LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: 46.p. J. C. A. Quientero – Baldauf K., 46.p. G. H. A. Griffiths – Tóth G., 74.p. Tajthy T. – N. Maksimovic

GYIRMÓT FC GYÕR: 61.p. Lázár P. – Magasföldi J., 66.p. Sós M. – Farkas Máté, 77.p. Kelemen P. – Cseri T.

LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: 24.p. L. Arsic, 81.p. N. Maksimovic

GYIRMÓT FC GYÕR:82.p. Magasföldi J. 88.p. Lengyel D.

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

1.p. Elkezdõdött a mérkõzés.

4.p. Sekour 20 méteres lövését fogja magabiztosan Holczer.

6.p.Quintero jobbról, a 16-os vonaláról adott volna középre, azonban Fejes ezt önfeláldozóan megakadályozta.

7.p. Tóth kapott jobbról labdát, majd a kapusra vitte rá azt, azonban a jól kimozduló Markek a 11-es pontál becsúszva szerelni tudta csatárunkat.

9.p. Fejes a jobb szélrõl jó észrevétellel adott középre, de a beadása éppen, hogy magas volt Kelemennek, aki középen helyezkedett.

12.p. Arsic végzett el egy szabadrúgást kapunktól 22 méterrõl. A labda elõször lepattant a sorfalról, majd pedig Tajthy rosszul találta el a játékszert, így az jócskán elkerülte kapunkat.

17.p. Madarász jó meglátással, gyorsan végzett el egy bal oldali szabadrúgást. A labdát Illés kapta a szélen, majd középre adott, de Supic szögletre tisztázni tudott. A sarokrúgás után kipattant a labda, amit 35 méterrõl Fejes lõtt kapura. A távoli lövés nem volt túl sikeres, de

18.p. Illés adott jobbról középre, de Supic tisztázott, azonban pont Illéshez került a labda, aki gyönyörûen középre cselezett, majd a kapuval szembõl, 18 méterrõl lõtt, centikkel a bal kapufa mellé.

20.p. Arsic passzolt a bal oldalon érkezõ Eszlátyinak, aki középre adott, ahol Griffiths érkezett bevetõdve, és a labdát a kapunk jobb alsó sarkába juttatta. 1-0.

23.p. Illés adott be jobbról, szögletbõl, varázsolta a labdát Tóth fejére, csatárunk azonban középrõl centikkel a kapu fölé csúsztatott.

24.p. Arsic kapott sárga lapot a hazaiaktól.

27.p. Laki vitte jobbról gyönyörûen középre a labdát, több védõt is kicselezve, azonban a végén a bal alsó sarokba tartó lövését Markek védte.

33.p. Tajthy vitte középen a labdát, majd 20 méterrõl, középrõl lõtt, azonban Lengyel önfeláldozóan beleugrott a labdába, így blokkolni tudott.

41.p. Arsic kapott középen labdát Tajthytól, azonban hátulról, gyönyörûen felszabadított Lázár.

42.p. Egy bal oldali pápai szöglet után a kapunktól 1 méterre álló Nagyhoz került a labda, aki úgy ért hozzá, hogy onnan kifelé pattant a játékszer.

44.p. Dóczi és Quintero összjátékát akasztotta meg a jó ütemben közbelépõ Illés a 16-osunk vonalánál, így nem alakult ki gólhelyzet.

44.p. Tóth adott jobbról a bal oldalon érkezõ Laki elé, aki centikkel lemaradt a labdáról.

45.p. Sekour lövését védi bravúrral Holczer.

45.p. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 1-0

46.p. Elkezdõdött a második félidõ. A szünetben kettõs cserét hajtott végre a Lombard Pápa. Nem jött ki a második játékrészre Quintero és Griffiths. Beállt Baldauf és Tóth G.

47.p. Németh adott jobbról középre Eszlátyinak, aki kapásból lõtt, ám Kardos önfeláldozóan beleugrott a labdába, így blokkolni tudott.

