37.p. Erõs 20 méteres lövése szállt kapu fölé.
38.p. Farkas ugratta ki a jobb szélen Simon Attilát, aki egy átvétel után lõtt, de Tarczy fogta a labdát.
45+1.p. Eszlátyi lapos lövését védte bravúrral Sebõk.
45+2.p. Vége az  elsõ félidõnek.
FÉLIDÕ: 0-0
46.p. Megkezdõdött a második játékrész.
48.p. Bal oldali beadás után Farkas lövését fogta Tarczy.
53.p. Völgyi készített le a bal oldalon Simon Andrásnak, utóbbi lövése kicsivel kapu fölé szállt.
55.p. Kiss kapott sárga lapot.
62.p. Cseréltünk, Farkas helyén Vass.
66.p. Madarász emelt a kapu mellé.
70.p. Nagy kapott sárga lapot.
72.p. Vass jobbról adott remek labdát a bal szélen érkezõ Simon Andrásnak, aki kicsivel a kapu fölé fejelt.
73.p. Bal oldali beadás után bevetõdve Cseri fejelt a jobb kapufa mellé.
74.p. Nagy sérült le, helyén Bohner.
75.p. Cseri lekészítése után Erõs lövését védte hatalmas bravúrral Sebõk.
77.p. Völgyi szabadrúgása után Simon Attila fejesét védte Tarczy.
79.p. Paku helyén Tóth.
81.p. Madarász kapott sárga lapot.
82.p. Egy ellentámadásból Cseri lekészítése után Eszlátyi lõtt kapu mellé.
84.p. Cserélt Soós Imre, Eszlátyi helyén Rajczi.
85.p. Rajczi máris sárga lapot kapott.

87.p. Vass passzolt Simon Andrásnak a bal szélen, akinek beadását Tóth a jobb oldalon érkezõ Simon Attilához adott, õ pedig a kimozduló kapus mellett a kapu hosszú oldalába rúgta kapásból a labdát! 0-1!
87.p. Cseri helyett Molnár a pályán
90.p. Lázár Zs. A. helyén Kulcsár.
90.p. 4 perc a ráadás.
90+3.p. Rajczi lövését védte hatalmas bravúrral Sebõk.
90+4.p. Berger József játékvezetõ lefújta a mérkõzést.
VÉGEREDMÉNY: 0-1 (0-0)
Az elsõ félidõben mezõnyfölényben játszottunk, de ezt sajnos gólra nem tudtuk váltani, veszélyes helyzeteket sem tudtunk kialakítani. Az elsõ játékrész a végére kiegyenlítetté vált, a félidõben reális eredmény a gól nélküli döntetlen.
A második félidõben a hazaiak kontratámadásokra rendezkedtek be, amibõl ugyan többször is veszélyeztetni tudtak. Csaptunk végig bírta erõvel, ennek köszönhetõen pedig egy szép összjáték után látványos találattal nagyon fontos 3 pontot tudtunk elhozni Kisvárdáról, hatalmas küzdelemben!
Folytatás jövõ héten vasárnap 14 órakor az M4 Sport kamerái elõtt, Soroksáron.