GYIRMÓT FC GYŐR - FC AJKA

2021.04.04. 16:30 | Merkantil Bank liga, 30. Forduló | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion

Játékvezetők: Csonka Bence - Király Zsolt, Ország Péter - Kovács Gergely

GYIRMÓT FC GYŐR: Hársfalvi - Major, Hudák, Széles, Kirják - Vass Á. - Radics, Hajdú - Vogyicska - Simon, Lencse I Vezetőedző: Csertői Aurél

FC AJKA: Horváth D. - Kenderes, Szekér, Zsolnai, Csemer, Heffler T., Csizmadia, Rétyi, Soltész, Kovács N., Tar I Vezetőedző: Kis Károly

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

9.p. Egy jobb oldali beadást követően Csizmadia Z. fejelt a kapunk mellé.

10.p. Vogyicska felpasszát követően Lencse fordult kapura. Középre tartó lövését könnyedén fogta Horváth D.

16.p. Egy vendég bal oldali szabadrúgásra érkezett Szekér és fejelt a felső lécre.

17.p. Radics kapott sárga lapot.

18.p. Hudák és Zsolnai kapott sárga lapot.

32.p. Soltész lépett ki védőink között, majd nagy helyzetben a jobb oldali kapufa mellé lőtt.

35.p. Kirják jobb oldali szabadrúgását csúsztatta meg középen Simon, amit Hudák fejelt a vendégek kapuja mellé.

43.p. Szekér kapott sárga lapot.

45.p. Félidő. 0-0.

46.p. Elkezdődött a második félidő.

50.p. Simon 25 m-es életerős lövését fogta a vendégek kapusa Horváth D.

50.p. Lencse bal oldali beadását húzta le a vendégek kapusa, az üresen érkező Simon előtt.

55.p. Hajdú jobb oldali beadása pattant meg egy vendég védőn, amit Horváth D. szögletre ütött.

56.p. Kirják jobb oldali szögletét követően a hosszú oldalon érkező Hajdú emelt vissza középre, ahol a pontrúgást elvégző védőnk érkezett és kapásból a jobb felső sarokba lőtt. 1-0.

59.p. Cserélt csapatunk: Radics M. helyett Heffler N. érkezett a pályára.

64.p. Cseréltek a vendégek is: Rétyi R. helyett Nagy M. érkezett.

67.p. Kovács N. kapott sárga lapot.

70.p. Kettős csere a vendégeknél: Zsolnai helyett Tóth B. és Kenderes helyett Stoiacovici D. érkezett.

73.p. Simon A. kapott sárga lapos figyelmeztetést.

74.p. Csemer Gy. helyett Présinger Á. és Kovács N. helyett Szűcs K. folytatja a vendégeknél.

76.p. Vogyicska helyett Szegi folytatja a játékot.

85.p. Cserél csapatunk: Varga B. folytatja Lencse L. helyett.

85.p. Heffler bal oldali szabadrúgása után Hudák lefejelt labdáját lőtte Szegi jócskán a kapu fölé.

88.p. Szekér kapta meg második sárgáját, így kiállítást kapott.

90.p. Hársfalvi kapott sárga lapot.

90.p. +4 perc hosszabbítás.

94.p. A mérkőzés vége:1-0.

Csertői Aurél: A találkozó első részében sokkal jobban játszott ellenfelünk, szünet után azonban nekünk is sikerült javítani játékunkon, ami gólban is megmutatkozott. Szerencse is kellet a győzelmünkhöz, d e szünet után sokat is tettünk a három pontért. Külön öröm, hogy a mi veretlenségi sorozatunk folytatódott mai sikerünkkel.

Kis Károly: Sajnos megszakadt nyolc mérkőzés óta tartó veretlenségünk. Bízunk benne, hogy a hátralévő találkozókból jobban jövünk ki, ugyanis ma nem érdemeltünk vereséget.