Vezette: Lovas L. (ifj. Kormányos G., Mohos M.)

Kozármisleny: Gõcze – Tasselmájer, Petrók,Fellai, Tóth Z. – Andruskó (Laki 46.), Nagy E. – Asztalos (Vég 60.), Berdó, Koplárovics (Karacs 79.) – Koller

Vezetõedzõ: Márton Gábor

Budaörs: Kozma (Eszterházy 45.) – Pleván, Hegedüs, Varga, Mihályi – Lászka, Tüske (Roni 53.), Horváth L. (Márkus 70.), Kollega – Farkas Á., Koós

Vezetõedzõ: Lucsánszky Tamás

Gólszerzõk: Berdó 17., Tóth Z. 45. (11-esbõl), Asztalos 57. illetve Lászka 28. a percben.

Sárga lap: Fellai 89. illetve Kozma a 44. percben.

2. percben Koplárovics két szép csel után a rövid sarok fele lõtte be a labdát, de nem volt érkezõ így Kozma felszedte a labdát.

6. percben Koplárovics beadásáról Berdó maradt le középen.

9. percben Koplárovics ugratta ki Berdót aki Kozma mellett a hálóba gurított, de a játékvezetõ lesállás miatt érvénytelenítette a találatot.

13. percben Koós lõtt Gõcze kapuja mellé.

A 15. percben Koplárovics ugratta ki Berdót, aki kapura tört és Kozma mellett a kapuba lõtte a labdát. 1-0.

A 18. percben Koós ugrott ki a leshatárról, nem tudta jól levenni a labdát és kisodródva mellé lõtt.

A 24. percben Koós ívelt a hosszúra amire a volt kozármislenyi Kollega K. érkezett, lövése az oldalhálóba vágódott.

A 25. percbenKoplárovics Béla kersztbe passzolt labdáját Asztalos tisztán lõtte kapura, de a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

A 28. percben egyenlített a Budaörs. Szöglet után felszabadított labdát Lászka 20 méterrõl, nagy erõvel védhetetlenül lõtte a kozármislenyi kapu jobb felsõ sarkába.

A 44. percben Nagy Erik támadta le a budaörsiek hátsó alakzatát, labát szerzett, Kozma kapus a 16-osonbelül szabálytalankodott ellene. A játékvezetõ kivárt, majd miután Berdó kihagyta a helyzetet a szabályok értelmében 11-est ítélt.

Az esetnél megsérült Kozma, így hosszú percekig állt a játék, míg a tartalék kapus is elfoglalta a helyét, már a 49. percbe fordult a mérkõzés. A letett labda mögé Tóth Z. állt és magabiztosan értékestette a büntetõt. 2-1.

Az elsõ félidõben két támadó szellemû csapat élvezetes csatáját láthattuk, amelyben a félidõ vége elõtt 11-esbõl szerzett góllal 2-1-es vezetéssel vonult pihenõre csapatunk.

Az 57. percben Nagy E. ugrata ki Asztalost, aki kapu fele húzott és a kapu jobb oldalába lõtt. 3-1.

Az 58. percben Lászka lövését hárította Gõcze.

A 63. percben Laki ívelt be egy labdát, amit Koplárovics visszafejelt, amely után Vég B. alig lõtt mellé.

A 67. percben Fellai szerzett labdát, majd kontratámadást indított, kiugratta Lakit aki egyedül vezette rá a labdát a vendégek kapusára, elhúzta mellette a játékszert, de Eszterházy elvetõdve hárított.

A 68. percben Kollega cselezett befelé, majd fölé lõtt.

A 71. percben Berdó tálalt Laki elé, de Kollega K. becsúszva szögletre mentett.

A 75. percben Kollegát ugratták ki, aki a kapujából kiérkezõ Gõcze felett emelt, szerencsére a labda a jobb kapufa mellé esett.

A 87. percben Tóth Z. ugratta ki Berdót aki a lövés pillantában megcsúszott, a labda pedig kapu fölé szállt.

Amíg az elsõ félidõben kiegyenlített játék folyt a pályán, addig a második félidõben egy sokkal jobban játszó Kozármisleny és az eredmény után futó Budaörs csatáját láthattuk. A Budaörs próbálkozott, de nem nagyon talált fogást csapatunkon, ezzel szemben játékosaink ha koncentráltabbak a befejezéseknél, nagyarányú, kiütéses gyõzelmet is arathattunk volna. 4-5 alkalommal is igencsak ígéretes helyzetet puskáztunk el egy-egy pontatlan passz vagy rossz megoldás következtében. Ennek ellenére gyõzelmünk nem forgott veszélyben és újabb sikerünknek köszönhetõen megszereztük tavaszi 20. pontunkat és a tabella 6. helyére léptünk fel!

Gratulálunk a CSAPATNAK, amelyrõl csak szuperlatívuszokban lehet beszélni!

Jövõ szombaton újabb hazai mérkõzésen az FTC II.-t fogadjuk!

Márton Gábor: Amit vártam, olyan is volt a mérkõzés. Véleményem szerint a Budaörs egy jó csapat, jó játékosok alkotják és jó játékra képesek. Nehéz mérkõzés volt, függetlenül attól, hogy 3-1 után “kivégezhettük” volna õket. Megérdemelt gyõzelmet arattunk, többet nem is nagyon tudok hozzáfûzni, mert kifogytam a pozitív jelzõkbõl.

Lucsánszky Tamás: Súlyos egyéni hibákkal megvertük magunkat. A védekezésben olyan helyezkedési hibákat és olyan pontatlanságokat követtünk el amivel nem lehet mérkõzést nyerni.