MLSZ I.o ÉNY U12 bajnoki mérkõzés 5. forduló

Gyirmót, 2018.09.30 vasárnap 09.30

Gyirmót SE U12 – Pápa 3-0(2-0), gólszerzõk: SzabóMárkó, Pécskai Levente, Szemeti Dávid

Összeállítás: (2-4-2)Fekete Mór (kapus)- TakácsDonát, Albrecht Áron- Csiszár-Pidl Dávid, Szemeti Dávid,Árpási Kristóf, KimJun- Méhes Gergely, Szabó Márkó

Cserék: Simon Krisztofer(kapus), Árpási Bálint,Jakabovits Marcell Mór, Gálos Zsombor László, Varga Samu, Pécskai Levente,Molnár Marcell

Bencze Károly edzõ: Az elsõ perctõl kezdveigyekeztünk ráerõltetni ellenfelünkre az akaratunkat. Ez sikerült is, hiszen azelsõ félidõben már két gólos elõnybe kerültünk. A második játékrészben is midomináltunk. Szép akciókat vezettünk és tetszett a két oldalas (szélsõ)játékunk is. A játék képe alapján akár több góllal is nyerhettünk volna. Örülökismét, hogy sok játékosunk kapott lehetõséget a mérkõzésen.

Kiemelkedõt nyújtott: Méhes Gergely, TakácsDonát, Simon Krisztofer, Pécskai Levente, Szabó Márkó, Szemeti Dávid

Gratulálok a játékosaimnak.

Gyirmót SE U13 – Pápa U13 2-2

Gyirmót SE U13:Gerencsér D., Szabó Á., Kiss M., Ács B., Virág Z., Földes Sz., Jánoki-JászaiD., Hauzer B., Farkas P., Berki A., Baksa D.,

Cserék:Tréger P., Jáger G., Markó L., Kümmel B., Szirtes O., Szapári L.

Gólszerzõk:Jánoki-Jászai D., Markó L.,

Jók:Virág Z., Jánoki-Jászai D., Földes Sz., Hauzer B.,

Orosz Márk: Sajnos a mai mérkõzésen, nem játszottunk eléggé okosan,ennek ellenére 9 – 10 helyzetet alakítottunk ki amit illene belõni, ebbõl csak2 gólt sikerült szereznünk és 3 kapufát. Az ellenfél 2 egyéni hibánkbólszerzett gólt és összesen ezzel együtt 3 helyzete volt, ez ma egy döntetlenrevolt elég!

ZTE AKADÉMIA U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14  2:0(2:0)

Összeállítás: Grutto Bence – Kelemen Milán(Kanna Roland 60.p.), NémethNoel, Kráz Tamás, Németh Kende(Forgó Patrik 48.p.) – Gönye Máté(SzenderákSzabolcs 62.p.), Szabó Krisztián, Barta Tamás – Csöngei Balázs, MolnárMárton(Matyi Martin 48.p.), Rozs Renátó

Kiemelkedõ teljesítményt nyújtott: Kráz Tamás

Polyák Gábor nyilatkozat: Rosszul kezdtük a mérkõzést és ez az óriási szembe szélnek isköszönhetõ volt. Az 1. percben már megtréfálta a kapusunkat az orkán erejûszél, amibõl vezetést szerzett a Zalaegerszeg. Rögtön egyenlíthettünk volna, deziccerben a kapufát találtuk el. Hamarosan egy újabb helyezkedési hibánkat iskihasználta ellenfelünk. Ezután a mérkõzés végéig szinte mezõnyjáték volt. Minem tudtuk kihasználni a második félidõben az orkán erejû szél támogatását.Sajnos ezen a mérkõzésen gyengén játszottunk mind csapat szinten mindegyénileg. Jelenleg ellenfelünk ennyivel elõrébb tart nálunk. Sok egyéni éscsapat gyakorlásra van szükségünk ahhoz, hogy egy ilyen ellenfél ellen isbátran merjünk játszani és azt nyújtani, amit tudunk.

ZTE-Gyirmót SE U15  (0-0)  0-3

Gyirmót:Kocsis- Horváth, Kümmel,Kalmár,Tarsoly-Koch,Füzi,Domján-Csonka,Rimai,Peisser

Csere:Bessenyei,Tankovics,Milos,Lengyel,Nemeskéri,

Jók: Kocsis,Bessenyei,Füzi,Peisser

Török Szabolcs: Az elsõfélidõ nem úgy sikerült ahogy terveztük. Nem mi irányítootuk a játékot,bátortalanul és számomra meglepõen kapkodva sok párharcot veszítve játszottunk.Remek kapus teljesítményünknek köszönhetõ hogy “meccsben” maradtunk11-est is hárított. Félidõben rendeztük a sorainkat mélyebben védekeztünk éskontra játékra rendezkedtünk be. Ekkor már kellõ agresszivitás és higgadtabbávált a játékunk aminek két szép kontra végén sikerült két gólt szereznünk.Amit a lefújás elótt sikerült egyel növelnünk a remekül beszálló cseréinknekköszönhetõen. Gratulálok a csapatnak értékes három pontot szereztünk igazicsapatként mûködve.

Gyirmót SE U16 – Kecskemét 1-4(1-1)

Gyirmót SE: Kecskés – Szokolics-Görcs- Madarász (Madarász) Nemes- Kovács (Imre)-Buglyó- Simon Hécz-Szabó B- Bessenyei (Peisser)

Ördög József: A bajnokságot vezetõ szervezett csapattal játszottunk. Amezõnyben egyenragú ellenféllel szemben elkerülhetõ gólokkal szenvedtünkvereséget.

Gyirmót U16 B-Sárvár U17 11-0 /7-0/

Domanyik Szilárd: Az elsõ perctõl próbáltunkletámadni,amibõl sok labdát szereztünk.A mérkõzés elején
még kimaradtak a helyzetek,de aztán kinyílt a gólcsap.Azt mindenképpenelszeretném,
hogy nagyon gyenge ellenfél ellen játszottunk. Az dicséretes,hogy 90 percigûztük,hajtottuk
õket,ezáltal lett ilyen nagy különbségû gyõzelem.Szép volt fiúk!

GyirmótSE U17 -Kecskeméti TE: 3-2 (1-1)

Gsz: GálMáté 2  Orbán Balázs

Gyirmót SE U17:Iváncsics-Kiss/Siska/ Szabó,Gergely,Babayigit-Nagy,Ominger,Orbán-Czafik,Gál/vékássy/ Varga/Ferenczi/ Edzõ:Nagy Attila

NagyAttila:Egész héten jól dolgozott a csapat, ez most gyõzelmet hozott!