GYIRMÓT FC GYÕR: 40.p. Beliczky G., 46.p. Oross M.

KOZÁRMISLENY FC: 51.p. Vituska B. – Vég B., 51.p. Farkas Z. – Vég B., 69.p. Zsdrál M. – Fenyvesi O.

GYIRMÓT FC GYÕR: 53.p. Cseri T. – Fejes J., 79.p. Papp K. – Magasföldi J., 90+1.p. Erõs G. – Egerszegi T.

KOZÁRMISLENY FC: 32.p. Vattai B., 90+1.p. Varga B.

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

PIROS LAPOK:

KOZÁRMISLENY FC: nem volt

1.p. Elkezdõdött a mérkõzés. Mi tiszta sárgában játszunk, a hazaiakon kék-fehér szerelés van.

3.p. Vittuska végzett el jobbról, a kaputól 20 méterre egy szabadrúgást, amit Kardos fejelt szögletre.

6.p. Farkas bedobását Oross csúsztatta Papp elé, de Vattai jó ütemben érkezett, és tisztázni tudott. Ezután az asszisztens lest intett.

8.p. Nagy 23 méteres lövését védte Deli.

8.p. Zsdrál szemfülesen lecsapott a labdára, majd távolról lõtt a kapu mellé.

11.p. Lázár 28 méterrõl, középrõl lõtt jócskán kapu fölé.

11.p. Balog számította el a labda útját – aláfutott -, így Zsdrál elé került a labda, aki balról, 13 méterrõl lõtt, de Deli bravúrral hárítani tudott.

21.p. Papp adott a jobbösszekötõ helyén felfutó cserinek, de Farkas Z. jó ütemben érkezett és tisztázni tudott.

23.p. Farkas M. adott középre Orossnak, aki 18 méterrõl, kapásból lõtt kapu fölé.

26.p. Nagy távoli lövését Erõs blokkolta, a lepattanó pont a 16-os oldalvonalánál érkezõ Farkas Z. elé került, aki kapásból lõtt. Másodszorra Cseri állta útát a labdának.

28.p. Lázár adott elõre Beliczkynek, aki 20 métert futott a bal oldalon elõre a labdával, majd 17 méterrõl az oldalhálóba lõtt.

31.p. Papp adott jobbról a középen ékezõ Orossnak, aki rendkívül önzetlenül, amikor a kapuval szemben állt még jobbra akarta tenni a labdát a teljesen üresen érkezõ Cserinek, de így már egy védõ tisztázni tudott.

32.p. Vattai buktatta Cserit, amiért sárga lapot kapott.

33.p. Nagy emelt 18 méterrõl, jobbról kapunk fölé.

34.p. Cziráki ment Kardossal harcolva a labdáért. Jött Deli, de nem tudott labdához érni, azonban Kardosnak végül sikerült tisztázni.

35.p. Farkas Z. jobb oldalról adott középre, mejd ott Varga fejelt a kapu fölé.

36.p. Oross szándékozott labdát adni a jobb oldalon lendületbõl érkezõ Beliczkynek, de Vattai becsúszva tisztázni tudott.

38.p. Erõs félpályás szabadrúgását elõször Kardos tette kapura, majd Pappért a kapus keze elõtt labdába , ez azon nem eredményezett gólt.

40.p. Beliczky kényszerítõzött a pálya jobb oldalán Orossal, majd utóbbi védõérõl lefordulva, jobbal a kapu bal oldalába lõtt! 0-1!

45.p. Varga lõtt rendkívül erõtlenül 6 méterrõl, amit Deli könnyen fogott.

45.p. Nincs hosszabbítás. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 0-1

46.p. Elkezdõdött a második félidõ.

46.p. Lázár adott jobbról középre Orossnak, aki 5 méterrõl a léc alá tette a labdát! 0-2!

50.p. Cseri adott jobbra Beliczkynek, kinek lábáról Sólyom szögletre ütötte a labát.

