JÁNOSSOMORJA SE – GYIRMÓT FC GYÕR II 0-3 (0-1)
JÁTÉKVEZETŐK: Takács Ákos – Kerekes Zsolt, Németh Dániel
JÁNOSSOMORJA SE: Tüske A. – Szalai Zs., Szabados G., Gaál Z. M., Fuhramnn P., Cseri G., Darázs A., György J. B.(Horváth R. – 79.p.), Tóth K. (Varga M. – 79.p.), Maidics B., Fettik F.
VEZETŐEDZŐ: Drobnitsch Tamás
GYIRMÓT FC GYŐR II: Rusák E. – Veres M., Nagy S., Szigeti N., Szücs G. – Paku R., Tóth L. (Tar P. – 79.p.) – Szegi V.(Kovács Zs. – 56.p., Dávid L. – 73.p.), Füleki N., Gyurján B. – Farkas Z.
VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila
45.p. Paku húzott középre jobbról a 16-os vonalán, majd a kapuval szemből, ütemtelenül, így a védők számára kiszámíthatatlanul lőtt a bal alsó sarokba! 0-1
56.p. Szegi bal oldali beadására becsúszva érkezett a jobb szélen Farkas Z., és utóbbi a labdát a bal alsó sarokba tessékelte! 0-2
60.p. Füleki adott remek labdát Kovácsnak, akinek első lövése nem talált kaput, de a rossz hazai felszabadítási kísérlet után újra labdarúgónkhoz került vissza a labda, aki másodszorra már nem hibázott, higgadtan, 13 méterről a kapuba lőtt! 0-3
VÉGEREDMÉNY: 0-3 (0-1)
A mérkőzés elejétől már a jánossomorjai térfélen pattogott a labda rengeteg támadást vezettünk, sokat lőttünk, de az idő múlásával a kilátogatóknak már-már olyan érzése kezdett támadni, mintha labdarúgóinkat beoltották volna gól ellen, mert sokszor valóban csak centik hiányoztak ahhoz, hogy végre örömünkben a levegőbe csaphassunk. A félidő hajrájához közeledve a hazaiak vezetőedzője, Drobnitsch Tamás figyelmeztette labdarúgóit, hogy nagy koncentrációval játsszák le a hátralévő perceket. Az intelmek ellenére kapott gól nélkül nem tudta kihúzni a szünetig a JSE, ugyanis közvetlenül a pihenő megkezdése előtt Paku Roland bevette a hazai kaput.
A hidegben, valószínű emiatt is kevés néző előtt lejátszott összecsapás második félidejében is mi irányítottunk, a hazaiak csak alkalmanként jutottak el kapunkig. Azonban a még nyílt kérdéseket gyorsan sikerült lezárnunk, az 56. és a 60. percben szerzett gólokkal ugyan nem tudtuk elvenni a hazaiak kedvét, akik nagyon sportszerűen játszottak.
A mérkőzés összképét nézve megérdemelten hoztuk el a három pontot, és azok a bizonyos centik velünk vannak, akkor a különbség nagyobb arányú is lehetett volna.