MEZÕKÖVESD ZSÓRY FC – GYIRMÓT FC GYÕR 3-3 (3-1)

JÁTÉKVEZETÕK: Pintér Csaba – Kovács II. Gábor, Máyer Gábor – Tuczai Miklós
MEZÕKÖVESD ZSÓRY FC: Dombó D., Sváb D., Takács P., Baracskai R., Gengeliczky G., Búrány Z., Bajzát P., Tajthy T., Nánási B., Molnár G., Szeles T. (cserék: Herceg P., Nyilas E., Balajti Á., Csirmaz I., Hegedûs Cs., Lukács R. B., Izing M.)
GYIRMÓT FC GYÕR: Somogyi Cs., Nagy S., Beliczky G., Bobál G., Papp K., Cseri T., Magasföldi J., Balog Z., Varga R., Lázár P., Kiss M. (cserék: Rusák E., Madarász M., Présinger Á., Gyurján B., Oross M., Szegi V., Graszl K.)
CSERÉK:
MEZÕKÖVESD ZSÓRY FC: 62.p. Baracskai R. – Balajti Á., 83.p. Bajzát P. – Izing M., 90+2.p. Molnár G. – Lukács R. B.
GYIRMÓT FC GYÕR: 34.p. Varga R. – Présinger Á., 51.p. Kiss M. – Madarász M., 81.p. Magasföldi J. – Oross M.
GÓLSZERZÕK:
MEZÕKÖVESD ZSÓRY FC: 3.p. Molnár G. (1-0), 14.p. Molnár G. (2-0), 30.p. Takács P. /11-esbõl/ (3-0)
GYIRMÓT FC GYÕR: 45.p. Szeles T. (öngól) (3-1), 55.p. Magasföldi J. (3-2), 90+1.p. Bobál G. (3-3)
SÁRGA LAPOK:
MEZÕKÖVESD ZSÓRY FC: 54.p. Baracskai R., 72.p. Nánási B., 75.p. Takács P., 77.p. Gengeliczki G., 90+4.p. Dombó D.
GYIRMÓT FC GYÕR: 30.p. Balog Z., 73.p. Bobál G.
PIROS LAPOK:
MEZÕKÖVESD ZSÓRY FC: nem volt
GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

3.p. Bajzát jobb oldali beadására Molnár érkezett a hosszú oldalon, majd a bal felsõbe fejelt. 1-0.

6.p. Kiss bal oldali szögletét Magasföldi csúsztatta kapura, de Dombó el tudta ütni a labdát.

8.p. Kiss bal oldali szöglete után Dombó felszabadítása Nagyot találta meg, aki Bobál elé ívelt, de csatárunk sajnos 13 méterrõl a kapu mellé lõtt.

11.p. Beliczky adott Bobálnak, kinek beadását Gengeliczky tisztázta az érkezõ Magasföldi elõl, ezzel nagy helyzetet megakadályozva

14.p. Bajzát bal oldali beadását Molnár lõtte a jobb alsó sarokba. 2-0.

28.p. Magasföldi lõtt 20 méterrõl kicsivel a kapu fölé.

29.p. Beliczky ugratta ki a jobb szélen Bobált, akinek 13 méteres lapos lövését bravúrral hárította Dombó.

30.p. Balog Takács buktatásáért kapott sárga lapot.

30.p. A megítélt 11-est Takács a jobb alsóba rúgta. Somogyi ugyan rajta volt a labdán, de hárítani nem tudott. 3-0.

34.p. Cserélt Sisa Tibor, Varga helyén Présinger.

37.p. Nagy jobb oldali beadása után megpattanó labdát Magasföldi tette kapura, de a 14 méteres lövés egy hazai védõrõl szögletre pattant.

42.p. Présinger bal oldali beadása után kipattanó labdát Magasföldi lõtte kapura, de Dombó hárítani tudott.

45.p. Kiss adott remek labdát a bal szélre Beliczkynek, aki a 16-oson belül kicselezte védõit, majd középen Szeles elé saját kapujába lõtte a labdát! 3-1!

45+3.p. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 3-1
46.p. Megkezdõdött a második játékrész.

51.p. Újabb csere nálunk, Kiss helyén Madarász.

54.p. Baracskai nagyon veszélyesen ment a labdára, sárga lapot kapott.

55.p. Magasföldi jobb oldali szabadrúgása a kapu közepébe került! 3-2!

56.p. Cseri lõtt 13 méterrõl laposan a jobb kapufa mellé.

57.p. Présinger bal oldali beadását Bobál bólintotta 11 méterrõl centikkel a felsõ léc fölé.

63.p. Cserélt Varga Attila is, Baracskai helyén Balajti.

66.p. Madarász bal oldali beívelt szabadrúgását Magasföldi fejelte kapura, de Dombó a felsõ léc alól lehúzta a labdát.

67.p. Bajzát húzott el a jobb szélen majd 13 méterrõl kapura emelt, de Somogyi bravúrral meg tudta fogni a labdát.

70.p. Beliczky felsõ léc alá tartó lövését ütötte szögletre Dombó

70.p. Nagy átadását Magasföldi fejelte alig a kapu fölé.

72.p. Bobál készített Cseri elé, aki Beliczkyhez passzolt, akit a 16-oson belül buktattak, 11-es.

72.p. Madarász 11-esét Dombó hárította.

73.p. Bobál kapott sárga lapot.

77.p. Gengeliczki Bobál buktatásáért kapott sárga lapot.

79.p. Jobb oldali beadás után lecsorgó labdát Papp lõtt kapu fölé.

81.p. Ismét csere nálunk, Magasföldi helyén Oross.

83.p. Újabb hazai csere, Bajzát helyén Izing.

90.p. 5 perc a ráadás.

90+1.p. Cseri jobb oldali beadását Bobál fejet a kapuba! 3-3!

90+2.p. Hazai csere, Molnár helyén Lukács.

90+4.p. Dombó kapott idõhúzásért sárga lapot.

90+5.p. Pintér Csaba lefújta a mérkõzést.

VÉGEREDMÉNY: 3-3 (3-1)

A mérkõzés elõtt ugyan csak rövid ideig, de esett az esõ Mezõkövesden, ami csúszóssá tette a pályát. A találkozó elején elsõ helyzetét gólra váltotta a hazai csapat. Majd inkább mi irányítottunk, elõttünk adódtak lehetõségek, ennek ellenére újból betalált a Mezõkövesd, aki az elsõ félidõben mindhárom helyzetét gólra is váltotta.

Elõttünk volt több lehetõség, de sajnos a befejezésekbe sokáig hiba csúszott, így csak a félidõ hajrájában sikerült szépítenünk. Az elsõ 45 percben mi irányítottunk, de a gólokat sajnos a kövesdiek rúgták.

A második félidõben is mi irányítottunk, számtalan helyzetet dolgoztunk ki, rengeteg támadást vezettünk, de sajnos a gyõzelmet, melyre csapatunk, s a fiúkat mindvégig töretlen lelkesedéssel buzdító szurkolóink rászolgáltak.

Folytatás jövõ héten vasárnap 19.00-órakor hazai pályán a Siófok ellen.