2-0)

Gyirmót SE Győr U-18: Germán – Horváth Z., Vajda, Béres, Szőke (46.p. Lapincs), Koch (78.p. Kovács D.), Szabó B. (65.p. Dobai), Bódis (65.p. Kondor), Szentmihályi (46.p. Szabó P.), Sujtner, Csonka-Rajky (78.p. Zsigmond)

Vezetőedző: Domanyik Szilárd

Gsz.: Bódis 3, Dobai 2, Koch, Szentmihályi, Germán, Béres

U-15 Regionális Bajnokság Észak-Nyugat, 4. forduló
ZTE FC – Gyirmót SE Győr 3-1 (0-1)

Gyirmót SE Győr U-15: Gerencsér D. (62.p. Csalogány) – Szapári, Takács, Hauzer (55.p. Markó), Kiss M. – Kümmel B., Winkler, Szirtes – Meizner, Hollós (62.p. Földes Sz.), Dénes

Vezetőedző: Hegyi József – Első félidőben egy nagyszerű teljesítményt nyújtó Gyirmót volt látható a pályán aki az akaratát az ellenfélre erőltette. Ennek köszönhetően megérdemelt 1 gólos előnnyel vártuk a mérkőzés folytatását. A második félidő első 15 percében sajnos össze hoztunk egy büntetőt ami párosult egy felelőtlen beszólással a játékvezető felé, amiért kiállították a belsővédőnket. Ez megfogta a csapatot egy kicsit és az ellenfél kihasználta az előnyét!

Gsz.: Dénes

ZTE FC – Gyirmót SE Győr 0-0 (0-0)

Gyirmót SE Győr U-14: Fekete M. – Török, Fekete Á. (65.p. Gerencsér Á.), Neskov O., Molnár M. – Neskov M., Szemeti, Földes Zs. – Pécskai (74.p. Méhes), Molnár B., Hajdú (41.p. Kopp)

Vezetőedző: Török Szabolcs

Gsz.: –

MLSZ Kiemelt U-13 Észak-Nyugat, 3. forduló
Gyirmót SE Győr – Üstökös FC Győr 2-0 (0-0)

Gyirmót SE Győr U-13: Tóth M. – Horváth D., Oláh, Tóth L., Szabó L., Módra, Molnár B., Csala, Tóth Sz., Horváth G., Vécs | Szalay, Töreki, Nyikus, Németh R., Szabó B., Szabó Á.

Vezetőedző: Lenzsér Zsolt

Gsz.: Horváth G., Tóth Sz.

MLSZ Kiemelt U-12 Észak-Nyugat, 3. forduló
Gyirmót SE Győr – Üstökös FC Győr 0-1 (0-5)

Gyirmót SE Győr U-12: Tóth Sz. – Parcsami-Mózer, Végvári, Martinák, Nagy Á., Németh Á., Csaplár, Barta, Laki | Maros, Karhusz, Németh B., Szabó D., Gere, Makra

Vezetőedző: Nyúl Martin – Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, sok ügyes megoldást láttam. Rúgtunk is 2 gólt az első félidőbe. A második félidőben viszont beszorultunk, nem tudtunk kialakítani komolyabb helyzeteket, majd az utolsó percben kaptunk még egy gólt így nem sikerült győzelem.