Kolorcity Kazincbarcika SC - Gyirmót FC Győr

2024.03.10. 17.00 (vasárnap) | Kazincbarcika, Kolorcity Aréna | Merkantil Bank Liga NB II, 24. forduló

Játékvezetők: Szigetvári Márk - Ifj. Varga Gábor, Szilágyi Norbert - Katona Balázs

Kolorcity Kazincbarcika SC: Tóth B.- Csatári, Szekszárdi, Heil, Dobozi - Varga J., Csilus - Pinte, Kártik, Süttő - Pethő B.I Vezetőedző: Csábi József

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi - Lányi, Hudák, Csörgő, Helembai - Szőke, Kovács D. - Soltész, Madarász, Medgyes - Molnár J. I Vezetőedző: Tamási Zsolt

1' Elkezdődött a mérkőzés.

9' Medgyes tört előre a bal oldalon, ahol szép csellel tisztára játszotta magát, majd 18 m-ről jobbal lőtt, de a labda elkerülte a jobb alsó sarkot.

17' Ismét Medgyes tört előre a bal oldalon, ahol keresztbe játszott a hosszú saroknál érkező Soltész felé, aki az ötös sarkától lövőhelyzetben "eltörte a labdát", így oda lett a lehetőség.

19' Heil kapott sárgalapos figyelmeztetést.

31' Kovács D. adott labdát a bal oldalon felfutó Soltész elé, aki kitűnően ívelt keresztbe, a lendületből érkező Lányi B. 12 m-ről jobbal a kapu fölé lőtt.

34' Az első hazai lehetőségként Csatári került helyzetbe a bal összekötő helyénél, de egy cselt követően 14 m-ről jobbal a jobb alsó sarok mellé lőtt.

36' Süttő végezhetett el szabadrúgást a tizenhatos bal sarkánál, de beadása után Hársfalvi jó ütemben mozdult ki kapujából, így hárítani tudott.

39' Pinte ellen elkövetett szabálytalanságot követően Csatári lőhetett jobbal középen 21 m-ről, de a kecsegtető lehetőségből a sorfalba lőtte a labdát.

41' Kártik kapott sárgalapot.

44' Dobozi K. részesült sárgalapos figyelmeztetésben.

45' +1 perc hosszabbítás.

Félidő: 0-0.

Félidőben kettő cserél csapatunk: Lányi helyett Kicsun és Madarász helyett Szegi folytatja a mérkőzést.

A hazai csapat is cserélt: Heil helyett Ternován.

46' Elkezdődött a második félidő.

48' Szőke G. helyett Hajdú Á. folytatja.

62' Soltész remekül látta meg a saját térfeléről induló Kicsunt, akit remek labdával indított, de a kapujából jó ütemben kimozduló Tóth B. menteni tudott.

63' Szegi kapott sárgalapot.

66' Kovács D. indította Soltészt a jobb oldalon, aki az alapvonal közeléből ballal kapura lőtt, de a rövid sarkot jól záró Tóth B. hárítani tudott.

68' Hudák kapott sárgalapos figyelmeztetést.

69' Csörgő kapott sárgát.

72' Csilus helyett Gante folytatja a mérkőzést.

74’ Kártik bal oldali szabadrúgása után Süttő lábáról középen leperdült a labda, ami így a jobb oldalon èrkező Dobozi elé került, ő pedig 5 m-ről jobbal a kapu jobb oldalába lőtt. 1-0.

75' Molnár J. helyett Adamcsek lép a pályára.

76' Soltész jobb oldali szabadrúgása után a középen érkező Hudák 10 m-ről fejelt, de a jobb alsó sarokra tartó labdát Tóth B. bravúrral tenyerelte szögletre.

83' Kovács D. helyett Erdei folytatja.

88' Soltész jobb oldali szabadrúgásból ívelt a hazai kapu elé, de támadóink elől a védők menteni tudtak.

88' Pinte helyett Szabó B. a pályán.

90' + 5 perc hosszabbítás.

Mérkőzés vége: 1-0.