KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II – GYIRMÓT FC 3-2 (2-0)

JÁTÉKVEZETÕK: ÁKOS DÁVID, LÉMON OSZKÁR, MOHOS MILÁN

KAPOSVÁR II:  HORVÁTH L.; MAJOR Á.; BÕLE L.; VADAS Z.; LACZKÓ D.J.; FENYVESI O.; HORVÁTH T.; J. HARUNA.; KUCZKÓ M.; M.V. BANIC.; HÁZI B.

GYIRMÓT FC: DELI Z.; TÓTH B.; KOZMÉR L.; HORVÁTH R.; MAKRAI L.; SZABÓ CS.; BOGNÁR ZS.; CSERI T.; POLYÁK G.; TÓTH N.; LÁZÁR P.

VEZETÕEDZÕ: SOÓS IMRE

CSERÉK

KAPOSVÁR II: 57.p. Házi B. – Diallo M.; 84.p. Vadas Z. – Turner J.H.; 91.p. Diallo M. – Böröczky B.

GYIRMÓT FC: 37.P. Polyák G. – Laki B.; szünetben: Horváth R. – Czanik K.; 70.p. Lázár P. – Homonyik G.

GÓLLÖVÕK

KAPOSVÁR II:
 1-0 13.P. Major Á.; 2-0 32.p. Vadas Z.; 3-2 72.p. Haruna J.

GYIRMÓT FC: 2-1 47.p. Laki B.; 2-2 60.p. Makrai L.;

SÁRGA LAP:

KAPOSVÁR II: 53.p. Bõle L.; 65.p. Banic M.V.;

GYIRMÓT FC: 80. Bognár Zs.; 85.p. Szabó Cs.

PIROS LAP: nem volt

TUDÓSÍTÁS

1.P. Megkezdõdött a mérkõzés.

3.p. Vadas bal oldali, 13 méteres lövését védte Deli.

4.p. Bõle jobb oldali szögletét Banic fejelte kapura, Deli vetõdve védett.

13.p. 1-0 Horváth bal oldali szögletét Major fejelte 5 méterrõl a jobb alsó sarokba.

18.p. Szabó jobb oldali szabadrúgását Makrai csúsztatta kapu fölé.

20.p. Szabó jobb oldali szabadrúgását Makrai fejelte kapu fölé.

27.p. Egy szögletünk után a hazai kapus kiütötte a labdát, ami Bognár elé került. Védõnk visszaívelte Tóth Balázsnak, aki lekészítette lövésre Polyáknak, aki 10 méterrõl mellé lõtt.

31.p. Tóth Norbert cselezett le az alapvonalig, visszagurított de a nagy helyzetben lévõ Cseri elöl menteni tudtak a védõk.

32.p. 2-0 Haruna lövése lepattant a védõinkrõl, és Vadas elé került, aki 15 méterrõl, középrõl a jobb alsó sarokba lõtt.

SZÜNET 2-0

46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

47.P. 2-1 cseri 30 méteres hatalmas bombáját bravúrral védte a hazai kapus, a kipattanót Lázár lõtte kapura, melybe csak beleérni tudott a kapus. A kipattanó a középen egyedül érkezõ Laki elé keült, aki 10 méterrõl a kapu közepébe bombázott.

60.P. 2-2 Cseri bal oldlai szabadrúgását Makrai fejelte a bal felsõ sarokba.

72.p.3-2 Major bal oldali beadását Haruna fejelte a bal alsó sarokba.

75.p. Elõbb Laki, majd Tóth Norbert lõtt gólt, de egyik sem volt érvényes les miatt.

80.p. Tóth Norbert és Laki kényszerítõzött, majd elõbbi óriási helyzetben lépett ki középen, 10 méterrõl lõtt, de a hazai kapus bravúrral védett.

86.p. Bõle lõtt fölé 25 méterrõl, középrõl.

88.p. Turner lépett ki középen, de a kapuból kifutó Deli lábbal mentett.

VÉGEREDMÉNY 3-2

Továbbjutott a Kaposvári Rákóczi FC II

EDZÕI NYILATKOZATOK

BARNA LÁSZLÓ A KAPOSVÁRI RÁKÓCZI II VEZETÕEDZÕJE: Egy nagyszerû elsõ félidõt követõen megérdemelten jutottunk tovább.

VIDEÓINTERJÚ ITT!

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETÕEDZÕJE:

Értékelhetetlen, és számomra érthetetlen elsõ félidõt követõen még sikerült egyenlítenünk, de ez ma kevés volt.

Az elsõ félidõ rémálommá vált, hiszen a hazaiak taktikus játékkal megérdemelten vezettek a szünetben 2-0-ra. Az elsõ góljuk pontrúgásból született, melyet ki lehetett volna védekezni. A második góljuknál a szerencse is velük volt, hiszen egy lepattanó labda éppen a hazai csatár elé került, aki könyörtelenül kihasználta az adódó lehetõséget.

Ezt követõen visszahúzódva kapujuk elé, taktikus védekezésel állták útjukat nem túl erõteljes támadásainknak, és megérdemelt a vezetésük.

A második félidõben sikerült kiegnyenlítenünk, de egy újabb pontrúgás után a hazaiak ismételten megszerezték a vezetést, amit meg is tudtak tartani a mérkõzés végéig. Sajnos ezt követõen csak két lesgólt szereztünk, így meglepetésre a hazai csapat jutott a legjobb 16 közé.