GYIRMÓT FC GYŐR - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2022.08.21. 17:30 | Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion | Merkantil Bank Liga NBII., 5. forduló

Játékvezetők: Sipos Tamás - Szalai Dániel, Kovács Gábor (1980) - Berényi Tamás

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi - Szegi, Csörgő, Polgár, Helembai - Nagy P., Vass Á., Hajdú - Pethő, Simmon A., Medgyes I Vezetőedző: Csertői Aurél

Credobus Mosonmagyaróvár: Slakta - Szabó R., Czingráber, Debreceni, Jasarevic, Horváth K., Boros, Illés, Nagy Z., Gáncs, Végh I Vezetőedző: Varga László

1. perc Elkezdődött a mérkőzés

6. perc Nagy P. a védők által kirúgott labdát 28 méterre a kaputól igazítás nélkül a jobb alsó sarokba rúgta. 1-0

12. perc Nagy P. ugratja Simon A.-t, akit Debreceni A. buktat, így a játékvezető a 11es pontra mutat.

13. perc Nagy P. érvényesíti a megítélt büntetőt. 2-0

19. perc Medgyes Z. tör befele a bal oldalon, majd az alapvonalról készít Nagy P. elé, aki igazítás nélkül ballal lő kapura, de a labda a felsőlécről visszapattant a mezőnybe.

37. perc Medgyes Z. bal oldalról vezeti rá a labdát védőjére, majd cselt követően teker kapura, de lövését Slakta B. magabiztosan hárította.

43. perc Helembai M. sérülés miatt hagyja el a játékteret, helyére Nahirnij A. érkezik.

45. perc Czingáber M. kapott sárgalapos figyelmeztetést

46. perc Félidő 2-0

46. perc Elkezdődött a második játékrész

46. perc Félidőben cserélt a vendég csapat Horváth K. és Boros G. hagyta el a játékteret, helyükre Monori N. és Nagy Kevin Zs. érkezett.

49. perc Illés D. jobb oldalról íveli kapu elé a szabadrúgást, amiből kapu előtt kavarodás alakul ki és Monori N. 5 méterről a kapuba rúgja a labdát. 2-1

52. perc Szegi V. jobb oldali beadására Simon A. érkezik és két védő közül bevetődve fejel kapura, de fejesét Slakta B. hárítani tudta

59. perc Szabó R. kapott sárgalapot Simon A. ellen elkövetett szabálytalanságáért

66. perc Vendég csapat ismét cserél, Jasarevic M. és Gáncs B. hagyta el a pályát, helyettük Dezamits D. és Sajbán M. érkezett

71. perc Pethő B. helyére Soltész D. érkezett

73. perc Szegi V. jobb oldalról tör be a 16-oson belülre, akit Végh B. becsúszva szabálytalanul állít meg, így a játékvezető ismét a büntető pontra mutat.

74. perc Nagy P. érvényesítette a megítélt büntetőt 3-1

85. perc Simon A. helyére Herjeczki K. érkezik

90. perc Mérkőzés vége 3-1