51.p. Kettõt cserélt Szabó Zsolt. Turi és Vég állt be Farkas Z., illetve Vituska helyére.

53.p. Mi is cserélünk. Cseri helyett Fejes a pályán.

57.p. Cziráki elõször elfektette Grszlt, majd15 méterrõl amikor már csak Deli volt vele szemben a kapuba lõtt. 1-2.

59.p. Varga 5 méterrõl fejelt, amit Deli védett.

63.p. Turi lõtt a 16-osról, középrõl, de Lázár blokkolt.

65.p. Varga röviden ad haza. Oross próbálta a labdát megszerezni, ez azonban csak majdnem sikerült neki.

66.p. Oross adott Beliczkynek. Utóbbi balról emelt kapura, de a felsõ lécrõl kifelé pattant a kísérlet.

69.p. Utolsó cserelehetõségét is kihasználja a hazai csapat. Zsdrál helyett Fenyvesi a pályán

70.p. Oross adott be balról Beliczkynek, aki nem találta el jól a labdát.

73.p. Üres kapura lõhettek a hazaiak, de Graszl bravúrral kifejelte a labdát.

77.p. Kardos csúsztatott 16 méterrõl kapura, azonban Sólyom bravúrral hárított.

79.p. Újra cserélünk. Magasföldi áll be Papp helyett.

83.p. Erõs szöglete után Beliczky próbálkozott kétszer, majd Graszl még egyszer, azonban a védõk mindig blokkolni tudtak.

84.p. Erõs a másik oldalról végzett el szögletet, amit a hosszú oldalon érkezõ Kardos fejelt centikkel a kapu mellé.

89.p. Cziráki kapott labdát balról, majd középrõl jócskán a kapu fölé lõtt.

90.p. Varga kapott sárga lapot a hazaiaktól.

90.p. 3 perc a hosszabbítás.

90+1.p. Erõs helyett Egerszegi a pályán.

90+3.p. Vége a mérkõzésnek

VÉGEREDMÉNY: 1-2 (0-1)

A hazaiak kezdték jobban a mérkõzést, veszélyes helyzetet a 15. percig nem is sikerült kialakítanunk, nem úgy mint a hazaiaknak. Hátul a védõinktõl nem megszokott dolgokat láthattak a nézõk. Az viszont tény, hogy a hazaiak is csinálnak veszélyes dolgokat kapujuk elõtt, de ezeket mi nem tudjuk úgy kihasználni, mint ahogy teszik azt õk.

Ezután egy kicsit veszélytelenebbé váltak a hazaiak, de nekünk sem lettek veszélyesebb helyzeteink.

A 30. perc után folyamatosan kezdünk veszélyesebbek lenni, majd a 40, percben egy szép összjátékot követõen született meg a vezetõgólunk.

Az elsõ félidõben rendkívül sok volt a pontatlanság mindkét oldalon, ami a játék képét meglehetõsen befolyásolta.

A második félidõt nagyon jól kezdtük, azonban a kettõs kozármislenyi cserének köszönhetõen a hazaiak elkezdtek egyre veszélyesebben játszani, aminek az lett a vége, hogy gólt szereztek.

Utána majdnem kiegyenlítetté vált a játék, majd a 68. perctõl kezdve kis híján mindent egy lapra feltéve elkezdett támadni a Kozármisleny.

A mérkõzés utolsó részében a Kozármisleny nagyon sokat támadott, már-már mindent egy lapra feltéve, így viszonylag sok lehetõségünk volt a mérkõzés eldöntésére, ez azonban nem sikerült, de a hazaiak sem szereztek gólt, így 2-1-re nyertünk, megérdemelten.

A mérkõzés összképét tekintve megérdemelt gyõzelmet arattunk.

Folytatás jövõ héten szombaton, amikor 18.00-órakor fogadjuk hazai pályán az FC Ajkát.