2024.03.31. 17.00 (vasárnap) | Ajka, Ajkai Városi Sportcentrum | Merkantil Bank Liga NB II, 25. forduló

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán - Sinkovicz Dániel, Ring Kevin - Sipos Tamás

FC Ajka: Szabados - Szűcs, Kenderes, Tar, Csemer - Babos, Tajthy T., Zsolnai, Csizmadia Z., Nagy K., - Szarka I Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi - Polgár, Hudák, Csörgő, Szegi - Szőke, Kovács M. - Kicsun, Madarász , Medgyes - Adamcsek I Vezetőedző: Tamási Zsolt

1' Elkezdődött a mérkőzés.

6' Csemer végzett el szabadrúgást 25 m-ről, laposa lövése után a labda kettő lábon is megpattanva a bal alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.

14' Nagy K. tört be a büntetőterületen belülre, majd 13 m-ről jobbal a kapu fölé lőtt.

19' Zsolnai bal oldali szögletét követően a középen lendületből érkező Szarka 6 m-ről a kapu fölé fejelt.

26' Polgár vezette fel a labdát középen, majd 22 m-ről jobbal lőtt, a labda a védőkről szögletre pattant.

27' Madarász bal oldali szöglete után Szabados tenyerelte ki a labdát, az érkező Adamcsek 15 m-ről jobbal a jobb kapufa mellé lőtt.

37' Zsolnai helyett Sejben V. folytatja a mérkőzést.

38' Nagy K. tört előre a bal oldalon, majd Polgár mellett csinált egy cselt, ami után 13 m-ről jobbal a kapu fölé lőtt.

40' Kicsun futott fel jó ütemben a jobb oldalon, beadása után a középen érkező Madarász lövése után a labda a védők lábán megpattant, így Szabados hárítani tudott.

41' Medgyes játszott tisztára magát a bal oldalról, majd 18 m-ről jobbal lőtt, de a labda a jobb kapufa mellé szállt.

44' A középen felzárkózó Csizmadia Z. lőtt 17 m-ről jobbal, de Hársfalvi hárítani tudott.

45' + 1perc hosszabbítás.

Félidő: 0-0.

46' Elkezdődött a második félidő.

49' Szegi kapott sárgalapos figyelmeztetést Babos buktatásáért.

56' Nagy K. adott labdát a jobb oldalon kapura törő Csizmadia Z. elé aki a labdaátvétel pillanatában ütközött Csörgővel, ami után a játékvezető büntetőt ítél, amiből Szarka ballal a jobb felső sarokba lőtt. 1-0.

66' Kettős hazai csere: Szarka helyett Borsos F. és Csizmadia Z. helyett Pantovic folytatja.

67' Kettős csere csapatunknál is: Adamcsek és Kovács M. helyett Erdei és Hajdú a pályán.

73' Szegi került óriási helyzetbe a bal oldalon, de 10 m-ről leadott jobb lábas lövése után Szabados hárította a rövidsarokra tartó labdát.

75' Sejben V. kapott sárgalapos figyelmeztetést.

76' Kettős csere a hazai csapatnál: Nagy K. és Tajthy T. helyett Görgényi és Horváth P. folytatja.

77' Hármas csere csapatunknál: Madarász, Szegi és Kicsu helyett Takács R., Kovács D. és Jova B. a pályán.

78' Boros F. kapott labdát, majd tört kapura, de 14 m-ről jobbal a jobb kapufa mellé lőtt.

85' Kovács D. 16 m-ről lőtt jobbal, de a labda a kapu fölé szállt.

89' Jova adott jó labdát bal oldalról a középen érkező Medgyes elé, aki az átvételt követően ballal 10 m-ről lőtt, de Szabados védeni tudott.

90' + 5 perc hosszabbítás.

91' Babos B. tört előre a jobb oldalon, majd passzolt az érkező Borosos elé, aki 12 m-ről a kapu fölé lőtt.

Mérkőzés vége: 1-0.