GYIRMÓT FC GYŐR - PAKSI FC

2022.05.04. 16.30 | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion | OTP Bank Liga NBI., 31. forduló

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor - Szalai Balázs, Kóbor Péter - Karakó Ferenc - Solymosi Péter, Tóth II. Vencel, Oláh Gábor

Gyirmót FC Győr: Rusák - Major, Csörgő, Széles I., Zeke - Klimovich, Radics, Ventúra - Herjeczki, Varga B., Medgyes Z. I Vezetőedző: Csertői Aurél

Paksi FC: Nagy G. - Kinyik, Tamás, Sajbán, Balogh B., Haraszti, Ádám, Kovács N., Windecker, Medgyes S., Szabó J. I Vezetőedző: Bognár György

1.p. Mérkőzés elkezdődött

3.p. Varga B. bal oldali beadását követően Klimovich fejelt 5 méterről a kapura, de a vendégek kapusa szögletre ütötte a labdát.

6.p. Radics M. és Klimovich összjátéka után, Radics M. 18 méterről lőtt kapura, de a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

13.p. Windecker buktatását követően a vendég csapat jobb oldalról ívelte kapu elé a labdát, amit a hazai védők magabiztosan fejeltek ki.

18.p. Szabó J. kapott sárgalapos figyelmeztetést Medgyes Z. szemben elkövetett szabálytalanságáért.

19.p. Herjeczki K. végzi el a szabadrúgást, íveli kapu elé a labdát, de a vendég védők szögletre csúsztatnak.

19.p. Herjeczki K. szögletét Klimovich fejelte kapura, de próbálkozás nem jelentett veszélyt a vendég kapura.

31.p. A vendég csapat szögletét Haraszti Zs. végzi el, aki laposan Medgyes S. elé rúgja a labdát, amit a vendégek játékosa igazítás nélkül a hosszú sarokba rúg. 0-1

38.p. Balogh. B. szögletéből a kapu előtt keveredés alakult ki, amire Ádám M. reagált a leggyorsabban és egy méterről kapuba rúgta a labdát. 0-2

45.p. Herjeczki K. jobboldali szögletét a védők Széles I. elől a játéktéren kívülre fejelik.

45.p. Herjeczki K. újabb szögletét a kapus magabiztosan húzta le.

45.p. Félidő 0-2

46.p. Kezdetét vette a második félidő

46.p. Félidőben mindkét csapat kettős cserét hajtott végre. A csapatunknál Herjeczki K. és Medgyes Z. hagyta el a játékteret, helyükre Simon A. és Bezborodko D. érkezett. A vendégeknél Haraszti Zs. és Kovács N. helyet Böde D. és Szabó B. folytatja a játékot.

51.p. Medgyes S. baloldalról íveli a kapu elé a labdát, amire Ádám M. érkezik, majd 5 méterről a kapu jobb oldalába fejeli a labdát. 0-3

54.p. Zeke M. bal oldalon tört támadó harmadba, majd ívelt a kapu elé, de a beadását nem érték el a támadók.

56.p. Ventúra D. beadását Simon A. csúsztatta Csörgő V. elé, aki a hosszún érkezve egy átvételt követően a jobb alsó sarokba rúgta a labdát, de a VAR vizsgálat után les helyzet miatt a játékvezető érvénytelenítette a gólt.

65.p. A vendég csapat cserél. Windecker J. helyére Nagy R. érkezett a pályára.

68.p. Csapatunk cserél. Klimovich helyére Kovács D. érkezik.

70.p. Széles I. sárgalapos figyelmeztetésben részesül.

71.p. Varga B. nagyszerűen érkezett a bal oldalról beívelt labdára és 5 méterről védhetetlenül fejelt a kapu bal oldalába. 1-3

75.p. Major M. helyére Vass Á. érkezett a pályára.

75.p. Vendég csapat részéről Ádám M. helyére Osváth A. érkezett a pályára.

76.p. Radics M. kapott sárgalapos figyelmeztetést.

77.p. Varga B. kapott sárgalapos figyelmeztetést.

78.p. Medgyes S. tört a tizenhatoson belülre, majd Csörgő Viktort kicselezve az alapvonalról Sajbán M. elé készített, de a védők tisztázni tudtak.

80.p. Bezborodko D. kapott sárgalapos figyelmeztetést.

82.p. Varga B. jobb szélen tört az ellenfél védelme mögé, majd ívelt a kapu előterébe amire Kovács D. érkezett és 6 méterről kapuba fejelte a labdát. 2-3

82.p. Kinyik Á. helyén Gévay Zs. folytatja a játékot a vendégcsapatnál.

90.p. Zeke M. nagyszerű bal oldali beadását követően a kapu elé érkező Ventúra D. fejjel a kapuba továbbította a labdát, ezzel csapatunk kiegyenlített az utolsó percben. 3-3