GYIRMÓT FC GYŐR - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2020.11.08. 19:45 | Merkantil Bank liga, 16. Forduló | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion

Játékvezetők: Vad II. István - Kiss Balázs, Kis Zoltán - Szilasi Szabolcs

Gyirmót FC Győr: Rusák - Major, Hudák, Széles, Hajdú - Nagy P., Vass Á., Szatmári - Herjeczki, Varga B., Heffler | Vezetőedző: Csertői Aurél

Nyíregyháza Spartacus FC: Fejér - Ötvös, Fodor, Farkas A., Papp M., Papucsek, Végső, Svedyuk, Hornyák, Kalocsai, Györgyi | Vezetőedző: Gálhidi György

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

8.p. Heffler 25 méteres szabadrúgását fogta a vendégek kapusa.

25.p. Az első 25 percbe mezőnyjáték folyik, igazi helyzet egyik csapat előtt sem adódott.

40.p. Varga Barnabás ment el a bal oldalon, majd a kapus mellett is elvitte a labdát, aki kicsit kibillentette egyensúlyából. Kissé kisodródva csak centerezni tudott, ahol nem érkezett játékosunk.

45.p. Heffler kapott sárga lapos figyelmeztetést.

Félidő 0-0

Cserélt csapatunk a félidőben: Heffler N. helyett Vogyicska B. érkezett a pályára.

46.p. Elkezdődött a második félidő.

47.p. A játékvezető a látási viszonyok miatt a két csapatot az öltőzőbe rendelte.

47.p. Folytatódik a mérkőzés.

47.p. Herjeczki jobb oldali beadását követően az imént beállt Vogyicska csúsztatott a jobb oldali kapufa mellé.

48.p. Szatmári távoli lövését ütötte szögletre Fejér.

60.p. Sárga lapos figyelmezetést kapott Farkas A.

64.p. Kalocsai kapott középen labdát, majd 25 m-es lövését Rusák ütötte bravúrral a felső léc fölé.

67.p. Herjeczki helyett Mayer folytatja.

70.p. Egy kipattanó labdát Hornyák lőtt a kapunkba. 0-1.