A derekasan küzdõ III. Kerület megnyerte a végén hosszú perceken 9 emberrel játszó csapatunk ellen a mérkõzést.
90+2 perc Vége  a mérkõzésnek.
90. perc 2 perc hosszabbítás
89. perc Villám sárgult be.
86. perc Szarka nem tér vissza a pályára, így kettõs emberelõnyben játszik a Kerület.
85. perc Heffler 18 méteres szabadrúgása elakadt a sorfalban.
82. perc Szarkát ápolják tíz perce az alapvonalon túl…
81. perc Rengel védte Tóth lövését.
79. perc   Strestiket állította ki a játékvezetõ.
77. perc a III. Kereti szurkolók két gót is láttak, de az igazság az ,hogy Szabó  lövése Rengelen   túljutott,  de a kaput elkerülte, míg a kisodródott lövését Tóthnak Krebsz a gólvonalról tisztázta.
72. perc Pleszkán helyett Malkócs a pályán.
70. perc Tóth tört be tizenhatoson belülre jobb lábas lövése a rossz talajon felpattant, így Rengel csak kiütni tudta, de pont a középen érkezõ Pleszkán elé, aki a rosszul eltalált lövése Villámban elakadt.
67. perc Kontár buktatása ért sárga lapot.
65. perc Krebsz kapott sárga lapot.
60. perc Présinger helyett Herjeczki érkezett.
59. perc Szalai is besárgult. 17 méteren buktatta Kontárt a megítélt szabadrúgást Strestik lõtte kapu fölé.
57. Présinger kapott sárga lapot
53. perc Rabatin helyett Szabó a pályán.
48. perc Heffler eltört lövése találta meg Szélest, aki 5 méterrõl fõlé lõtt.
46. perc Cserélt csapatunk Heffler és Szarka a pályán Vólent és Horváth helyett.
Félidõ: 2-1
45. perc Vége az elsõ játékrésznek.
42. perc. Strestik adott nagyszerû labdát Sandálnak, akit eltüntettek a tizenhatoson belül. A labda Vólent elé került akinek 10 méteres lövése  elakadt egy hõsiesen védekezõ játékosban.
36. perc Kényszerû csere a Kerületnél. Gyepes helyett Hámori a pályán.
29. perc Rengel hozta a szívbaj a csapatra. Kapujából messze kifutva próbált megmenteni egy labdát, de sajnos az ellenfélhez passzolt, a szerencsénkre az üres kapu mellé lõtt.
25. perc 11-eshez jut a hazai csapat is… Gyepes Rendel kezét  érintve lõtte ki a jobb alsó sarkot. 2-1
20. perc  Vólentet rántotta le Gyepes a 16-oson belül. A büntetõt a sértet kíméletlenül bevágta a kapu jobb oldalába. 1-1
16. perc Fazekas elsõ 20 méteres jobb lábas próbálkozása még elakadt Lázárban, de a 18 méteres bal lábas tekerése a jobb felsõ sarokban kötött ki. 1-0
10. Perc elsõ 10 percben mi akaratunk érvényesül a nehéz talajú pályán.
1. Perc elkezdõdött a mérkõzés
III. KER. TVE: Jeszenszky – Gyepes (Hámori 36.), Gálfi, Nagy Olivér, Tóth Levente, Sóron, Rabatin (Szabó 53.), Pleszkán (Malkócs 72.), Fazakas, Szalai V., Sorecz
VEZETÕEDZÕ: Buzsáky Ákos
GYIRMÓT FC GYÕR: Rengel – Krebsz, Villám, Széles, Présinger (Herjeczki 60.) – Lázár P., Kontár – Sandal, Strestik, Horváth R. (Heffler 46.)- Vólent (Szarka 46.)
VEZETÕEDZÕ: Szepessy László
GÓLSZERZÕK: Fazekas 16. Gyepes 25. – Vólent 20.
SÁRGA LAPOK:  Szalai 59. ill. Présinger 58. Krebsz. 65 Kontár 66. Villám 89.
PIROS LAPOK:  Marek Strestik 79.