LÉBÉNY SE – GYIRMÓT FC GYÕR II 1-6 (0-3)
JÁTÉKVEZETŐK: Radasics Csaba – Németh Imre, Máté Márk
LÉBÉNY SE: Csiszár Piedl L. – Bencze R. (Póli J. – 81.p.), Sallai D., Benkovics B., Csáfordi D., Barabás N., Rácz M., Varga Z. (Máté R. – 74.p.), Kocsis M. Z., Folkmayer M., Harczi Zs. (Frank G. – 61.p.)
VEZETŐEDZŐ: Berta József
GYIRMÓT FC GYŐR II: Szebényi D. – Veres M., Molnár M., Szigeti N., Szekeres K. – Tóth L. (Tar P. – 57.p.) – Dávid L.(Pintér M. – 71.p.), Takács T., Füleki N., Szegi V. – Kovács Zs. (Horváth D. – 63.p.)
VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila
12.p. Veres adott remek labdát a középen érkező Dávid L. elé, aki egy átvétel után 9 méterről kilőtte a bal alsó sarkot! 0-1
14.p. Egy hazai felszabadítási kísérletbe lépett bele Kovács Zs., a játékszer pedig a bal alsó sarokig pattogott! 0-2
18.p. Jobb oldali szöglet után Kovács készített Dávid elé, utóbbi pedig a kapu jobb oldalába lőtt! 0-3
53.p. A Kovács buktatásáért megítélt 11-est magabiztosan értékesítette Füleki! 0-4
67.p. Az első felnőtt bajnoki mérkőzésén pályára lépő Horváth Dávid adott Szeginek, utóbbi a jobb szélen érkező Tar elé tálalt, aki egy átvétel után hatalmas gólt lőtt a felső léc alá! 0-5
71.p. A jobb szélen érkező Horváth D. kapott jó labdát, majd lőtt félmagasan a bal keze felé elmozduló kapus helyére! 0-6
90.p. Egy buktatásért megítélt büntetőt lőtt Sallai a bal alsó sarokba. Szebényi az irányt eltalálta, de hárítani már nem tudott. 1-6
VÉGEREDMÉNY: 1-6 (0-3)
Már az első perctől kezdve támadólag lépett fel csapatunk, s a mérkőzés első negyedében lőtt három gólunkkal lényegében el is döntöttük a mérkőzés végkimenetelét, ugyanis addig, illetve az után is mi támadtunk, az egyáltalán nem durván, java részt csak védekező hazaiak térfelén pattogott a mérkőzés nagy részén a labda. Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk, amely akár nagyobb arányú is lehetett volna.