50.p. Baldauf adott középre Eszlátyinak, de Lázár szépen lelopta a pápai játékos lábáról a labdát.

51.p. Eszlátyi vezette védelmünkre a labdát, amikor Sós jó ütemben érkezve állította meg a Lombard támadóját.

52.p. Eszlátyi adott középre Sekournak, aki megindult kapunk felé, végül pedig Lengyel mentett szögletre bravúrral.

57.p. Madarász 18 méteres szabadrúgás szállt centikkel a kapu fölé.

58.p. Madarász indította saját térfelünk közepérõl Lakit, azonban az indítás kicsit hosszúra sikerült, így csatárunk nem tudta azt elérni.

61.p. Sisa Tibor is cserére szánja el magát, Lázár helyett Magasföldi a pályán.

66.p. Ismét cserélünk, Sós helyett Farkas Máté a pályán.

69.p. Arsic szerzett labdát kapunktól 24 méterre, majd 18 méterrõl lõtt, de a labda a kapunk fölé ment. Ha a labda alacsonyabban száll, akkor sem lett volna nagy bej belõle, ugyanis Holczer rajta volt a lövésen.

74.p. Elhasználja utolsó cserelehetõségét is Tóth Bálint. Tajthy helyett Maksimovic a pályán

75.p. Arsic vitte kapunkra a labdát, azonban Lengyel hátulról becsúszva gyönyörûen szerelt.

77.p.Ismét cserélünk. Kelemen helyére Cseri áll be.

81.p. Arsic szögletér Eszlátyi fejelte kapura, de Holczer Magabiztosan védett.

81.p. Maksimovic kapott sárga lapot.

82.p. Illés 23 méteres szabadrúgását sarokkal toldotta meg Lengyel, de a labda így sem került a kapuba.

82.p. Magasföldi kapott sárga lapot.

83.p. Egy rosszul kifejelt labdát Eszlátyi rúgott kapásából, 12 méterrõl a kapunk jobb oldalába. 2-0.

86.p. Madarász adott balra Tóthnak, aki középre adott, ahol a védõit lehagyó Laki érkezett üresen, és csak az üres kapuba kellett betalálnia! 2-1!

88.p. Lengyel is besárgult.

90.p. 2 perc a hosszabbítás.

90+2.p. Eszlátyi vitte kapunkra a labdát, azonban Holczer jól kimozdulva káprázatosan hárítani tudott.

90+2.p. Vége a mérkõzésnek

Az elsõ 15 percben támadólag léptek fel a csapatok. Mi is és a pápaiak is alakítottak ki folyamatosan helyzeteket. Eddig élvezhetõ mérkõzést látnak az eddig nem túl nagy számú szurkolók.

Ezután egy kicsit mezõnyfölénybe került a Pápa, amit ki is használtak a hazaiak. De ezen idõszak alatt is vezettünk szép támadásokat, voltak jó lövéseink, de azok nem találtak utat a kapuba.

A félidõ hátralévõ részében már nem alakult ki veszélyes helyzet, leginkább mezõnyjáték folyt.

A szünetben kettõs cserét hajtott végre Tóth Bálint, aminek meg is lett az eredménye, de ezt gyorsan le tudtuk reagálni.

A második játékrészben mezõnyjáték folyt, kevés lövéssel.

A találkozó hajrájára felpörögtek az események. A csapatok támadóbban léptek fel, aminek eredményekén születtek is gólok. A mi találatunk egy gyönyörûen kijátszott akciót követõen született.

A mérkõzés krónikájához hozzátartozik, hogy a Lombard Pápa a hétvégén nem játszik válogatott szünet bajnoki mérkõzést, ellentétben velünk, így nekik több idejük van pihenni, ezáltal több meghatározó játékosukat is fel tudták vonultatni, azonban még így is volt esélyünk a pontszerzésre.

Folytatás szombaton, amikor a Vasas FC-hez látogat csapatunk.