2024.04.21. 17.00 (vasárnap) | Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont | Merkantil Bank Liga NB II, 29. forduló

Játékvezetők: Zimmermann Márió - Punyi Gyula, Márkus Péter - Nagy Róbert

Aqvital FC Csákvár: Zelizi - Szalai P., Karacs D., Gregor Z., Murka - Mészáros D. - Gazdag, Farkas A., Ominger G., Szakály D. - Nagy Z. I Vezetőedző: Tóth Balázs

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi - Lányi, Hudák, Csörgő, Hajdú - Kovács M., Kovács D. - Kicsun, Madarász, Medgyes - Adamcsek I Vezetőedző: Tamási Zsolt

1' Elkezdődött a mérkőzés.

1' Kicsun lépett ki a lesre játszó védők mögül, kapura tört, de hosszan szöktette magát azt utolsó pillanatban, így Zelizi menteni tudott.

11' Medgyes- Madarász bal oldali összjátéka után, utóbbi 16 m-ről jobbal lőtt, a labda azonba a védőkről szögletre pattant.

13' A tizenhatos előterében középen Adamcsek készítette le a labdát a bal oldalon érkező Medgyes elé, akinek 15 m-es lövése után a labda a bal alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.

21' Madarász indította a kezdőkörből a bal oldalon felfutó Medgyest, aki két cselt követően jobbal 16 m-ről lőtt, de Zelizi védeni tudott.

32' Adamcsek végzett el szabadrúgást középről 30 m-ről, de jobb lábas lövése után a labda a kapu fölé szállt.

39' Zelizi felszabadítása után a szél a labda alá kapott, amely így visszapörgött, Adamcsek lecsapott rá az alapvonalról visszapasszolt az érkező Kicsun elé, aki 8 m-ről jobbal nagy erővel a kapu bal oldalába lőtt. 0-1.

45' + 1 perc hosszabbítás.

Félidő: 0-1.

Félidőben cserélt a hazai csapat: Gazdag helyett Yablonskyi folytatja a mérkőzést.

46' Elkezdődött a második félidő.

51' Madarász kapott sárgalapos figyelmeztetést Mészáros lerántásáért.

60' Szakály ívelt szabadrúgásból a vendég kapu elé, de a támadókat megelőzve Hársfalvi menteni tudott.

64' Kovács M. remek ütemben tört kapura a bal oldalon, beadása után a védőkön felperdülő labda a hosszú saroknál érkező Lányi elé került, ő azonban 12 m-ről kapásból a kapu felé lőtt.

64' Kettős hazai csere: Mészáros D. helyett Juhász L. illetve Szakály D. helyett Simon A. folytatja a mérkőzést.

68' Madársz M. helyett Szegi folytatja a mérkőzést.

70' Szalai szép cselekkel tört kapura a jobb oldalról, de miután igazán veszélyt okozhatott volna kapunkra, a jó ütemben kivetődő Hársfalvi mentett.

75' Juhász ívelt kapunk felé bal oldali szabadrúgásból, de a rövid sarokra tartó labdát Hársfalvi ki tudta tenyerelni.

76' Jobb oldali támadást közben Simon A. ívelt a hosszúsaroknál érkező Nagy Z. felé, aki 8 m-ről fejelt, de Hársfalvi védeni tudott.

78' Kicsun kapott sárgalapos figyelmeztetést.

84' Kettős hazai csere: Gregor helyett Babos, és Farkas helyett Dencinger folytatja a mérkőzést.

85' Kicsun helyett Molnár J. lépett a pályára.

89' Medgyes jobb oldali beadását követően a jobb összekötő helyénél érkező Szegi a védőjét megelőzve 8 m-ről a jobb alsó sarokba fejelt. 0-2.

90' +3 perc hosszabbítás.

92' Adamecsek helyett Erdei lép a pályára.

Mérkőzés vége: 0-2.