Vezette: Gáspár András (Keszthelyi Tamás, Farkas Gergő)

Gyirmót II: Kecskés – Major, Wágenhoffer (Görcs sz), Lányi B., Nahirnij – Tarsoly – Bagó (Babayigit 90), Kovács D., Király P., Ominger B.(Nagy K. 67) – Mayer Á.

Vezetőedző: Ördög József

Bicske: Illés – Lapos (Dencinger sz), Bozsoki, Lakatos G., Varga L. – Gaszner, Bori, Marsa (Kincses 79), Vékony – Kovács P.(Németh J. 87), Sóron

Vezetőedző: Csordás Csaba

Gólszerző: Sóron (0-1) az 53, Mayer Á., (1-1) a 64., Rátonyi (2-1) a 90. percben

Kiállítva: Lakatos G. (Azonnali piros lap az asszisztens megsértéséért) a 93. percben.

53.perc: Gaszner tört kapura a jobb oldalon, átesett a kivettődő Kecskésen, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, amiből Sóron jobbal a kapu jobb oldalába lőtt (0-1).

64.perc: Egy kapu előtti kavarodás után Mayer Ádám spiccel 8 méterről a kapu bal oldalába lőtt (1-1).

90.perc: Bagó tálalt mesteri labdát a bal összekötő helyén felfutó Rátonyi elé, aki gyorsaságát kihasználva kapura tört, majd 15 méterről a kimozduló Illés mellett jobbal a bal alsó sarokba lőtt (2-1).

Visszafogott, sok hibával tarkított első játékrészt követően szűk egyórai játék elteltével előnybe került a vendégcsapat, de az agilisan és taktikusan játszó, fokozatosan feljavuló csapatunk megérdemelten fordította javára az eredményt.

Ördög József: A találkozó elején masszívan védekezett a Bicske, nem találtuk játékuk ellenszerét, de vezető góljuk után azonban nekünk is szerkezetet kellett váltani, ami után feljavultunk és fölénybe is kerültünk. Örülök, hogy végre hátrányból is tudtunk nyerni.

Csordás Csaba: Agyonnyert mérkőzést veszítettünk el. Jól kezdtünk, de később látványosan visszaesett csapatunk teljesítménye. Megemelem a kalapomat a hazaiak előtt, akik jobban akarták a győzelmet.