GYIRMÓT FC: 54.p. Szabó Cs. – Tóth N.; 64.p. Czanik K. – Lajtos D., 70.p. Baumgartner A. – Polyák G.

KOZÁRMISLENY: 1-1 40.p. Laki Z.; 2-1 45.p. Laki Z.,

GYIRMÓT FC: 0-1 20.p. Baumgartner A., 2-2 77.p. Kozmér 11-esbõl

KOZÁRMISLENY: 57.p. Kovács T., 63.p. Tasselmájer T.

GYIRMÓT FC: 28.p. Szabó Cs., 50.p. Baumgartner A.; 63.p. Tóth N., 84.p. Weitner Á.

KOZÁRMISLENY: 77.p. Tasselmájer T.

GYIRMÓT FC: nem volt

TUDÓSÍTÁS

15.P. Mezõnyfölényben játszunk, de kapura még nem voltunk veszélyesek.

20.p. 0-1 Jobb oldalon Czanik vitte fel a labdát, majd Bognár elé passzolt, aki egybõl beadta és a hosszú oldalon érkezõ Baumgartnernek. A középpályás a bal oldalról, 15 méterrõl nagy erõvel bombázott a léc alá úgy, hogy egy védõ a gólvonalról fejjel akart menteni, de csak beljebb segítette a labdát.

28.p. Bognár 25 méteres lövése ment mellé.

39.p. Tóth Balázs másodszor kell ápolni. Elõször az orra vérzett, most a fejbõre szakadt fel. 10 emberel játszunk.

40.p. 1-1 Koplárovics jobb oldali beadását Laki középrõl vágta a hálóba.

45.p. 2-1 Tóth passzolt Laki elé a bal oldalra, aki 10 méterrõl a bal oldalról lõtt a bal alsó sarokba.

SZÜNET 2-1

46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

52.p. Bognár egy kisszöglet után átívelt a hosszú oldalon érkezõ Tóth Balázsnak, aki fejesét a hazai kapus bravúrral védte.

65.p. Tasselmájer lövését védte Deli.

73.p. Tóth Norbet lövését védte a hazaiak kapusa.

74.p. Laki lövését védte a hazaiak kapusa.

76.p. Tóth Norbertet buktatta Tasselmájer 11-es, és sárga lap, s mivel volt egy sárgája a hazai játéosnak, a játékvezetõ kiállította.

77.p. 2-2 a büntetõt Kozmér magabiztosan értékesítette.

78.p. Weitner lõtt 18 méterrõl, de a hazai kapus bravúrral védett.

88.p. Weitner lövését ütötte szögletre a hazai kapus.

90.p. Kozmér hatalmas bombáját védte a hazaiak kapusa bravúrral.

92.p. Lajtos lõtt ziccerbõl mellé.

VÉGEREDMÉNY 2-2

EDZÕI NYILATKOZATOK:

MÁRTON GÁBOR A KOZÁRMISLENY  VEZETÕEDZÕJE:

Az elején jobban játszott a Gyirmót, de ennek ellenére 5 perc alatt fordítottunk. A mérkõzést is meg tudtuk volna nyerni, de a játékvezetõ hibái miatt ez ma nem sikerült.

KIPRICH JÓZSEF A GYIRMÓT FC VEZETÕEDZÕJE:

Az elsõ 30 percben el kellet volna döntenünk a találkozót, de sajnos akkor nem tudtuk berúgni helyzeteinket. Tóth Balázs sérülése miatt tízen voltunk, és ezt kihasználta a hazai csapat. A végén egyenlítettünk, de ez ma kevés volt. A sorsunk már a Pécs kezében van, de természetesen nem adjuk fel!

ÖSSZEGZÉS: Az elsõ 30 percben úgy játszottunk, mint az álom. Gyakorlatilag csak nálunk volt a labda, és vezettünk. A hazaiak nem jutottak el kapunkig. Tóth Balázs ápolása miatt azonban tizen maradtunk, és ezt a hazaiak kihasználták.

A fordulás után Kiprich József átszervezte a csapatot, de ekkor már nem játszottunk olyan jól, mint az elején. A végén felcsillant a remény, amikor egyenlítettünk, de mára már nem maradt több gól, így meg kellett elégednünk az egy ponttal.