Kiskorpád: Csajági – Sznapek, Kovács G., Takács N., Fülöp (Komáromi 62.) – Lukács, Dávid, Páger, Pápai (Kuti 70.), Sulcz – Németh J. (Szaka 75.)

Vezetõedzõ: Weimann G.

Kozármisleny: Sólyom – Fodor, Balaskó, Fellai, Vég – Andruskó, Koller – Ato, Godslove (Eszlátyi 58.), Karacs (Rácz 46.) – Berdó (Laki 70.)

Vezetõedzõ: Márton Gábor

Gólszerzõk: Andruskó 2 (mindkettõ 11-esbõl), Eszlátyi 2 (az elsõt 11-esbõl), Berdó.

A szezon elsõ tétmérkõzésén Kiskorpádon lépett pályára NB II-es labdarúgó csapatunk, a tét a Magyar Kupa legjobb 64 közé jutás volt.

A 20. percben Vég Bence szépen lépett be a támadásba, majd a 16-os vonalánál egy rossz ütemû becsúszó lába eltalálta. Mivel a 16-os vonala már a büntetõ terület része, ezért a játékvezetõ jogosan ítélt 11-est. A labda mögé Andruskó állt és értékesítette a lehetõséget. 0-1.

A 25. percben Karacs Rolandot rántották vissza a hazai 16-oson belül, így a játékvezetõ ismét büntetõt ítélt. Ahogy az elõzõ alkalommal, úgy most is Andruskó hajtotta végre a 11-est és a kapus mozgásával ellentétesen, magabiztosan duplázta meg az elõnyt. 0-2.

A 41. percben Godslove szöglete után Berdó emelkedett a legmagasabbra és szépen bólintott a hazai kapuba. 0-3.

A 65. percben Vég Bence beadásába az egyik védõjátékos kézzel ért hozzá, így következett a 3. mislenyi 11-es. A végrehajtó ezúttal Eszlátyi István lett, aki belõtte a Kozármisleny 4. gólját.

A 83. percben Rácz látványos cselekkel forgatta meg védõjét, majd szép beadást követõen Eszlátyi közelrõl fejelt a hálóba. 0-5.

Márton Gábor: Amiért jöttünk azt teljesítettük. Helyenként jó játékot bemutatva megérdemelten nyertünk.