2024.04.07. 16.00 (vasárnap) | Siófok, Siófok Városi Stadion | Merkantil Bank Liga NB II, 27. forduló

Játékvezetők: Gaál Ákos - Király Zsolt, Kulman Tamás - Lovas László

BFC Siófok: Winter - Varga B., Varjas Z., Hegedűs J., Vékony Z. - Posztobányi - Major G., Gyurkits G., Kitl M. - Németh B., Dénes Cs. I Vezetőedző: Vukmir Dragan

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi - Lányi B., Hudák D., Csörgő V., Szegi V. - Szőke G., Kovács M. - Kicsun, Madarász M., Medgyes Z. - Adamcsek I Vezetőedző: Tamási Zsolt

1' Elkezdődött a mérkőzés.

6' Kicsun tört kapura, majd lőt 11 m-ről, de lövését Winter D. hárította.

13' Dénes Cs. szerzett labdát, majd 5 m-ről leadott lövését Hársfalvi bravúrral hárította.

18' Szegi fejelt 7 m-ről, de lövése nem találta el Winter kapuját.

21' Kovács M. félpályáról leadott lövésére érkezett Hudák D., aki 5 m-ről a kapu fölé lőtt.

27' Lányi lövését Winter a mezőnybe öklözte, a kipattanóra Medgyes érkezett, majd passzolt Madarász elé, aki 10 m-ről az üres kapuba lőtt. 0-1.

30' Csörgő V. kapott sárgalapos figyelmeztetést.

34' Németh B. fejelt 8 m-ről, a kapura tartó labdát Hársfalvi hárította.

41' Szegi és Kitl részesült sárgalapos figyelmeztetésben.

42' Medgyes tört kapura és lőtt 7 m-ről, de Winter hárította a leadott lövést.

45' +2 perc hosszabbítás.

Félidő: 0-1.

46' Elkezdődött a második félidő.

46' Hudák helyett Hajdú Á. folytatja a mérkőzést.

46' Egy kapu előtti kavarodást követően Dénes Cs. talált be Hársfalvi kapujába. 1-1.

49' Madarász ugratta ki Kicsunt, aki jobbal 18 m-ről lőtt a kapu jobb oldalába. 1-2.

50' Hegedűs J. kapott sárgalapos figyelmeztetést.

52' Hármas hazai csere: Kitl, Gyurkits, Hegedűs J. helyett Svedyuk, Szedlár, és László D. folytatja a mérkőzést.

58' Kovács M. 16 m-ről leadott lövését Winkler bravúrral hárította, a kipattanót Madarász éles helyzetből centikkel a kapu mellé lőtte.

61' A hazai csapat vezetőedzője Vukmir Dragan részesült sárgalapos figyelmeztetésben.

62' Egy jobb oldali beadást követően Németh B. érkezett, aki 8 m-ről fejelt, de a labda centikkel hagyta el a kapunkat.

65' Kovács M. részesült sárgalapos figyelmeztetésben.

68' Adamcsek helyett Molnár J. lép a pályára.

68' Major G. helyett Schildkraut a pályán.

70' Madarász egy remek egyéni alakítás után 10 m-ről a kimozduló kapus mellett a jobb alsó sarokba helyezett.1-3.

75' Kicsun helyett Kovács D. folytatja a mérkőzést.

76' Egy bal oldali szöglet után Posztobányi a jobb alsó sarokba fejelt. 2-3.

79' Szőke G. részesült sárgalapos figyelmeztetésbe.

88' Medgyes kapott sárgalapos figyelmeztetést.

89' Madarász helyett Erdei lép pályára.

90' +5 perc hosszabbítás.

94' Medgyes szerzett labdát az ellenfél tizenhatosán belül, keresztbe ívelését az ötös vonalában berobbanó Molnár J. elől a védők kifejelték a labdát, ami Erdei 10 m-ről a kapu bal alsó sarkába vágott. 2-4.

Mérkőzés vége: 2-4.