Kozármisleny: Gõcze – Tóth I. (Laki 60.), Éles, Finta, Tasselmájer – Kiss M., Kovács T., Tóth Z., Kollega – Koplárovics, Lauer (Nagy G. 80.)

PMFC: Dibusz – Simonfalvi, Nagy J., Todorovic, Törtei – Wittrédi (Horváth A. 90.), Regedei, Lantos, Covic (Nagy O. 53.) – Lovrencsics, Gyánó (Kvekveskiri 66.)

Sárga lap: Finta 60., Laki 84. illetve Wittrédi a 10. percben.

A Kozármisleny csapatából meghatározó játékosok – Berdó, Fónai, Andruskó – hiányoztak sérülés miatt.

Az 1. percben Regedei távolról tüzelt lövése alig ment mellé.

A 28. percben Gyánó fejelt fölé.

A 31. percben Kiss M. szabadrúgásáról alig maradt le Éles a hosszú oldalon.

A 35. percben Lauer adott nagyszerû labdát Kollegának, aki egy csel után fölé lõtt.

A 41. percben Regedei lõtt távolról, Gõcze könnyedén hárított.

Az elsõ félidõ kiegyenlített küzdelmet, de kevés helyzetet hozott.

A 47. percben Regedei elé került a labda a mislenyi 16-oson belül, aki bal lábbal az oldalhálóba lõtt.

Az 55. percben pécsi bedobást követõen Lovrencsics kapu fel fordult és hatalmast gólt lõtt a hosszú felsõbe. 0-1.

A 60. percben Todorovic szabadrúgásból lõtt kapu fölé.

A második félidõ eleje a PMFC-é volt, de vezetõ góljuk után lendületbe jött a Kozármisleny és többször is csak kicsi hiányzott, hogy egyenlítsen.

A 64. percben Kollega lõtt kapura távolról.

A 70. percben 2 percen belül 4. szögletét végezte el a hazai csapat, amely után Kollega lövésébe léptek bele. A következõ szögletnél Koplárovics vállalkozott lövésre, de blokkolták a kísérletet.

A 72. percben Kollega-Laki-Kollega kényszerítõ után utóbbi nagy helyzetben lõtt mellé.

A 77. percben Lovrencsics kapott kiugratást, amivel befordult, de fölé lõtt.

A 82. percben Kollega beadását kifejelték a védõk, Nagy G. lõhetett, majd nagy kavarodás után Dibusz kezében kötött ki a labda.

A 83. percben Kollega iramodott meg, majd 18 méterrõl lövésre vállalkozott, ha játékosunk ezúttal passzolni próbált volna, akkor Koplárovics ziccerben kaphatta volna a labdát.

A 85. percben röviden passzoltak haza védõink, amire lecsapott Nagy Olivér, de Gõcze jól jött ki kapujáb és bravúrral mentett.

A 87. percben Lantos nagy helyzetben, szemben állt hálóõrünkkel, de Gõcze hatalmasat védett.

Eseménydús végjátékban könnyedén kiegyenlíthetett volna csapatunk, de sajnos mindig volt egy-egy becsúszó láb, ami megakadályozta a gólszerzést.
Az elmúlt mérkõzésekhez képest sokat lépett elõre csapatunk és sok pozitívumot sikerült felfedezni a játékban és csapatként is egységesebbek voltunk, ami jó alap lehet a jövõre nézve.

A PMFC nem tûnt meggyõzõnek, ennek ellenére mégis nyerni tudtak.

Tartalékos csapatunk ezúttal küzdeni tudásban, akarásban kiválóan teljesített, sõt játékban is voltak ígéretes jeleneteink.

Kiss László: Sokat dolgoztunk, de nem eleget, még többet kell.

Márton Gábor: Nem éreztem azt, hogy alárendelt szerepet játszottunk volna. A helyenkénti jó játékunk engem is meglepett. Nagyot léptünk elõre hozzáállásban, fegyelemben, vállalkozó kedvben. Úgy gondolom, hogy a második félidõben igazából nekünk voltak helyzeteink. Lehet, hogy meg fognak érte róni, de nem emlékszem arra, hogy az átlövéseken kívül a PMFC-nek komolyabb kidolgozott helyzete adódott volna. Ma jól mûködött a csapatjátékunk, de sajnos a foci igazságtalan volt. Dolgozunk tovább, hogy meglegyen az elsõ sikerünk és elinduljunk felfele.