GYIRMÓT FC GYŐR - AQVITAL FC CSÁKVÁR

2021.01.23. 11:00 | Felkészülési mérkőzés | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion, 3-as pálya

Játékvezetők: Görög Márió - Bertalan Dávid, dr. Bede Tamás

Gyirmót FC Győr: Rusák - Major M., Németh B., Széles, Szegi - Nagy P., Vass, Vogyicska - Herjeczki, Lencse, Heffler | Vezetőedző: Csertői Aurél

Aqvital FC Csákvár: Markek - Koch, Daru, Kocsis B., Sejben, Mészáros, Major G., Vaskó, Kártik, Madarász, László | Vezetőedző: Visinka Ede

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

10.p. Németh Bence maradt a földön egy rossz lépést követően és a jobb térdét fájlalta, aki nem tudta folytatni a játékot, így Hajdú játszik a helyén.

16.p. Szegi szerzett labdát az ellenfél tizenhatosa előtt, majd adott Vogyicskához, akki Lencse elé tálalt. Támadónk 16 méterről jobbal a bal alsó sarokba tekert. 1-0

23.p. Egykipattanó labdát lőtt Nagy Patrik kapásból centikkel a jobb oldali kapufa mellé.

35.p. A mérkőzés első perceiben megsérült Németh Bencét mentővel kórházba kellett szállítani, pontos diagnózis a vizsgálatok után várható. Védőnknek mielőbbi felépülést kívánunk.

Félidő 1-0

46.p. Elkezdődött a második játékrész. A félidőben pályára lépett Horváth Olivér és Simon, Herjeczki és Heffler pedig elhagyták a játékteret.

74.p. Vörös lépett ki védőink között, azonban a remekül kkimozduló Rusák felvette előle a labdát.

Végeredmény 1-0