Gyõri ETO FC II – Gyirmót FC 1-4 (1-1)

Gyõri ETO FC II: Nacsa P., Nagy Á., Bieder G., Zámbó B.,  Vetõ Zs., Markovic M., Kiss Sz., Nicorec C., Ceolin N., Miklós V., Strestnik M.

Cserék: Gyûrû L., Berdó V., Kovács  D., Czeitler D., Despotovic V., Nyitrai Á., Varga T.

Vezetõedzõ: Klement István

Gyirmót FC I. félidõ: Tarczy P., Bognár Zs., Kozmér L.,  Domanyik Sz., Varga L., Tóth B., Horváth R., Csopaki I.,  Czanik K., Tóth N., Cseri T.

Gyirmót FC II. félidõ: Deli Z., Szabó Cs., Márton D., Makrai L., Lázár P., Lannert B., Pék A., Lajtos D., Polyák G., Nagy L., Laki B.

Vezetõedzõ: Soós Imre

0-1 27.p.-ben jobb oldali Bognár beadást Tóth Norbert sarkazta kapura, de egy védõ menteni tudott. A kipattanót Tóth Balázs jobb oldalról, 14 méterrõl lõtte a hosszú alsó sarokba.

1-1 33.p. Jobb oldalról végzett el szabadrúgást Strestnik az oldalvonal mellett, és beívelésébe Miklós csúsztatott bele középen, így a labda a kapu közepébe vágódott.

1-2 65.p.-ben Lannert az ellenfél térfelén szerzett labdával ugratta ki Lajtos,aki a kifutó kapus lábai között lõtt a hálóba 10 méterrõl.

1-3 72.p.-ben Laki passzolt Nagy elé, aki egy csellel visszahúzta a labdát, és a bal oldalról, a 16-os sarkáról bombázott a hosszú alsó sarokba.

1-4 87.p.-ben Makrai ugratta ki Lakit, aki három védõvel a nyakán tört kapura. A csatárunkat egy szép átemelõs cselt követõen visszahúzták, 11-es! A büntetõt Laki végezte el, de az ETO kapusa bravúrral hárított, viszont a kipattanó Laki elé került, aki az ismétlést már nm hibázta el.

A mai napon fáradtabban mozgott a csapat, ami a játékunkon is megmutatkozott. A félidei csapatok mintegy 30-30 percet bírtak jó erõben, utána azonban sok hibával játszott csapatunk.

Ennek ellenére az eredménnyel elégedettek lehetünk.

Klement István ETO vezetõedzõ: Elsõ mérkõzésnek jó volt, megnézhettük a próbajátékosokat, kik azok, akik még nem érték magukat utol az elsõ csapatból.

Soós Imre Gyirmót FC vezetõedzõ: Ez a mérkõzés is jól szolgálta a csapat felkészülését. Látszott a játékosokon, hogy tegnapi mérkõzés benne volt a lábakban, hiszen egy nagyon erõs, Cseh elsõ osztályú csapat ellen játszottunk. A tegnapi mérkõzés nyomai erõsen kiütköztek, fõleg a félidõk vége felé, a 30-35. perce után. Ennek ellenére jó mérkõzést játszottunk, s fõleg a helyzetkihasználással is elégedett lehetek, így megérdemelt gyõzelmet arattunk.